שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

המשרד לביטחון פנים משיק את אתר "עיר ללא אלימות" שפותח על יד מלם מערכות

פורסם: ב-8 במרץ, 2010


גרדיאן, חברת בת של מלם מערכות מקבוצת מלם-תים, העלתה לאוויר את אתר "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים. "עיר ללא אלימות" הינה תכנית לאומית להתמודדות עם כלל מצבי ההתנהגות האנטי-חברתית, האלימות, העבריינות והפשיעה, המתרחשים ברשות המקומית. התוכנית תופעל במהלך השנים הקרובות ב-79 רשויות מקומיות בסכום כולל של כ- 60 מיליון ₪ לשנה. האתר ישמש כמקור מידע מרכזי בנושא המאבק באלימות בישראל.

על רקע הצלחתה של תכנית 'עיר ללא אלימות' בערים הוותיקות, החליט השר לביטחון הפנים להפוך אותה למאמץ המרכזי של משרדו במאבק נגד האלימות והחזרת תחושת הביטחון בקרב תושבי ישראל. מטרת התכנית, להקים מערך עירוני מקיף, מתואם ואפקטיבי בראשות ראש הרשות המקומית ובשותפות רחבה של כלל הגורמים, העוסקים בנושא לצורך הטיפול בתופעות האלימות והגברת תחושת הביטחון האישי ברמה העירונית. התכנית ממומנת על ידי ממשלת ישראל, באמצעות המשרד לביטחון פנים והקרן לידידות ופועלת בשנתיים וחצי האחרונות ב-12 רשויות מקומיות ברחבי הארץ בהצלחות חסרות תקדים. 

האתר, אותו פיתחה גרדיאן, כולל מענה אינפורמטיבי ואופרטיבי בכל הקשור לתוכנית. המידע האינפורמטיבי יציג תוכן כללי, חדשות ותחומי פעילות לכל עיר בנפרד. ברמה האופרטיבית ישמש האתר, כמקור עזר ליועצים ולעובדים בפרויקטים ובתוכניות השונות במטה ובערים. זאת על ידי שימוש בתוכן וברכיבי האתר השונים (הרצאות, מחקרים, פרויקטים ותוכניות קיימות, סרטונים, קהילות לצורכי התייעצות ומענה לציבור וכדומה).

האתר, המאוחסן בתהיל"ה, פותח על ידי חברת גרדיאן על תשתית 2007 MOSS ותשתית GOVX, הכוללת רכיבים ותבניות לאתרי הממשלה השונים. מטרת המפתחים, להתבסס על התבניות והרכיבים של govX, להתאים אותם לצרכי הלקוח ולפתח תבניות ורכיבים חדשים לפי הצורך.

מיקי בלייבס, מנכ"ל גרדיאן מקבוצת מלם מערכות: "בשעה טובה העלנו לאוויר את השלב הראשון של האתר. כנדרש מאתר ממשלתי, עומד האתר בכל התקנים וההגבלים. התהליך המורכב נעשה בשיתוף מוצלח עם תהיל"ה, המעניקה מענה לכל הגופים הממשלתיים ובשיתוף עם גופים רבים נוספים. השלב השני של הפרויקט יעלה בכנס אילת, המרכז את הנושא ויתקיים בחודש יוני השנה".

אבנר מאי, מנהל אגף מערכות מידע מהמשרד לביטחון פנים: "האתר, לו חשיבות רבה בקידום הפרויקט, עלה לאוויר בזכות העבודה המאומצת של היחידה לשרותי מידע ושל האגף למערכות מידע במשרד בסיוע של נציגי מטה עיר ללא אלימות. אנו מודים לאורן בן חורין מנהל הפרויקט מחברת גרדיאן ולצוותו ולצוות התשתיות של חברת מלם על העבודה המסורה שסייעה ואפשרה את העלאת האתר לאוויר".

[7726]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization