שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מכללת הי-טק של מטריקס, קבוצת טכנולוגיות וחברת שגיבטק עורכות כנס ראשון מסוגו בישראל: Israel Machine Vision Conference 2010 - שיעסוק בעיבוד תמונה, ראייה ממוחשבת וטכנולוגיות וידאו

אורח הכבוד בכנס: שר המדע, פרופ' דניאל הרשקוביץ * מרצים נוספים יגיעו מן הארגונים: Google, האונ' העברית, הטכניון, אינטל, Nvidia, רפא"ל, NICE, GE, HP ועוד

 

פורסם: ב-19 בינואר, 2010


28.1.2010, אווניו, קרית שדה התעופה

מכללת הי-טק, קבוצת טכנולוגיות וחברת שגיבטק מקיימות כנס ייחודי בנושא עיבוד תמונה, ראייה ממוחשבת ווידיאו. הכנס ייערך ב- 28.01.10 במרכז האירועים אווניו בקריית שדה התעופה, במעמד שר המדע, פרופ' דניאל הרשקוביץ.

בכנס ישתתפו בכירי חוקרי עיבוד התמונה מהאקדמיה הישראלית ומיטב המרצים מהחברות המובילות בארץ ובעולם. האירוע הינו בחסות Nvidia ורפא"ל ובשיתוף ד"ר יעקב כהן, יועץ וחוקר עצמאי בנושאי אלגוריתמים והנדסת מערכת בתחום ה- Machine Vision.

בהרצאות המליאה ישתתפו פרופ' שמואל פלג, מהאוניברסיטה העברית, מבכירי חוקרי עיבוד התמונה בארץ ובעולם, מייסד חברת BriefCam, מר אורי קירשנר, מנהל שותף בקרן הון הסיכון גיזה, ופרופ' מיכל אירני, חוקרת במכון וייצמן. את מליאת הבוקר תחתום הרצאתו של פרופ' יוסי מטיאס, ראש מרכז הפיתוח של חברת Google בישראל, שידבר על תחום הראייה הממוחשבת מנקודת מבטה של Google. במליאת אחר הצהרים, ידבר פרופ' מיכאל אלעד מהטכניון על מגמות חדשניות בהצגת תמונות, פרופ' מיכאל ורמן מהאוניברסיטה העברית ירצה על מערכת זמן אמת להתאמת תבניות, ד"ר רנאטו קשת ממרכז הפיתוח של HP בישראל יסקור את כיווני המחקר החדשניים בהם עוסקת HP ופרופ' פרדי ברוקשטיין מהטכניון יסכם את הכנס בהרצאה על תעתועי האופטימליות בעיבוד אותות ותמונות.

בכנס יתקיימו 3 מסלולים שיעסקו בתחומים: מערכות ראייה ופלטפורמות, יצירה ועיבוד תמונה, וגילוי וזיהוי אובייקטים. במסלול הראשון ירצו דוברים מחברות Nvidia ואינטל שיציגו מערכות חומרה ושימושיהן לעיבוד תמונה. עוד יציגו חברת Mobileye שתדבר על העין השלישית של הנהגים, דובר מחברת G4Matrix- חברה הודית שפיתחה פלטפורמה ייעודית לעיבוד תמונה וד"ר צפריר קולט מחברת ASI שידבר על האתגרים בתחום הרפואי.

במסלול השני, ייצגו את האקדמיה ד"ר שי אבידן מאוניברסיטת ת"א שירצה על מערכי מצלמות, וד"ר איתי בר יוסף מאוניברסיטת בן-גוריון שירצה על הצגת טקסטורות. עוד יציגו במסלול דוברים מרפא"ל ונייס, וד"ר מור אמיתי מחברת Imagu Technologies שייתן הרצאה על שיטות חדשניות להצגת מידע חזותי. את המסלול תחתום הרצאתו של ד"ר שי דקל מחברת GE Health Care שידבר על Adaptive Compressed Sensing.

במסגרת המסלול השלישי, יספר יוסי מס מחברת IBM על פרויקט ספיר (מערכת לחיפוש בתכנים אודיו ויזואליים תוך שימוש בשליפת מידע) אותו הוביל בשלוש השנים האחרונות. ד"ר אלכס ברונשטיין מ- BBK והטכניון ירצה על משמעות המושג "דמיון" בראייה ממוחשבת, ד"ר אורן בוימן מחברתSighEra ידבר על הסקה ויזואלית ואוהד גלבוע מחברת Vayar מהחממה הטכנולוגית בטכניון, ייתן הרצאה על מנועי חיפוש ויזואליים לאינטרנט. עוד יציגו במסלול זה דוברים מחברות רפא"ל ו- HP.

לדברי ד"ר יעקב כהן, יו"ר הכנס, וד"ר חן שגיב האחראים על תכני הכנס: "הכנס והתערוכה שתתקיים במהלכו, משמשים הזדמנות מיוחדת למפגש בין חברות מתחומי התעשייה המגוונים וקבוצות מחקר מהמוסדות האקדמיים בעלי שם בקנה מידה עולמי המובילים את המחקר בנושאי Machine Vision בארץ. ישראל הינה מעצמה בתחום עיבוד התמונה. יחד עם חברי ועדת ההיגוי בנינו תכנית מרתקת המציגה את העשיה הרבה הנעשית בישראל בתחום זה".

הכנס הינו יוזמה של ד"ר יעקב כהן העוסק שנים רבות בתחום ושל ד"ר חן שגיב מחברת שגיבטק, המקווים להפוך את הכנס, בעזרתן של מכללת הי-טק וקבוצת טכנולוגיות, לארוע המוביל בתחום שיתקיים מידי שנה. מלבד ההרצאות, ילווה הכנס בתערוכה מקצועית ובתערוכת פוסטרים והדגמות של סטודנטים וחברות צעירות.

אודות מכללת הי-טק

מכללת הי-טק הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל ללימודי טכנולוגיית המידע והאלקטרוניקה. המכללה הנה מרכז הדרכה מוסמך ומאושר על ידי יצרניות התוכנה והטכנולוגיות המובילות והנפוצות בעולם: Microsoft, Sun, Check Point, Citrix, Texas Instruments, Novell, Vmware Oracle,. בנוסף, מציעה המכללה מגוון רב של קורסים בתחומים נוספים כגון: הנדסה, ואלקטרוניקה,UNIX ,LINUX , תקשורת, ,Security פיתוח, רשתות, אינטרנט, שיווק לתחום ההיי-טק, Multimedia ועוד. מכללת הי-טק שמה דגש מיוחד על מגוון, חדשנות טכנולוגית ואיכות ההדרכה על מרכיביה השונים. מכללת הי-טק היא שותפה זהב של מיקרוסופט, ונבחרה על ידי מיקרוסופט העולמית,שש שנים ברציפות, למכללה האיכותית והגדולה בישראל, וכל זאת בזכות הקפדה רבה על כל מרכיבי ההדרכה: מרצים מן השורה הראשונה בעלי ניסיון מעשי רב, סביבת לימוד מושלמת, מערכי הדרכה ועוד. המכללה מכשירה למעלה מ- 12,000 אנשי הייטק בשנה. מכללת הי-טק הדרכה טכנולוגית בע"מ, ג'ון ברייס הדרכה בע"מ, ומכללות הי-טק מדיאטק (2002) בע"מ, הנן בבעלות מלאה של מטריקס אי.טי בע"מ, והן חלק מחברת מטריקס.

אודות שגיבטק

חברת שגיבטק עוסקת בתחומי עיבוד התמונה והראייה הממוחשבת בכלל ובמימוש אלגוריתמים בעיבוד תמונה על המעבד הגרפי, ה- GPU בפרט. החברה עוסקת בפיתוח אלגוריתמים מתקדמים בעיבוד תמונה ובהמרת אלגוריתמים לסביבת ה- GPU לקבלת האצה משמעותית של זמני הריצה. חברת שגיבטק מתמחה בהעברת קורסים ייעודיים בתחומי עיבוד התמונה, טכנולוגיות וידאו ו- GPU Computing בחברות המובילות בארץ. החברה משמשת כ- Local ISV Partner בישראל של חברת Nvidia העולמית.

אודות קבוצת טכנולוגיות

חברת המדיה 'קבוצת טכנולוגיות' מהווה מרכז של מידע, ידע וקשרים עסקיים לשירות תעשיית האלקטרוניקה וההי-טק הישראלית. הקבוצה כוללת מספר חברות, הפעילות במספר תחומים עיקריים. היא מוציאה לאור את כתב העת הוותיק טכנולוגיות – ירחון ישראלי לטכנולוגיות מתקדמות המכסה קשת רחבה של נושאים בענפי ההי-טק השונים. הירחון מופץ בין 40,000 קוראים: אנשי מנהל והנדסה בתעשיות עתירות הידע בישראל בתחום ההי-טק ונחשב לעיתון המוביל בתחומו בישראל.
בנוסף מפעילה הקבוצה מרכז ההדרכה של טכנולוגיות – המארגן כנסים וסמינרים מקצועיים בהשתתפות מאות אנשי מפתח מובילים בתחומם בכל כנס. לקבוצת טכנולוגיות מרכז ההכשרה המקצועית המוביל בישראל בתחומי ההי-טק. הקבוצה מקיימת תצוגות מקצועיות מספר פעמים בשנה ועורכת את תערוכת טכנולוגיות הי-טק השנתית - התערוכה הגדולה ביותר בישראל בתחום האלקטרוניקה התעשייתית. כמו כן, קבוצת טכנולוגיות מדריך מפעילה מנוע חיפוש חדשני בשם מדריך רכש – מדריך המכיל עשרות אלפי פריטים אלקטרוניים המסווגים לפי מוצרים, שירותים, ויצרנים. פלטפורמה זו מאפשרת למשתמש לשלוח בקשה להצעת מחיר למגוון הספקים המקומיים המשמשים את תעשיית ההי-טק הישראלית.

[8059]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization