שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ויסוניק מציגה: פתרון אבטחה מושלם לבית מבוסס רשת

השוק הביתי עובר בקצב מוגבר לתקשורת מבוססת רשת מה שמחייב את ספקי שירותי האבטחה לאמץ טכנולוגיות אלו

 

פורסם: ב-12 באוקטובר, 2009


כחברה שחרטה על דיגלה להוביל את תחום האבטחה הביתית, ממשיכים כל העת בויסוניק לפתח ולחדש בתחום. לאחרונה הציגה חברת ויסוניק פתרון אבטחה כולל המבוסס רשת אשר מצעיד את מוצרי החברה לדור השלישי של מערכות האבטחה.

מערכות אבטחה ביתיות ועסקיות עוברים לתקשורת מבוססת רשת (internet protocol - IP) ומעדיפים אותם על קווי החיוג בגלל היתרונות המיידיים שהרשת מביאה: מהירות העברת המידע ואבטחת תקינות הקווים. בנוסף לנ"ל, תוך ניצול ההזדמנות החדשה, תקשורת למוקד מבוססת רשת מאפשרת חיבור מהימן ומאובטח בעלויות נמוכות יותר ובאותו הזמן להציע למנויים שירותי ערך מוסף שלא היו אפשריים בחיבור טלפוני.

"השוק הביתי עובר בקצב מוגבר לתקשורת מבוססת רשת מה שמחייב את ספקי שירותי האבטחה לאמץ טכנולוגיות אלו", אומר דר' אבי שחראי, נשיא ומנכ"ל ויסוניק. "הקיט אותו אנו מציעים הינו פתרון כולל ומושלם לשירותי אבטחה מבוססי רשת, והוא מציע יתרון לאותם חברות ומוקדים הרוצים לנצל את שוק תקשורת האינטרנט הצומח ואשר מעבר למתן מענה לדרישות החדשות של הלקוחות גם למקסם את הרווחים כתוצאה מהשירותים החדשים אותם יוכלו להציע ללקוחות".

ויסוניק: פתרון אבטחה כולל מבוסס רשת

 

מפענחת ופלטפורמת ניהול רשת (IP Management Platform - IPMP)

מצלמת רשת של ויסוניק לוידוא אזעקה בווידיאופלטפורמת ניהול הרשת משמשת כבסיס לכל השירותים אותם מציע המוקד ללקוחות. המערכת משמשת כמפענחת רשת לתקשורת המגיעה מהאינטרנט רחב הסרט או הסלולארי (GPRS). המערכת מפקחת ומנתרת את מערכות האבטחה בצורה רציפה ואת האירועים (אזעקות, התראות וכד') מעבירה לתוכנת המוקד.

אחד התכונות החשובות של המערכת היא האפשרות לבצע ווידוא אזעקה בווידיאו. בהתקבל אירוע, בצורה פשוטה ומהירה, המערכת מאפשרת למוקדן (במידה ומותקנות מצלמות אבטחה) לראות סרטון שהוקלט יחד עם האירוע.

פלטפורמת IPMP אחת מסוגלת לנהל בקלות עד 20,000 לקוחות מוקד המנותרים אחת ל-2 דקות. זוהי אחת המערכות עם החזר ההשקעה הטוב בשוק היום.

בנוסף, פלטפורמת IPMP כוללת מאפיינים המאפשרים שליטה על קצב הניתור עבור כל לקוח בנפרד (קצב דגימת קו התקשורת ומערכת האבטחה אצל הלקוח), אפשור או חסימת ממשק המשתמש האינטרנטי בחיבור האינטרנטי של הלקוח, איפוס סיסמת לקוח, ניהול ממשק הכניסה האינטרנטי והפיכתו לפורטל פרסומי, הפקת דוחות חיוב, ועוד.

מתאם תקשורת סלולארי GPRS

התחברות למתאם הרשת מכל מקום בעולם וגם מהמכשיר הסלולאריפתרון ה-GPRS של ויסוניק מספק קשר אמין ורציף דרך הרשת הסלולארית. הוא יכול לשמש כאמצעי התקשורת הראשי (במקומות בהם אין קשר קווי) וכן כגיבוי. משדר ה-GPRS יכול להיות מקושר למוקד ולהעביר אירועים דרך הרשת וגם להשתמש באמצעים הרגילים (כמו קול דרך GSM ומסרונים - SMS).
המתאם מספק בטחון כי אירועים יעברו למוקד בכל מקרה גם כאשר יש בעיה באחד מערוצי התקשורת.
בנוסף, מתאם ה-GPRS כולל אפשרות לאינטרקום דו-כיווני, שליטה ובקרה באמצעות מסרונים (SMS) ועוד.

מתאם הרשת - PowerLink

מתאם הרשת הינו פשוט להתקנה (plug-and-play) והגדרה בחיבור לרשת הביתית. ניתן לחבר עד 14 מצלמות רשת ליצירת מערכת אבטחה מקיפה הכוללת אימות ווידוא אזעקות בווידיאו.
ה-PowerLink כולל ממשק משתמש אינטרנטי מובנה המאפשר למוקדי האבטחה לספק שירותי ערך מוסף ללקוחותיהם דוגמת, שליטה ובקרה מרחוק על מערכת האבטחה, הודעות ווידאו וטקסט למייל ו/או לטלפון הסלולארי של המשתמש ועוד.

[7398]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

מערכת אזעקה, מערכות אזעקה, אזעקה ברשת, אזעקה דור שלישי, מערכת אבטחה, פתרון אבטחה ברשת, מצלמות, מצלמות רשת, IP,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization