שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

One1 מרחיבה את פעילותה במגזר הביטחוני

הפעילות תנוהל על-ידי אל"מ מיל. איתן שטיינר

 

פורסם: ב-16 באוגוסט, 2009


קבוצת One1 החליטה להרחיב את פעילותה במגזר הביטחוני. הפעילות תנוהל על ידי איתן שטיינר, אל"מ במילואים, שהשתחרר לא מכבר מצה"ל לאחר 28 שנות שירות במערך המבצעי של חיל הקשר והתקשוב ואגף התקשוב של צה"ל.

מטרת המהלך הינה לבסס את קבוצת One1 כספק IT מרכזי ומוביל עבור צה"ל ומערכת הביטחון, וביסוס הפעילות מול המגזר הביטחוני כנדבך משמעותי בקווי הפעילות של One1.

הפעילות תכלול הרחבת והעמקת החשיפה של צה"ל ומערכת הביטחון ליכולות קבוצת One1, הכרת הצרכים ומתן פתרונות מותאמים לצרכיהם הייחודיים של צה"ל וגופי מערכת הביטחון בתחומים שבהם עוסקת One1 – פתרונות ופרויקטי תוכנה, תשתיות מחשוב, אפליקציות אורקל, CRM, BI, ERP, הדרכת והטמעת מערכות מידע וטכנולוגיות עסקיות, ייעוץ לפרויקטים מורכבים בתחומי התוכנה והתשתיות, ניהול ידע, אבטחת מידע ועוד.

איתן שטיינר, מנהל המגזר הביטחוני ב- One1, אומר: "One1 כבר פועלת כיום במגזר הביטחוני. אנו שואפים להרחיב את הפעילות ולהעמיק אותה בצורה משמעותית, ולהציב את One1 במקום מוביל ברשימות ספקי ה- IT הביטחוני. נפנה לגופים ולארגונים שבהם לא פעלה החברה עד היום, ונמשיך להציע ללקוחות קיימים פתרונות ושירותים אליהם הם לא נחשפו עדיין. נעבוד בשיתוף פעולה עם גופי צה"ל ומערכת הביטחון, על מנת להתאים עבורם פתרונות בהתאם לרצונותיהם ולצרכיהם הייחודיים".

עדי אייל, מנכ"ל One1, מוסיף: "איתן מכיר את המגזר הביטחוני וצרכיו באופן מעמיק. הוא מביא עמו ידע וניסיון שערכם לא יסולא מפז. היכולות והידע שלו, מול הפוטנציאל העסקי האדיר הגלום במגזר, צפויים להוות מנוע צמיחה אמיתי ל- One1".

אודות One1

One1 נמנית על חמש חברות שירותי ה- IT המובילות בישראל, עם הכנסה שנתית של למעלה מחצי מיליארד ₪. One1מעסיקה כ- 1,300 עובדים ומספקת ללמעלה מ- 1,000 לקוחות בישראל וברחבי העולם, שירות אישי ומקצועי המשלב תכנון והטמעה של פתרונות בתחומי התוכנה והתשתיות, תוך מתן ביטוי לתפישת החברה כ- One Stop Shop.
One1 הינה החברה המובילה בישראל בתחומי ERP, CRM, BI ו- SOA. בנוסף לכך, החברה מתמחה בפתרונות אחזור מידע, אבטחת מידע והמשכיות עסקית, ומספקת ללקוחותיה מענה במודל Offshore ובאמצעות יועצים. כמו כן, משווקת One1 מוצרי תוכנה וחומרה בינלאומיים וכך מציעה ללקוחותיה פתרונות מקצה לקצה.

[6532]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

 

הוספת תגובה

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization