שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
המערכת המובילה בעולם לאבטחה, צפייה מרחוק, שליטה והתראה * להיות נוכח גם כשאת/ה לא * הצטרפו להצלחה - תוכנית משווק מורשה של המערכת המובילה בעולם! * לפרטים חייגו 1-700-67-87-70
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

להיות בבית גם כשאתה לא שם - מערכת אבטחה ושליטה, דור 3, הגיעה לישראל

משנת 1999 חברת XANBOO האמריקאית מפתחת ומשווקת את פתרונות האבטחה, השליטה והבקרה דרך האינטרנט ומוכרת את מוצריה והשירותים ברחבי העולם באמצעות שותפים עסקיים. כעת בישראל ע"י XANBOO ISRAEL

 

פורסם: ב-5 באוגוסט, 2009


משהו קורה בתחום מערכות האבטחה והשליטה. לאחר המהפכה האלחוטית, שפישטה והוזילה את תהליך ההתקנה של מערכות אזעקה, עכשיו מגיע הדור השלישי של מערכות המחוברות און-ליין (on-line) למשתמש דרך האינטרנט.

חברת XANBOO היא חברה אמריקאית אשר נוסדה בשנת 1999 והיא מפתחת פתרונות אבטחה, וידאו, שליטה ובקרה לבית-חכם. החברה רשמה מספר פטנטים בלעדיים על מוצריה. מוצרי התוכנה והחומרה (הכוללים בין השאר מצלמות, גלאים, וחיישנים) מפותחים יחד עם שותפים אסטרטגיים דוגמת ענקיות כמו מוטורולה (Motorola), פנסוניק (Panasonic), AT&T, לנטרוניקס (Lantronix), ווירטה (Virata).

מערכת האבטחה של XANBOO כוללת גלאים, חיישנים ומצלמות אבטחה (עם או בלי מכשיר הקלטה DVR). המשתמש יכול לצפות, גם מרחוק, מכל מחשב ו/או טלפון סלולארי נתמך בכל נתוני המערכת (מצב החיישנים, טמפרטורה) ובווידיאו מהמצלמות. בנוסף ל ניתור המערכת מאפשרת הפעלה מרחוק של אביזרים שונים.

 

רכזת XANBOO והאביזרים האלחוטיים השונים המתחברים אליה
רכזת XANBOO והאביזרים האלחוטיים השונים המתחברים אליה


"המערכת של XANBOO מאפשרת למשתמש להרגיש כאילו הוא נמצא בביתו או בעסק שלו גם כאשר הוא נמצא עשרות קילומטרים משם וגם אם הוא במדינה אחרת", אומר רונן רהב, מנהל השיווק והמכירות של קסנבו ישראל. "כשהילדים חוזרים מבית-הספר נשלחת הודעת SMS מיידית וניתן לצפות בהם בווידיאו בטלפון הסלולארי או במחשב בעבודה".

כאמור, זוהי מערכת אלחוטית, מבית היוצר של מוטורולה, ענקית הרדיו והאלחוט העולמית. במרכז המערכת ישנה כמובן רכזת ("המח" של המערכת) אשר מצד אחד מתחברת לכל האביזרים, בתדר רדיו 433MHz, ואילו מהצד השני מתחברת לרשת המקומית (LAN) והאינטרנט דרך הנתב (router) והמודם הקיימים (אין צורך בחיבור ו/או הגדרות מיוחדים). במקומות בהם אין חיבור אינטרנט זמין (כמו למשל בחממות, מחסנים, יאכטות וכד'), ניתן לחבר למערכת מודם אינטרנט סלולארי.

סכימת חיבורים של מערכת קסנבו (XANBOO)
סכימת חיבורים של מערכת קסנבו (XANBOO): לאביזרים אלחוטיים ולאינטרנט

ברשימת האביזרים (האלחוטיים) שניתן לחבר למערכת תמצאו כמובן מצלמות רשת ו/או מצלמות אנלוגיות (באמצעות מתאם), המתחברות לרשת בחיבור קווי, אלחוטי (WiFi) או דרך קווי המתח (PLC) ואלמנטים שונים כגון גלאי תנועה (PIR), גלאי מגנט לפתחים, חיישני טמפרטורה, חיישני הצפה, אמצעי כיבוי והדלקה של אביזרי חשמל שונים (דוגמת, מנורות, מזגנים, מקררים וכד'), לחצני מצוקה, מודול להפעלה ונטרול המערכת.

ניתן להתקין גם יחידת הקלטת וידאו מקומית (DVR) ללא צורך במחשב וללא צורך בהתקנות של חומרה ו/או תוכנה. ניתן להגדיר הקלטה רציפה 24/7 או הקלטה לפי אירוע.

המערכת מודולארית ופשוטה להתקנה ולהגדרה. לאחר ההתקנה, הרכזת סורקת ולומדת בצורה אוטומטית את כל האביזרים המותקנים. גם החיבור לאינטרנט נעשה בצורה אוטומטית ואינו דורש הגדרות מיוחדות (כמו פתיחת פורטים בחומת האש) בנתב ו/או במודם. מתאים גם להתקנה עצמית בתמיכת השירות הטכני של החברה שבמידת הצורך תשמח גם להתקין את המערכת עבורכם.

ההגדרות במערכת כוללות גם "תסריטים" שונים המאפשרים שליטה על אביזרים (למשל, הדלקת אור בכניסה והקלטה מהמצלמה כאשר גלאי התנועה מופעל; שליחת SMS והדלקת המזגן כאשר הטמפרטורה יורדת/עולה מעל המותר; שליחת SMS כאשר הילד דלת הכניסה נפתחת ועוד).

"אחד השימושים היחודיים במערכת של XANBOO הוא שליטה ובקרה על אקווריומי נוי", אומר רונן, "אנשים משקיעים סכומים גדולים באקווריום ובאמצעות המערכת יכולים לצפות בו, לקבל התראות על פרמטרים של המים כגון נזילות וטמפרטורה וכן להפעיל/לכבות תאורה, וכל זאת מכל מקום בעולם".

קיימים מספר קיטים בסיסיים לבית ולעסק הקטן במחיר של החל מ-1790 ₪ עליהם ניתן כמובן להוסיף אביזרים שונים מהמגוון הקיים לפי הצורך. האביזרים האלחוטיים כוללים מצלמות קבועות, מצלמות PTZ, גלאי דלת (מגנט - reed switch), גלאי תנועה, חיישני טמפרטורה, חיישן הצפות, קופסאות שליטה במכשירי חשמל, יחידת הקלטה דיגיטלית (DVR).

המערכת נמכרת עם חבילת שירות המאפשרת קבלת ה-SMS-ים לנייד, וגם שמירת סרטונים של אזעקות (כולל 5 שניות מקדימות לאירוע - pre-alarm) על שרתי החברה. ניתן לרכוש אחת מחבילת השירות במחיר שווה לכל נפש, החל מ-79 ₪ לחודש.

חברת XANBOO ISRAEL פועלת באמצעות משווקים אזוריים בהתאם לתוכנית משווק ייחודית המאפשרת למתקיני מערכות, מוקדים, אנשי תקשורת ומחשבים להוסיף את המערכת של XANBOO לסל המוצרים והפתרונות שלהם.

לסיכום, חברת קסנבו ישראל (XANBOO ISRAEL) מציעה פתרון מושלם לאבטחה, שליטה ובקרה על הבית והעסק, ללא צורך ברכישת מוצרים שונים מחברות שונות ובמחיר שווה לכל נפש. הפתרון מאפשר גישה פשוטה, מכל טלפון סלולארי ו/או מחשב, אל אביזרי המערכת והמצלמות המותקנות בבית ובעסק. הפעלה וכיבוי של מכשירי חשמל, צפייה בזמן אמת והקלטת אירועים לפי הצורך ובכלל.

 

לפרטים נוספים באתר החברה: www.xanboo.co.il
בטלפון: 1-700-70-87-67
ובמייל:
[email protected]

[9933]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

מערכת אזעקה, מערכות אזעקה, אזעקה ברשת, אזעקה דור שלישי, מערכת אבטחה, פתרון אבטחה ברשת, מצלמות, מצלמות רשת, IP,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization