שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שיפורים בפלטפורמת סאן סולאריס רותמים את עוצמת מעבדי Intel Xeon 5500 (Nehalem) החדשים

השת"פ בין אינטל וסאן מביא שילוב רב עוצמה של מערכת הפעלה מתקדמת וטכנולוגיות מעבדים מתקדמות

 

פורסם: ב-6 במאי, 2009


סאן מיקרוסיסטמס הודיעה כי פלטפורמת סולאריס, כולל מערכת הפעלה סולאריס 10 ו- OpenSolaris, הורחבה על מנת לספק שיפורי ביצועים, יעילות אנרגיה ואמינות לסדרת מעבדי Intel Xeon 5500 (Nehalem) החדשים עבור שרתים.

"זהו באמת שינוי חוקי משחק בשוק שרתי הקומודיטי מבוססי x86. השיפורים החדשים של סאן בסולאריס רותמים את עוצמת מעבדי Intel Xeon 5500, ומספקים הנדסה חדשנית ברמה ארגונית בשוק זה", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "מערכות סאן ואופטימיזציית סולאריס מספקים ביצועים שוברי שיאים, סקלאביליות ויעילות אנרגיה עצומה כדי לעזור ללקוחות להביא את תוצאותיהם העסקיות למקסימום".

סאן השיקה את גישת Open Network שלה למערכות מבוססות על ה- Intel Xeon 5500, העוזרות למקסם את כלכלת המיחשוב ע"י אספקת מקסימום יכולת גידול, יעילות, ניהוליות ארגונית, ביצועים, וקיימות. לקוחות סאן כבר מאמצים בהתלהבות מערכות חדשות של סאן המבוססות על סדרת Intel Xeon 5500. סאן כבר סיפקה שרתי Sun Blade מבוססים על המעבד החדש למספר לקוחות HPC (מיחשוב עתיר ביצועים).

דאג פישר, סגן נשיא אינטל ומנכ"ל קבוצת תוכנה ושירותים בחטיבת תוכנות מערכת בחברה. אמר כי במשך שנתיים עבדו סאן ואינטל ביחד על אופטימיזציית סולאריס 10 ו- OpenSolaris, כדי שיפיקו את המירב מיתרונות הביצועים החכמים ויעילות אנרגיה אוטומטית המובנים בתוך סדרת Intel Xeon 5500. לדבריו, התוצאה של שיתוף פעולה זה היא מיזוג של תוכנה וסיליקון, שהאינטגרציה ההדוקה ביניהם מספקת ביצועים מעולים, יעילות אנרגיה ואמינות למרכז המחשבים.

דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל, מציין כי סולאריס תוכננה לנצל את יתרונות הזיכרון הגדול ומערכות ריבוי ליבות, ריבוי עיבודים וריבוי נימים, המאפשרים למערכות סאן ביצועים וסקלאביליות מובילים בתעשייה עם מעבדי Intel Xeon.
סולאריס מספקת שלמות נתונים, יכולות, ביצועים וניהוליות ללא תקדים, ומסגרת DTrace של סאן מאפשרת בקרה צמודה על התנהגות מערכת, בלי לפגוע בביצועים. בנוסף, Solaris Containers מאפשרים וירטואליזציה משולבת בתקורה נמוכה, ללא עלות נוספת. מערכות מבוססות סולאריס המשתמשות במעבדי סדרת Intel Xeon 5500 ממנפות אוטומטית טכנולוגיות חיבוריות, האצה ו- Hyper-Threading חדשות של אינטל, לשיפור נוסף בביצועים ובסקאלביות.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

[4711]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization