שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

לאומי יעביר ללקוחותיו מידע פיננסי מאובטח במייל באמצעות Email Distribution Channel של פוסטלגארד

פורסם: ב-21 באוקטובר, 2009


בנק לאומי בחר בפתרון Email Distribution Channel של פוסטלגארד (PostalGuard), כערוץ הפצה להעברת מידע מוצפן באמצעות אימייל ללקוחותיו. השירות יושק ללקוחות הבנק במהלך החודש הקרוב.

הפתרון של פוסטלגארד הינו פתרון דואר אלקטרוני מאובטח, המיועד להעברת מסמכים פיננסיים רגישים או חסויים, באופן מוצפן וקל לשימוש. באמצעות הפתרון יכולים לקוחות לאומי, לבקש ולקבל מהבנק מידע רלוונטי, כגון דפי חשבון, מידע על פעולות אפשריות ועדכונים אישיים באמצעות האימייל. עם הצטרפותו לשירות "דואר אלקטרוני מאובטח" של הבנק, יקבל הלקוח סיסמא וכתובת אלקטרונית של הפקיד עימו הוא עומד בקשר. המערכת מאפשרת ללקוח שימוש בתוכנת הדואר שלו כגון אאוטלוק או WebMail (gmail, hotmail ועוד).

הפתרון של פוסטלגארד עונה על דרישות הבנק, בהיותו פתרון נוח להטמעה ולשימוש, המתאים לפלטפורמות שונות ולשרתי אימייל שונים ובעל הצפנה דו כיוונית. כמו כן, אין צורך בהתקנת תוכנה או בביצוע שינויים במערכות הקיימות ובחשבונות האימייל כדי להשתמש במערכת. המערכת סקלבילית, המתאימה את עצמה לשינויים במספר המשתמשים בה והאימיילים המועברים דרכה, או במערכות המתממשקות לה. הפרויקט מסייע בעמידה בתקנות הרגולציה המחייבות את המגזר הפיננסי, כולל הנחיית בנק ישראל, לפיה התכתבות עם לקוח באמצעות הדואר האלקטרוני מחוייבת בהצפנה וחובת קבלת אישור מהלקוח, על פתיחת המייל מצידו.

מר יצחק מלאך, ראש מערך תפעול ומנהלה, סמנכ"ל בכיר בלאומי, אומר שהפתרון מאפשר ללקוח נוחות ונגישות גבוהה יותר למידע בנקאי, מבלי לפגום ברמת האבטחה. "הפתרון מאפשר ללקוחות הבנק רמת נוחות גבוהה יותר בהתקשרות עם הבנק מבלי לגרוע ולו במעט, מרמת אבטחת המידע הגבוהה שאנו דורשים בפעילות עם מידע רגיש מסוג זה. השירות משתלב במטרות שהצבנו לעצמנו עם השקת 'לאומי דיגיטל': לאפשר ללקוח רמת זמינות גבוהה יותר, שירותים מתקדמים יותר וחסכון בזמן ובכסף", אומר מלאך.

יעקב רוזן, יו"ר הדירקטוריון בחברת פוסטאלגארד: "מדובר בפתרון המשלים את ערוצי ההפצה הקיימים כמו סניפים, אתר אינטרנט, מרכזי שירות טלפוניים, וכו'. הפתרון יתרום לשביעות רצון הלקוחות, קיצוץ עלויות התפעול והדואר וכן יסייע לאיכות הסביבה. מהקשר שלנו עם המגזר הפיננסי אנו חשים שהביקוש לפתרון זה הולך וגובר. הביקוש נובע הן מהבנקים והן מלקוחותיהם. הפתרון מהדק את קשרי הבנק עם לקוחותיו ונותן ללקוחות גישה לבנק באמצעות כלי עבודה נפוץ, הנמצא על שולחנות רבים – האימייל".

אודות פוסטלגארד

חברת סטארט אפ ישראלית שהוקמה ב 2007, מפתחת מוצרים, מבוססי טכנולוגיות הרשומות כפטנטים, לערוץ הפצה מבוסס דואר אלקטרוני לשוק הפיננסי. מוצר הדגל של החברה נועד לתעל את תשתית האינטרנט לצורך תקשורת אי-מייל דו כיוונית מאובטחת ומוצפנת בין גופים פיננסיים לבין לקוחותיהם. המוצר מהדק את הקשר בין הבנק לבין לקוחותיו, הופך את תכתובת הבנק לזמינה יותר ללקוחותיו, מגדיל את הפעילות העיסקית של הלקוחות, מייעל את עבודת הבנק ותורם לחיסכון משמעותי בנייר ולשיפור איכות הסביבה.

[6369]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization