שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

להיות מחובר תמיד מכל מקום: מודול חדש של אריקסון יאפשר הטמעת פס רחב על גבי מגוון גאדג'טים

פורסם: ב-12 באוקטובר, 2009


אריקסון (NASDQ:ERIC), יצרנית רשתות תקשורת אלחוטיות המובילה חושפת מודול חדש, שתוכנן במיוחד בכדי לספק חיבור מהיר למכשירי צריכה אלקטרוניים. הדרישה לחופש מכבלים מאיצה את הצורך בפתרונות רחבי פס, המוטמעים בגאדג'טים. המודול החדש, בשמו המלא C3607w, מוכן להטמעה מיידית במוצרים כמו נגני מדיה, מוצרי e-book, מערכות ניווט GPS ומוצרים ניידים נוספים. ה- C3607wהינו מודול הפס הרחב הקטן הקל והמהיר ביותר. גודלו- כשליש מגודלו של המודול בדור הקודם של אריקסון. ביכולתו להגיע למהירויות העלאה של 5.76Mbps , תוך חיסכון של עד 40 אחוזים בצריכת החשמל יחסית למודולים הקודמים. למודול C3607w תוכנית אבטחה מוגברת, המבטיחה הטמעה קלה וקיצור בזמן היציאה לשוק. כל זאת על מנת לאפשר ליצרנים, לאמץ ולהדגיש סגנון החיים המחובר תמיד. המודול C3607w יצא לשוק בתחילת 2010.

המודול החדש של אריקסון מעניק ליצרני המכשירים פתרון גמיש ועצמאי, המעניק קישוריות גבוהה ליצירת הדורות הבאים של מכשירים מתקדמים. זאת על ידי פיצול בין המעבד לבין מרכיבי החיבוריות שלו. מאטס נורין, סגן נשיא למודולים בפס רחב: "החזון של אריקסון מאד ברור- כל מכשיר ניתן לחיבור, מכיוון שהטכנולוגיה הדרושה לעולם המאפשר חיבור - כבר כאן. מודול זה פותח עולם חדש של אפשרויות וחדשנות עבור תעשיית האלקטרוניקה, המסוגלת בקלות ובאופן יעיל להטמיע את העוצמה והמהירות של פס רחב נייד במכשירים של היום ומחר". המודול נחשף בתערוכת Intel Developer Forum (IDF) כחלק משיתוף פעולה של אריקסון עם אינטל ומטרתו להביא פתרונות HSPA לתקשורת נתונים ניידת לפלטפורמת "Moorestown" המבוסס MID.

"עם המודול הרביעי שלנו בשנה האחרונה, המומנטום של אריקסון בשוק יצרני האלקטרוניקה חזק ביותר". מוסיף נורין. "דבר שנחשב בעבר כרחוק מאד הופך היום למציאות. אנו מצפים לראות פיתוחים חדשניים חדשים המתמקדים בחווייתו של משתמש הקצה וניצול מקסימלי של החופש שפתרונות פס רחב נייד מעניקים".

"באינטל אנו חותרים להביא את יתרונות הקישוריות ועולם חווית האינטרנט למגוון מכשירים ניידים, בהם גם הדור הבא של הנטבוקים", מסר מנהל תוכניות הסביבה העולמית בקבוצת הניידות האולטימטיבית באינטל, פאנקאג' קדיה. "השילוב של ביצועים חזקים, צריכת אנרגיה נמוכה וחדשנות בדור הבא של פלטפורמת "מורסטון", בשילוב המודול בדור השלישי של אריקסון, מציג שילוב מלהיב, שיסייע רבות בהגשמת החזון".

אודות החברה

חברת אריקסון הינה המובילה העולמית באספקת טכנולוגיות, פתרונות ושירותים לשוק התקשורת ומובילה בטכנולוגיות הסלולר 2G ו3G. כיום מספקת אריקסון שירותי תשתיות ומנהלת רשתות, המשרתות למעלה מ-195 מיליון מנויים ברחבי העולם. סל מוצרי החברה כולל תשתיות לרשתות תקשורת ניידות ונייחות ופתרונות מולטימדיה בפס רחב. אריקסון פועלת ב175 מדינות ומעסיקה יותר מ 70,000 עובדים. החברה נוסדה בשנת 1876 ומשרדיה הראשיים נמצאים בסטוקהולם, שבדיה. אריקסון רשומה בבורסה OMX הסקנדינבית בסטוקהולם וב NASDAQ .
למידע נוסף בקרו ב www.ericsson.com

 

[4301]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization