שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם תים העלתה לאוויר את פרויקט השדרוג של תדיראן סוללות

בוצע במסגרת היקף כולל של מיקור חוץ המוערך במליוני ₪

 

פורסם: ב-4 באוגוסט, 2009


מלם מערכות מקבוצת מלם-תים העלתה לאוויר בימים אלו את פרויקט השדרוג  של מערך ה-ERP SAP בחברת תדיראן סוללות. מדובר בחלק נוסף בפרויקט ייחודי, המשלב ERP ומיקור חוץ. במסגרת הפרויקט הקימה מלם-תים חוות שרתים ייעודית בבניין הקבוצה בירושלים, המארחת את היישום ומעניקה שרותי תחזוקה ותפעול לחומרה ולתשתיות, וכן הוקם אתר DRP בבית מלם-תים בפתח-תקווה. השירות יינתן לתקופה של 5 שנים ובהיקף של מליוני ₪.

הפרויקט כלל שדרוג, שיפור תהליכי עבודה והעמקת יישום מערך ה-SAP בתדיראן סוללות. בשלב הראשון של הפרויקט, ביצעה חטיבת SAP באגף ה-ERP במלם מערכות הסבה של בסיס הנתונים של תדיראן סוללות מאורקל לבסיס נתוניםSQL SERVER 2005 . כעת סיימה  החטיבה את השדרוג המערכת לגרסת SAP החדשה ECC6.

רונן בנבניסטי, סמנכ"ל בכיר, מנהל אגף יישומים ארגוניים במלם-תים: "מערכת ה-SAP בתדיראן סוללות מקיפה את כל תחומי הפעילות בחברה: ייצור, לוגיסטיקה, מכירות, כספים, בקרה ניהולית ומשאבי אנוש. אתגר משמעותי בפרויקט היה העובדה, שמערכת ה-SAP בתדיראן לא שודרגה מאז עלייתה לאוויר בשנת 2000. שמנו לעצמנו למטרה להשלים את השדרוג במשך כ-4 חודשים, תוך מזעור ההפרעה לפעילות השוטפת בארגון, הן מבחינת התהליכים התפעוליים המיושמים במערכת ה-SAP, והן מבחינת ההשלמה של מהלך השדרוג הטכני. כבר היום הצלחנו למנף את שביעות הרצון של תדיראן סוללות משירות התחזוקה, המוענק על-ידינו. הצוות האיכותי והמנוסה, המאייש את פרויקט השדרוג, הצליח להעניק לתדיראן סוללות יישום משופר, בעל ערך מוסף משמעותי ולהקדים את לוחות הזמנים בחודש".

במקביל לפעילות השדרוג, תבצע מלם-תים גם "מתיחת פנים" ליישום, שתתבטא בשיפור תהליכים ומסכי העבודה הקיימים. כדי להיענות למאפיינים המיוחדים של אתגר זה, נוצר צורך לגבש מתודולוגיה מותאמת לקוח, המתבטאת בין היתר בצוות שהוקצה למשימה, בלוחות הזמנים של הפרויקט ובכלים המשמשים את מלם-תים לניהולו. בשנת 2009, לאור המצב הכלכלי, שוק ה-ERP משנה כיוון ויביא לפעילויות רבות יותר של שדרוג, הסבת מערכות ויישום מודולים חדשים במערכות ERP קיימות, על פני פרויקטי ERP חדשים. מלם-תים מתאימה עצמה למציאות החדשה, בשנת 2008 השלימה פרויקט שדרוג SAP דומה בחברת מקאן אריקסון ובימים אלו נמצאת בעיצומם  של  שני פרויקטי שדרוג נוספים – מולטילוק ומערכת לניהול תקציבי של בתי החולים הסיעודיים של משרד הבריאות.

א. גורן, סמנכ"ל למשאבי אנוש איכות ומנהל בתדיראן סוללות: "פרויקט השידרוג בוצע על ידי צוות מלם במקצועיות רבה ובלוח זמנים קצר מהתכנון המקורי. אנשי מלם שעסקו בפרויקט, כמו גם אלה העוסקים בתמיכה ובתחזוקה השוטפת של אתר 'תדיראן סוללות', לא חסכו מאמצים כדי למנוע כל פגיעה בעבודה השוטפת בחברה במהלך הפרויקט. בסיום הפרויקט קבלנו מערכת יעילה יותר וגם בטחון רב יותר במקצועיות של אנשי מלם".

[4527]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization