שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

"IPC טכנולוגיות" מגישה תביעה בסך חצי מיליון ₪ כנגד חברת "אונו ביטחון" על הוצאת דיבה, תחרות לא הוגנת ופגיעה בשמה הטוב

פורסם: ב-11 באוקטובר, 2009


בעקבות תביעה שהוגשה מוקדם יותר השנה, היום נודע למערכת "פורטל האבטחה והביטחון" כי חברת "IPC טכנולוגיות" עומדת להגיש בימים אלו תביעה בסך 500,000 ₪ כנגד חברת אונו ביטחון, מנהליה ועובדיה.  לטענת IPC, חברת אונו ביטחון פגעה וממשיכה לפגוע ב-IPC טכנולוגיות, בתחרות לא הוגנת ופגיעה בשמה הטוב של IPC טכנולוגיות (הוצאת דיבה).

"חברת IPC טכנולוגיות, בהתנהלות עסקית נכונה, יושרה והצעת ערך אמיתי ללקוחותיה, הצליחה ליטול נתחי שוק משמעותיים מאונו בטחון", אומר גילי הפנר, סמנכ"ל שיווק ב-IPC טכנולוגיות. "אונו בטחון, נוהגת מזה שנים כבריון שכונתי, אשר באיומים מנסה לדחוק את מתחריו אל מחוץ לשוק, על מנת שיוכל לשמור על רמת מחירים גבוהה, ללא הצדקה, אשר בה הוא מוכר את מוצריו."

עוד אמר גילי: "מרבית כרטיסי ה-DVR המשווקים בישראל ובעולם נמכרים ברמת מחיר הנמוכה בעשרות אחוזים מכרטיסי ההקלטה המשווקים ע"י אונו ביטחון, דבר המקשה על מכירתם. IPC מוכרת כרטיסי DVR (כמו גם מצלמות וציוד נלווה) במחירים תחרותיים תוך הצעת ערך אמיתי ללקוחותיה. עקב זאת, הפכה IPC קורבן להתקפה מתוכננת ומתוזמנת היטב, אשר במרכזה הגשת תביעה חסרת כל בסיס, כביכול בשל הפרת זכויות יוצרים במוצרים אותם מתיימרת אונו לשווק בבלעדיות בישראל."

"IPC טכנולוגיות אינה מוכנה עוד להמשיך ולהיות הקורבן להתנהגות בריונית זאת ותוכיח בביהמ"ש את השיטה המתוחכמת והסדרתית של אונו ביטחון להלך אימים על השוק, בין היתר בהטמעת המילה "זיופים" אשר מטרותיה הן לגרום להאדרת המוצרים המשווקים ע"י אונו ביטחון, להצדיק את מחירם הגבוה, למנוע תחרות הוגנת ולפגוע בשמה הטוב של IPC, בזמן שהמוצרים המשווקים ע"י IPC מקוריים, מותרים להפצה עפ"י חוק ומעודדים תחרות בריאה."

"IPC, הקפידה תמיד לשמור וכך הינה נוהגת גם היום, על זכויות הקניין של צדדים שלישיים ועושה כל שביכולתה בכדי שלא להפר זכויות אלו. IPC טכנולוגיות, דגלה מיום היווסדה במצוינות בשירות ואספקת פתרונות מהימנים ובטוחים ללקוחותיה, ממיטב היצרנים בעולם ובמחירים הוגנים ותחרותיים."

"IPC טכנולוגיות מזמינה את קהל לקוחותיה להמשיך ולרכוש ציוד CCTV ומערכות הקלטה איכותיות ביותר וממיטב היצרנים בעולם, אותם משווקת החברה. במקביל, IPC טכנולוגיות מצטרפת לקריאה שלא להפר את זכויות היוצרים של צדדים שלישיים ע"י התקנת מערכות האסורות להפצה עפ"י חוק."

אנו נמשיך לעקוב ולעדכן על התפתחויות בנושא.

[8987]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

הקלטה דיגיטלית, טמ"ס, טלוויזיה במעגל סגור, CCTV, מערכת הקלטה, DVR, תביעה,

תגובות במערכת הפורומים

ללא כותרת (duduliluf)

אז על מי באמת אפשר לסמוך בנושא ריגש כמו

אבטחה

במקרה הזה ?

 

סתם דברים או.. (רמי)

אם אכן תוגש תביעה כזו - כל תוצאה עשויה לשנות את פני השוק . הויכוח על "מקוריות הכרטיס המזוייף " הפכה לגורם משמעותי בתמחור ללקוח . בהתנהלות מערכת ה DVR מתוצרת גיאווויז'ן . ואני כולי דרוך . כל תוצאה תהיה...

 

הוספת תגובה

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization