שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים הדרכה הוסמך כמרכז מורשה של ענקיות התוכנה והאבטחה המובילות בעולם

פורסם: ב-14 בספטמבר, 2009


 

מלם-תים הדרכה (MALAM-TEAM TRAINING) הוסמך לשמש מרכז הדרכה מורשה ברמה בינלאומית של חברות התוכנה והתקשורת המובילות בעולם וביניהן Microsoft, ORACLE, Networks Juniper,CORE SECURITY ו- CHECK POINT. במסגרת זו, יועברו הדרכות ויוענקו הסמכות בינלאומיות בתחומים רבים כגון מערכות הפעלה, תקשורת, אבטחת מידע, בסיסי נתונים  וכן ינתנו קורסים ייעודיים המותאמים לחברות. התהליך כולל פיתוח חומרים ויצירת תוכניות הדרכה שנתיות עם חברות אלו.

מרכז ההדרכה של מלם-תים הינו המרכז היחיד בארץ, שמדריכיו הוסמכו על ידי JUNIPER NETWORKS העולמית להעברת קורסי תקשורת מטעמה. בנוסף לכך, מציע מרכז ההדרכה קורסים ייעודיים להכרת עולם אבטחת המידע במערכות ג'וניפר. "שיתוף הפעולה עם מלם-תים הדרכה בהחלט יסייע לנו למנף ולחזק את רמת הידע וההסמכות בקרב ערוצי ההפצה ומקצועניIT  בישראל, בד בבד עם חיזוק הנוכחות של JUNIPER בשוק הארגוני", כך מסר אריק קשה, מנהל ערוצי ההפצה של JUNIPER ישראל.

לאחרונה הוכרזה מלם-תים הדרכה כמורשה להדרכות והסמכות בינלאומיות מטעם ענקית התוכנה Microsoft. "שיתוף פעולה עם Microsoft קרוב אלי מאוד מהיותי מרצה בכיר בתחומיהחברה בישראל. אני מוצא פוטנציאל אדיר בקיום קורסים בתחום, מתוך אמונה שלמה בתרומתם לקידומו המקצועי של הלומד, גאה להיות CPLS ומתכוון להשקיע משאבים רבים בשימור קשר זה וחיזוקו", כך מסר ערן שחם, מנהל מרכז ההדרכה מלם-תים ומנהל קהילת האבטחה של מיקרוסופט בישראל.

מרכז ההדרכה מלם-תים הדרכה הוסמך גם כשותף הדרכה של ORACLE. הסמכה זו סיימה מהלך שהחל מספר חודשים קודם להקמת תחום הדרכות ORACLE במרכז ההדרכה. הקמת המרכז כלל גיוס מנהל תחום מקצועי ומדריכים, פיתוח חומרים ויצירת תכנית הדרכה לטכנולוגיות ORACLE לחציון השני של 2009. "חברת ORACLE מוכרת היום מגוון מוצרים, המספקים את צרכי ה IT‏ של ארגונים מקצה לקצה. מגוון המוצרים הרחב הינו אתגר מקצועי, המצריך הכשרת עובדים ברמה טכנולוגית גבוהה. הקמת פעילות ORACLE במרכז מלם-תים הדרכה תמריץ את שוק הדרכות ORACLE בארץ, תגביר את התחרות ותביא לשדרוג ההון האנושי בתעשייה", כך מסר יונתן טולדנו, מנהל תחום ORACLE במרכז ההדרכה.

חברות האבטחה הגדולות ביניהן CORE SECURITY ו  CHECK POINT- בחרו גם הן במהלך השנה במלם-תים הדרכה, כמרכז הדרכה מורשה מטעמן. קורסים של יצרניות אלו כבר משולבים במסלול ה-SECURITY SPECIALIST, קורס הדגל של מרכז ההדרכה. מלם-תים הדרכה לוקחת חלק פעיל בעדכון הספרות המקצועית הבינלאומית של CHECK POINT ומשתתפת בהכשרת הצוותים הפנימיים של  חברת CHECK POINT עצמה.

נתי דרוטין, מנכ"ל זרוע ההדרכה של מלם-תים: "לאחרונה יצאנו בקמפיין שיווקי רחב היקף תחת הכותרת: "תלמד אצלנו-תעבוד איתנו", המציע הכשרה באחד ממסלולי הלימוד היוקרתיים והשמה תעסוקתית באמצעות אחת מחברות הבת של מלם. לאור ההצלחה בכוונת מרכז ההדרכה להגדיל את מבחר ההכשרות המוצעות בשיתוף פעולה עם גופים נוספים בקבוצת מלם-תים, חברת המיחשוב הגדולה בישראל, ולספק מענה ייחודי לצורך של  הכשרה איכותית המביאה עימה הבטחה לעבודה בחזית הטכנולוגיה".

אודות החברה

מלם-תים הדרכה מעבירה מגוון רחב של קורסים בשיתוף מיטב המרצים בישראל, יועצים בכירים בעלי רקע מעשי מוכח בתחומי ה-IT והפיתוח. מלם תים הדרכה הנה גוף ההכשרה הטכנולוגי של קבוצת מלם-תים וחלק מזרוע ההדרכה של הקבוצה הכוללת גם את ריאליטי פיתוח ארגוני והדרכה בע"מ.
חברת ריאליטי מתמחה למעלה מ- 10 שנים בפיתוח והובלת תהליכי הדרכה והטמעה בארגונים מובילים בארץ תוך מיקוד בהשגת יעדים עסקיים ושיפור תפוקות בארגון. החברה פועלת  באמצעות ארבעה תחומי התמחות משיקים: ייעוץ ופיתוח ארגוני, פיתוח הדרכה, הדרכה והטמעה ומיקור חוץ.
אתר החברה: www.mttc.co.il

 

[7623]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization