שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קבוצת קונטאל תספק מערכות חשמל מכשור ובקרה בהיקף של כ-20 מיליון שקל למחצבה בקפריסין

המחצבה מהגדולות והמשוכללות מסוגה בעולם תנוהל באמצעות מערכת תוכנה משוכללת שתוספק על ידי קונטאל

 

פורסם: ב-24 באוגוסט, 2009


קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה הישראלית זכתה במכרז לאספקת מערכות חשמל מתח גבוה וזרם חזק, מכשור ובקרה למחצבת מלט חדשה בקפריסין בהיקף של כ-20 מיליון שקל. המחצבה החדשה צפויה להחל את פעילותה בעוד כשנה ולספק חומרי גלם אגריגטים לתעשיית הבניין, הכבישים והרכבות באירופה ואגן הים התיכון.

שמעון גרשון, מנכ"ל משותף בקבוצת קונטאל אומר כי "אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט זה, מדובר במחצבה גדולה ומתקדמת המתוכננת לייצר מעל  1,300 טון תוצרת לשעה. חברת קונטאל זכתה בפרויקט זה בזכות הניסיון הטוב של החברה בפרויקטים דומים בקפריסין ובמיוחד במפעל המלט בלימסול שם בצענו שדרוג מוצלח של כל מערכות החשמל והבקרה".  כמו כן הוסיף שמעון "במחצבה זו נביא לידי ביטוי את ניסיונה של קונטאל בהקמת מפעלי תעשייה תוך שימוש בטכנולוגיות מובילות הן בתחום החשמל והבקרה, והן בתחום פתרונות תקשורת ומערכות התוכנה לניהול היצור".

הפרויקט כולל תכנון בסיסי ותכנון חשמלי מפורט לחיבור של 10 מאגה-וואט, יצור והתקנה של לוחות מיתוג ושנאים למתח גבוה, יצור והתקנה של לוחות חלוקה ומתנעים זרם חזק 3,200 אמפר,  אספקה והתקנה של משקלי סרט , גלאי מתכות, ומגנטים, אספקה והתקנה של מכשור שדה, עבודות שדה של אספקה והתקנה של עשרות קילומטרים של כבלי חשמל כוח ופיקוד, יצור והתקנה של לוחות בקרים מתוכנתים, ועבודות תוכנה ותקשורת לאוטומציה ובקרה כולל שרתים מקומיים ומרוחקים.

אודות קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ

קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ הנה בית מערכות מוביל לפתרונות מקצה לקצה בתחומי מכשור תעשייתי, אוטומציה תעשייתית, ניהול רצפת היצור ובקרת תהליכים. כלל המוצרים והשירותים אותם מספקת הקבוצה עומדים בתקן אבטחת האיכות ISO 9001/2000 המורחב.
הקבוצה מונה בנוסף ארבעה חברות-בת:  הידרוקום – פיתוח וישום מרכזי בקרה ברמה ארצית בתחום המים, מיטב-טק – חברה וותיקה ומובילה בפיתוח וייצור של ציוד פיקוד ובקרה למערכות מיזוג אוויר; קונטאלITS – חברת תוכנה הפועלת בתחום ניהול ריצפת הייצור קונפאק תעשיות - חברה לייצור שקים לאריזות תעשייתיות.
לקוחותיה של קונטאל נמנים על כלל מגזרי המשק: תעשיות ההיי טק והמיקרו-אלקטרוניקה, התעשייה הכימית והפטרוכימית, פרמצבטיקה , פלסטיקה, מתכת, מזון, מים, אנרגיה תרמו-סולרית סולרית, חשמל ועוד.
קבוצת קונטאל מנוהלת על ידי גדעון טילמן ושמעון גרשון ומונה כ- 180 עובדים.

[5647]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization