שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מקסין פסברג, מנכ"ל אינטל ישראל, נבחרה להיכל התהילה של הארגון הבינלאומי של נשים בטכנולוגיה

מקסין היא הישראלית הראשונה שנבחרה להיכל התהילה של הארגון

 

פורסם: ב-23 ביוני, 2009


מקסין פסברג, מנכ'ל אינטל ישראל
מקסין פסברג, מנכ"ל אינטל ישראל

באירוע מרשים שהתקיים בסנטה קלרה, קליפורניה, זכתה מקסין פסברג, מנכ"ל אינטל ישראל, בכבוד רב ונבחרה להיכל התהילה ( (Hall of Fameשל הארגון הבינלאומי של נשים בטכנולוגיה
WITI)- Women in Technology International), בזכות תרומתה הגדולה ומחויבותה העמוקה, המעודדות נשים להצליח במקצועות טכנולוגיים ומאפשרות להן לעשות זאת. מקסין היא הישראלית הראשונה שנבחרה להיכל התהילה של WITI.

WITI הוא ארגון מסחר מוביל שנוסד בשנת 1989, המיועד לנשים בתפקידי מפתח בתחום הטכנולוגיה. כיום, WITI הוא הארגון העולמי הראשי ששם לעצמו למטרה להעצים נשים בעולם העסקים והטכנולוגיה ולעודד אותן להגשים אפשרויות מעבר לכל דמיון.

היכל התהילה של WITI נוסד בשנת 1996 על ידי WITI ומטרתו להוקיר, לכבד, ולקדם את תרומתן הגדולה של נשים לקהילות המדעיות והטכנולוגיות.

בריאן קרזאניץ', סגן נשיא באינטל ומנכ"ל הייצור, אמר: "אני מאוד גאה על בחירתה של מקסין להיכל התהילה של WITI, ובה בעת איני מופתע כלל. למקסין יש היסטוריה ארוכה של הישגים מרשימים באינטל, בישראל ובקהילה הטכנולוגית".

ג'וש וולדן, סגן נשיא באינטל, אמר: "אני מתרגש מעצם הבחירה במקסין להיכל התהילה של WITI. הישגיה המרשימים של מקסין לאורך הקריירה שלה באינטל בצירוף הישגיה בבנייתה של סביבה שוויונית במפעלינו בישראל, הן ב- Fab18 והן ב- Fab28, משמשים דוגמא למחויבותה לגיוון ולשונות מגדרית. ברכותיי למקסין".

מקסין פסברג היא סגנית נשיא באינטל העולמית, מנהלת המפעל החדש של אינטל בקרית גת (Fab28 ) ומנכ"ל אינטל ישראל. מקסין הצטרפה לאינטל בשנת 1983 ושימשה במספר רב של תפקידים מאז.

הבחירה במקסין להיכל התהילה של WITI היא הישג אדיר הן למקסין והן לאינטל. כחברה שחרטה את השונות המגדרית על דגלה, אינטל מעודדת ומאפשרת לנשים ולגברים כאחד להצטיין ולממש את הפוטנציאל שלהם, בעודם מעצבים את עתידו של העולם.

אודות אינטל

חברת אינטל הוקמה בסנטה קלרה, קליפורניה, בשנת 1968 על ידי גורדון מור ורוברט נויס.
ב-1971 הציגה אינטל את המעבד הזעיר הראשון, וכך יצרה את מהפכת המחשוב ששינתה את העולם. אינטל, המובילה העולמית בחדשנות בתחום הסיליקון, מפתחת טכנולוגיות, יוזמות ומוצרים, המקדמים את האופן בו אנשים חיים ועובדים. אינטל מעסיקה כיום 82,000 עובדים בעולם כולו ומספקת לתעשיית המחשבים מוצרי תקשורת ותוכנה, לוחות-אם, וכמובן, מיקרו מעבדים. אינטל פועלת בישראל משנת 1974. החברה עוסקת בעיקר בפיתוח וייצור מוצרי רשת ותקשורת ומיקרו מעבדים. לחברה 4 מרכזי פיתוח (חיפה, יקום, ירושלים, פתח תקווה) ו- 2 מפעלי ייצור (קרית גת וירושלים), והיא מעסיקה כ-6,500 עובדים ישירים ועוד כמה אלפי עובדים חיצוניים.
מידע נוסף ניתן למצוא באתרי החברה:
אינטל ישראל: www.intel.com/il
אינטל העולמית: www.intel.com

[5257]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization