שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת OK2GO הטמיעה מערכות נוכחות טלפוניות ממוחשבות ברשת ויצו

פורסם: ב-11 במאי, 2009


חברת OK2GO, נבחרה להטמיע מערכות ניהול נוכחות טלפוניות ממוחשבות, ברשת הצהרונים של ויצו. מדובר ב- 40 צהרונים בכל רחבי הארץ, הכוללים מאות עובדים. באמצעות מערכות הנוכחות, יוכלו כל עובדי רשת ויצו, להזדהות ולקבל אישור על דיווח שעות העבודה, כאשר הארגון יוכל לראות את מקום הדיווח בזמן אמת. שעון הנוכחות הטלפוני מבוסס על החתמה טלפונית עם פתרון מקומי, שהותאם לארגון, לצורך הצגת שם הצהרון בדו"ח.

הערכות חברת ויצו, באה על רקע תיקון 24 בחוק הגנת השכר, שנכנס לתוקפו לאחרונה ולפיו מוטלת על המעסיק חובה בניהול רישום הנוכחות של עובדיו. לפרויקט קדם פיילוט של צהרונים באזור המרכז. בעקבות הצלחת הפיילוט, החליטה רשת ויצו על הרחבת הפעילות לשאר אזורי הארץ.

אופיר שרקוביאק, מנהל מערכות המידע בויצו: "חיפשנו פתרון נוכחות, שיתאים למבנה המבוזר של עובדי רשת ויצו, המצויים בפריסה רחבה ברחבי הארץ. פתרון שעוני נוכחות על בסיס קו טלפון נייח, מהווה פתרון אמין, נוח לתפעול ובעל יחס עלות- תועלת משתלם עבורינו".

שמוליק מדר, מנכ"ל OK2GO: "מאז שהוחלט על תיקון 24 לחוק השכר, כמות הפניות אלינו עלתה באופן ניכר, בכל הנוגע למערכות נוכחות. פתרון שעון הנוכחות הטלפוני, מהווה את החלופה האופטימאלית עבור מקומות עבודה בהם מועסקים מספר עובדים קטן יחסית, או כאלה עם פריסה של סניפים כגון: גני ילדים, רשתות חנויות או מוסכים. במקרים אלו האלטרנטיבה של הטמעת שעון נוכחות ותשתיות אחרות כרוכה בהשקעה גדולה. בתקופת המיתון הנוכחית, קיימת דרישה לפתרונות זולים וגמישים, ככלי להתמודדות עם בקרת שעות העבודה ועם תיקון 24 לחוק הגנת השכר".

אודות החברה

חברת OK2GO נוסדה בשנת 2002 והינה חברת אחות של עוקץ מערכות (1988) המתמחה בתוכנות נוכחות ושכר.החברה בבעלות פרטית. מנכ"ל ושותף בחברה הינו שמוליק מדר בעל ניסיון רב בתחום שירותי ערך מוסף ושיווק שירותים. החברה ממוקמת בפתח תקווה ומונה כ- 12 עובדים. כמו כן מעסיקה החברה אנשי פתוח חיצוניים ומסתייעת במערך התמיכה,המכירה והשירות של חברת "עוקץ מערכות". לחברה שיתופי פעולה רבים עם חברות הסלולאריות, בתי תוכנה ושיתופי פעולה שיווקיים עם גופים מובילים.

[6677]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization