שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ירידה של 91% במספר הפריצות בשכונת דניה ירידה זו מתקיימת לאור השכרת חברת אבטחה פרטית

שכונת דניה בחיפה הפכה בשנה האחרונה לשכונה הראשונה והיחידה בחיפה והצפון שתהיה מאובטחת 24 שעות ביממה; את הפרויקט הנרחב מבצעת חברת G4S מוקד 99

 

פורסם: ב-14 ביוני, 2009


מוקד 99, מקבוצת G4S השמירה, נבחרה לפני כשנה לבצע פרויקט אבטחה נרחב בשכונת דניה בחיפה. במסגרת הפרויקט הפכה שכונת דניה לשכונה, סגורה ומאובטחת 24 שעות ביממה.

במסגרת המיזם, הקימה חברת מוקד 99 מחסומים ואיישה עמדות שמירה בשתי הכניסות לשכונה. כל הרכבים הנכנסים והיוצאים מתועדים במצלמות אבטחה, כך שניתן יהיה לזהות גורמים חשודים בעת פריצה או שוד ולמנעם. כמו כן, לרכבי התושבים הוצמדו תוויות זיהוי לצורך הקלה על הביקורת. בנוסף, הפעיל המוקד ניידות סיור מאוישות בסייר חמוש 24 שעות ביממה.

כיום שנה לאחר היציאה לפרויקט מדווח ועד השכונה כי שבהתאם לנתונים שהתקבלו ממשטרת ישראל יש ירידה משמעותית במספר הפריצות וגניבות הרכב בשכונה.
בחדשים ינואר אפריל השנה היו בשכונה 6 פריצות לעומת 68 בשנת 2008 ירידה של 91% במספר הפריצות לבתי השכונה.

"לאחר בחינה קפדנית של מספר ההצעות שקיבלנו מחברות ידועות בשוק הישראלי, בחרנו- ועד הפעולה של שכונת דניה, במוקד 99 לביצוע פרויקט האבטחה הרחב של השכונה. מוקד 99 נבחרה משום שהיא הגדולה והמנוסה ביותר מבין החברות, בעלת מוקד מבצעי מוביל ובעלת יכולת להפעיל את השירותים. תכנית פעילות האבטחה של השכונה קיבלה את כל האישורים להפעלתה.
בשכונה יש כ 1400 בתי אב מתוכם הצטרפו עד היום לתכנית כ 700 בתי אב ואנו מקווים שעוד מאות בתי אב יצטרפו לתכנית עם הפעלתה. חשוב להדגיש שבעתיד כאשר תושבי השכונה יפעלו במסגרת משמר שכונתי (משמר אזרחי) יכולת הפיקוח והביקורת ב 2 הכניסות תשתפר בצורה משמעותית. תושבי השכונה יזמו את המיזם לאחר שגל הפריצות בשכונה גבר ומידי שבוע חוו התושבים פריצות רבות. תושבי השכונה חשו שבטחונם האישי נפגע וחיפשנו דרך להרגיש בטוחים בביתנו". כך מסר אמי אופק, יו"ר וועד הפעולה בשכונת דניה.

יוסי נחום, ממונה סניפים במוקד 99, הוסיף: "פרויקט זה הינו הוכחה לכך ששכונות מגורים המעוניינות למגר את תופעת הגניבות באמצעות השכרת שרותי חברת השמירה. למוקד 99 לשלב את כלל היכולות שלה- החל משירותי מוקד וכלה בפעילות מרחבית".

אודות החברה

חברת מוקד 99, חטיבה ב-G4S ישראל, הינה החברה הגדולה בארץ בתחומה. היא מפעילה מערך סיור ובקרה הכולל 9 מוקדים ממוחשבים, החולשים על כל הארץ ומצוידים במכשור אלקטרוני חדיש ומתוחכם וכ– 88 ניידות סיור מאולחטות, המופעלות על ידי המוקדים ומאוישות ביוצאי יחידות קרביות. המוקדים עומדים לרשות לקוחות החברה 24 שעות ביממה כל ימות השנה. תחומי פעילותיה העיקריים: מערכות גילוי אש, מערכות גילוי פריצה, מערכות בקרת כניסה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית ואזיקים אלקטרוניים.
אתר החברה: www.moked99.co.il

[7525]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization