שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מוצרים ותוכנות חדשים הוצגו ביום הטכנולוגיה שנערך ע"י סימנטק

מנכ"ל סימנטק, אנריקה סאלם, אומר ביום הטכנולוגיה של סימנטק שנערך בקרית שדה התעופה כי מיקרוסופט נכשלה כשלון חרוץ בנושא האבטחה

 

פורסם: ב-14 באוקטובר, 2009


אנריקה סאלם, מנכ'ל סימנטק
אנריקה סאלם, מנכ"ל סימנטק

יום הטכנולוגיה של סימנטק נערך אתמול במרכז הכנסים שבקרית שדה התעופה. את האירוע כיבד בנוכחותו, זו הפעם הראשונה, מנכ"ל סימנטק, אנריקה סאלם. במסיבת העיתונאים שנערכה בסמוך לכנס ולתערוכת השותפים העסקיים, דיבר אנריקה על החזון של סימנטק.

סימנטק רואה לנגד עיניה את נושא האבטחה וניהול המידע של הלקוחות כבעיה מספר אחת. לדברי אנריקה, רק כ-15% מהמידע בארגון הוא קריטי אך מנהלי המידע תמיד מתחבטים בבעיה: על מה צריך להגן? מה צריך לגבות?

סימנטק רואה לפניה ארבע משימות חשובות:

  1. כיצד עוזרים ללקוחות לשמור על המידע ולספק להם פתרון אינטגראלי כולל
  2. פיתוח הדור הבא של מערכות לניהול המידע וגיבויו
  3. מתן שירותי מיקור-חוץ (outsourcing) לאבטחה, ניהול וגיבוי מידע (נכון להיום, על השרתים של סימנטק מגובים מעל 42 טרה-בייט מידע של לקוחות)
  4. הקטנת עלויות התפעול

 

את המטרות העומדות בפני סימנטק והשלמת קו המוצרים המוצע ללקוחות, החברה מסיגה בין השאר ע"י רכישות. "ביצענו 30 רכישות ונמשיך במדיניות זו גם בעתיד", אומר אנריקה.

"אנו כל הזמן משתדלים להיות צעד אחד לפני האיומים הקיימים והעתידיים ולכן עזבנו את שיטת קבצי החתימה ועברנו לטכנולוגיה חדשה במלחמה באיומים".

לשאלה כיצד מתמודדת סימנטק מול תחרות מצד שירותים ותוכנות חינמיות דוגמת השירות המוצע של מיקרוסופט אמר אנריקה "מיקרוסופט נכשלה כשלון חרוץ בנושא האבטחה". "מחזור המכירות של סימנטק גדל מ-600 מליון דולר בשנת 1999 ל-6 מיליארד דולר בשנת 2009, מה שמצביע על כך שהפתרונות של סימנטק מוערכים ע"י מנהלי מידע".

נושא האבטחה נמצא במקום הראשון מבחינת הדאגות של מנהלי מערכות מידע (IT managers). כל ניסיון התקפה מתחיל קודם כל בגישושים וחיפושים של נקודות החולשה במערכת. לכן הקו הראשון של מערכות ההגנה מזהה את הניסיונות והאיומים עוד לפני שמתבצעת ההתקפה עצמה.

לשאלת ALARMS4U ענה אנריקה כי סימנטק רואה בסביבת העבודה ונוהלי עבודה חלק חשוב מפתרון האבטחה. נושא האבטחה הפיזי הוא נדבך חשוב ביותר במערך ההגנה. סימנטק מציעה פתרונות דוגמת SIM ו-Workflow (תוצאה של רכישה אחרונה) אשר עוזרים לארגון לנהל ולחבר מערכות הגנה אלקטרוניים (דוגמת מערכת בקרת כניסה אלקטרונית) ולהשתמש בהן כחלק מהאמצעים להגנה על המידע.

מנהלי מידע צריכים להיות מודעים לסכנות שבדליפת מידע מתוך הארגון כאשר עובדים משתמשים באמצעי אחסון חיצוניים או בזמן גלישה לאתרים אשר מכילים קוד זדוני לשם כך. "סימנטק דואגת להגנות בפלטפורמת הקצה (המחשבים, מחשבי כף היד, הטלפונים הסלולאריים וכד'), וגם ע"י ניהול רשימות של אתרים ואפליקציות חשודים/בטוחים".

 

[5700]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization