שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים תשווק את פתרון ניהול המידע למשתמשים עסקיים של חברת Nogacom בישראל

פורסם: ב-15 ביוני, 2009


קבוצת מלם-תים תחל לשווק את פתרון ניהול המידע- AccessLogic של חברת Nogacom בישראל, המובילה בתחום סיווג מידע אוטומטי (Automated Data Classification) לפתרונות ניהול מידע. פתרון AccessLogic, המיועד למשתמשים העסקיים, מעניק את המידע המדויק, הנחוץ לקבלת החלטות עסקיות במהירות ובקלות, תוך שמירה על יחס עלות-תועלת גבוה. פתרון זה מצטרף לשורה ארוכה של פתרונות לתחום ניהול הידע מקצה לקצה, אשר מציעה מלם-תים, המאפשר לארגונים לקבל, לצד הידע והניסיון הרב שצברה מלם בתחום, גם מענה שלם לפתרונות קצה בעולם הסיווג המידע האוטומטי.

מערכת AccessLogic מבוססת על פלטפורמה טכנולוגית מהפכנית של Nogacom, לסיווג מידע המאפשר זיהוי אוטומטי ועקבי של כל התוכן הרלוונטי, הבנייתו על פי ההקשר העסקי וריכוזו וקיבוצו למסך אחד. המערכת מאפשרת למשתמש להגדיר את המידע הנחוץ לו במונחים עסקיים ומושכת את המידע בצורה אוטומטית מכל מאגר נתונים, בו הוא מצוי ברחבי הארגון, כך שאין צורך לבצע חיפוש "עיוור". המערכת קלה לשימוש, מתממשקת עם המערכות הקיימות ופשוטה להטמעה. הפתרון ממוקם מעל המערכות הקיימות בארגון ואינו דורש שינוי של מערכות קיימות או של תהליכי העבודה.

שי בסון, סמנכ"ל בכיר לפרויקטים במלם מערכות מקבוצת מלם-תים: "מערכת AccessLogicמשתלבת בידע הרב, שצברה מלם-תים לאורך השנים בתחום ניהול הידע, דבר המאפשר למומחי הפתרונות בקבוצה ללמוד את הארגון, לאפיין את צרכי הלקוח ולהטמיע את הפתרון האופטימלי עבורו. מדובר במערכת נוחה לתפעול, עם תחזוקה מינימלית, ולכן היא אידיאלית עבור מנהלי המידע והמנמ"רים בארגונים. כמו כן, המערכת מתאימה למגוון תהליכי ניהול מידע ברחבי הארגון, ביניהם: נגישות למידע/ חיפוש אינטגרטיבי, E-Discovery, ניתוח תהליכי עבודה, בינה מלאכותית ו-MDM".

גלעד סביון, מנכ"ל משותף בחברת Nogacom: "קבוצת מלם-תים הינה הספק המוביל לפתרונותIT מקצה לקצה בישראל, ולכן בחרה בה חברת Nogacom לשיתוף פעולה מסוג זה. מלם-תים מבינה את הצורך בגישה עסקית, הממוקדת בתחום ניהול המידע, באמצעות פתרון AccessLogic, שהינו קל לשימוש, להטמעה ולתחזוקה ומספק ROI מהיר. שותפות זו מצטרפת לחבילת הפתרונות המוצעים ללקוחות קבוצת מלם-תים ומהווה הזדמנות מרגשת עבור שתי החברות".

[5396]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization