שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קומקס מרימה כוסית יין

אדום כהה, המפיצה את יקבי הבוטיק טוליפ, ססלוב ועגור עברה למערכת מחשוב ארגוני מתקדמת של קומקס בטכנולוגיית "מחשוב ענן"

 

פורסם: ב-11 במאי, 2009


חברת אדום כהה, המפיצה את יקבי הבוטיק טוליפ, ססלוב ועגור, בחרה במערכת ניהול משאבים ארגוניים מתקדמת של חברת קומקס (www.comax.co.il) המסופקת כשירות בטכנולוגיית "מחשוב ענן" (cloud computing). המערכת מאפשרת אינטגרציה מלאה וקלה בין פעילויות מכירות, שיווק, ניהול ספקים, ניהול הובלות ומשלוחים, וחשבונאות.

בטכנולוגיית מחשוב ענן הלקוח לא צריך לרכוש חומרה ותוכנה, או להקים תשתיות עבור מערכת קומקס, כאשר השימוש במערכת הוא על גבי האינטרנט והתשלום נעשה על בסיס חודשי בהתאם לשימוש.

אדום כהה הינה חברת הפצה המשווקת יקבי בוטיק מהמובילים במשק הישראלי. החברה הינה המפיצה של יקבי הבוטיק טוליפ, ססלוב ועגור- יקבים המייצרים יינות מהזנים המשובחים ביותר, בכמויות של כ- 100,000 בקבוקים בכל שנה, תוך דגש על המגע האישי שאותו עובר כל בקבוק.

לאון טורקאן, מנכ"ל אדום כהה אומר: "אני נהנה מאוד מהמערכת, המאפשרת לי יכולת שליטה מרחוק בהנהלת החשבונות. כמנכ"ל המתגורר בצפון ונמצא הרבה בדרכים ברחבי הארץ, חשוב שתהיה לי האפשרות לשלוט מרחוק על הארגון ולאפשר למנהלי תיקי הלקוחות לספק שירות ונתונים ללקוחותינו במהלך הפגישות, ובכל זמן נתון באון ליין ".

ארי מזרחי, סמנכ"ל מכירות ושיווק בקומקס אומר "אנו שמחים על שהצלחנו לתת מענה לחברות העוסקות בתחומים שונים, כגון יקבים הזקוקים גם הם למערכת מיחשוב ארגוני מודרנית מבוססת "מחשוב ענן", זאת בנוסף לחיסכון משמעותי בעלויות התפעול והציוד הנדרש להפעלת המערכת. הדבר מראה על הצורך ההולך וגובר של חברות מכל תחום לעבור למערכות במודל מחשוב ענן דרך האינטרנט".

אודות קומקס

מערכת קומקס משווקת ופועלת במתכונת של תוכנה כשירות (SaaS) המסופקת על פי דרישת הלקוחות על גבי רשת האינטרנט, ללא צורך בהשקעות גדולות ברכישת התוכנה, רכישת ציוד שרתים יקר, ועלויות הטמעה והדרכה.
בחברה כ- 50 עובדים מקצועיים בתחום הפיתוח והתמיכה הטכנית והמקצועית, המטפלים בפיתוח והרחבת שירותי התוכנה ובמתן פתרונות למאות לקוחותיה בשוק ה- SMB.
קומקס ממשיכה לקדם בתנופה את המערכת הזוכה לפופולאריות רבה בתחום הקמעונאות בכלל וקמעונאות וסיטונאות מזון בפרט, עם לקוחות כמו רשת קו-אופ ישראל רשת כמעט חינם, רשת רמי לוי, דוכן גן שמואל ועוד.
על לקוחות קומקס נמנות גם חברות רבות בענפי מסחר, שיווק, ייצור, קיבוצים, מנהלי חשבונות ומשרדי רואה חשבון, הפצה, מרכזים לוגיסטיים, ועוד.
מערכת קומקס פותחה ומשווקת ע"י חברת נייטיב דטה אשר נוסדה בשנת 1995 עם מיזוג הפעילויות של החברות נייטיב מערכות ודטה מיכון, ומתמחה בפיתוח מערכות מידע ושרותי ERP לעסקים וארגונים. www.comax.co.il

[5125]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization