שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פרוסט אנד סליבאן העניקה לסאן מיקרוסיסטמס את פרס חברת השנה בתחום הכרטיסים החכמים בזכות הטכנולוגיה שלה ושליטתה בשוק ה- SIM-CARDS ותעודות זיהוי חכמות

פורסם: ב-15 ביוני, 2009


על בסיס ניתוח שוק הכרטיסים החכמים, הכתירה חברת המחקר פרוסט אנד סליבאן (Frost & Sullivan) את סאן מיקרוסיסטמס כחברת השנה ל- 2009 בשוק הכרטיסים החכמים, באמצעות פלטפורמת Java Card המבוססת על שפת התכנות ג'אווה.

מדי שנה מעניקה פרוסט אנד סליבאן פרס זה לחברה שהוכיחה מצוינות בפיתוח עסקי, אסטרטגיה תחרותית, שביעות רצון לקוחות, והובלה באחד מתחומי המחקר של פרוסט אנד סליבאן. הפרס מוקיר ניהול מצטיין, גידול עקבי, היכולת לספק מוצרים ושירותים איכותיים, כמו גם השפעה חברתית על קהילות מקומיות וארציות. הפרס גם מדגיש פתרונות שירות לקוחות מצטיינים ומומחיות בניצול הזדמנויות שוק ע"י תפיסת נוכחות שוק וחיזוקה, או ביצוע של אסטרטגיות חדשניות בתוך הנוף התחרותי הקיים.

השנה זכתה סאן מיקרוסיסטמס בפרס חברת השנה של פרוסט אנד סליבאן כהכרה בדגש המתמשך שלה על פיתוח טכנולוגיה והיצע מוצרים חדשני בתוך שוק הכרטיסים החכמים. היצע פלטפורמת Java Card של סאן מתמקד בשירותי ערך מוסף, דרך יצירת פלטפורמת כרטיס חכם מבוסס סטנדרטים.

חברת המחקר אומרת כי חדירת פלטפורמת Java Card של סאן לשוק ב- 10 השנים האחרונות כחלק מכרטיסי SIM במכשירי טלפון סלולריים, כרטיסי תשלום חכמים ותעודות זיהוי ארגוניות חכמות, משקפת אסטרטגיה מוכחת לפעולה מול השוק, ומפת דרכים חדשנית מתמשכת. לאור כל אלה הכירה פרוסט אנד סליבאן בסאן כמובילת שוק ושחקנית עיקרית בתעשיית הכרטיסים החכמים.

"סאן מיקרוסיסטמס מפורסמת ברחבי העולם בזכות מוצר Java Card, וביססה עצמה כמובילה בשוק הכרטיסים החכמים", אמר האנליסט שייאם קרישנאן מפרוסט אנד סליבאן. "בתרחיש כלכלי המראה כי חברות רבות מאבדות שותפי טכנולוגיה וצופות עתיד מעורפל למוצריהן, Java Card של סאן מיקרוסיסטמס שרדה ללא פגע". מוסיף עומר פומרנץ, CTO במרכז הפיתוח של סאן בישראל: "הבחירה בסאן כמובילה בטכנולוגית הכרטיסים החכמים באה בסמוך להכרזה על הגרסה החדשה של Java Card 3. בגרסא החדשה נכללים שיפורים מהותיים הכוללים שיפור ביכולות האבטחה של הכרטיס, היכולת להריץ מספר יישומים במקביל ועוד. הגרסא החדשה גם מאפשרת לנצל בצורה מלאה משאבים הזמינים בכרטיסים חכמים מהדור החדש הכוללים יותר זיכרון, יותר יכולת עיבוד ואפשרויות תקשורת רחבות."

טכנולוגיית Java Card המקורית הושקה ב- 1997, והיום, עם יותר מ- 5.5 מיליארד כרטיסים ברחבי העולם, סאן הציגה את מפרט 3.0 Java Card האחרון שלה. הגידול השנתי של Java Card במהלך שלוש השנים האחרונות (2006, 2007 ו- 2008) עמד על קרוב ל- 19 אחוז, גבוה בהרבה מקצבי הגידול של התעשייה, וגם סולל את הדרך להפצה עתידית נרחבת של קו המוצר.

המכונה הוירטואלית של Java Card מספקת חסכון גדול בעלויות בזכות זמן פיתוח מקוצר. מכונה וירטואלית זאת מאפשרת ניוד של יישומים, בלי חשיבות ליצרן הכרטיס או מערך שבבי הכרטיס. זאת בהשוואה לפלטפורמות הפעלה של כרטיסים חכמים אחרים הנועלות לקוחות ליצרן ספציפי יחיד, וכלי פיתוח וניהול ספציפיים.

מפתחי יישומי Java Card מסוגלים לפתח במהירות יישומים בעזרת שפת ג'אווה ללא תלות בחומרה הספציפית של הכרטיס. זה היה הגורם המניע העיקרי שקידם את אימוץ Java Card בקרב מפעילי טלקום, כמו גם גורמי הנפקת תעודות זהות לאומיות וארגוניות.

"מפעילי טלקום גלובליים אימצו SIMs Java Card בזכות הפלטפורמה הסטנדרטית והבלתי תלויה בחומרה ספציפית", אמר קרישנאן מפרוסט אנד סליבאן. "זה הוביל את Java Card להפוך למוביל שוק ה- SIM, עם 50 אחוז מכלל אספקות SIM הגלובליות, ומעל 90 אחוז מאספקות כרטיסי SIM ב- EMEA, צפון אמריקה ודרום אמריקה".

דרכונים מבוססי כרטיס חכם, תעודות זהות לאומיות ותעודות זיהוי אזרחיות, מייצגים את הגידול הרב ביותר באחוזים בתוך שוק הכרטיסים החכמים. Java Card בתוך תעודות זהות פדראליות, לאומיות ואזרחיות, מיוצג ביותר ארצות מאשר כל פלטפורמת כרטיס חכם אחרת. ממשלות טאיוואן, פורטוגל, בלגיה, מרוקו, עומאן ואיחוד האמירויות הן בין ההצלחות הבולטות של סאן, בזכות האבטחה ואי תלות בדרישות חומרה ספציפיות; כמו גם משרד ההגנה של ארה"ב והממשל הפדראלי של ארה"ב.

מפרט 3.0 Java Card החדש פותח לאור דרישות מפעילי טלקום ל- SIM התומך במהירויות גבוהות יותר ומספק שירותי Web למכשירים ניידים. שירותי Web בתוך ה- SIM הנם קריטיים למפעילי טלקום לאספקת שירותים אישיים ממוקדים במותג, ובלתי תלויים במכשיר למנוייהם.

ביום שני, ה-22 ביוני, מקיימת סאן ישראל, זו השנה השלישית ברציפות מפגש טכנולוגי מקצועי בנושא ג'אווה כחלק מהמסע העולמי של כנס JavaOne. המפגש, המיועד לקהילת המפתחים בארץ, יתקיים ב-Avenue שבקריית שדה התעופה, ויעסקו בו בין השאר ביכולות הפיתוח בשפת הג'אווה ובטכניקות ויישומים פורצי דרך בתחום. בין הנושאים שיוצגו יהיו LWUIT, Java for DigitalTV JavaFX ועוד.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: www.il.sun.com

[4532]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization