שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יצרנית הרכב הסינית Great Wall נכנסת לעידן חדש של תכנון אקולוגי עם פתרונות PLM של דאסו סיסטמס

פתרון התוכנה המיוצר במרכז הפיתוח בישראל ישמר את מעמדה כיצרנית הגדולה ביותר בסין

 

פורסם: ב-4 במאי, 2009


דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות תלת-מימד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי היצרנית הסינית הגדולה ביותר של רכבים מסחריים ורכבי שטח Great Wall , בחרה בפתרון התוכנה של דאסו סיסטמס המיוצר במרכז הפיתוח בישראל, כדי ליצור פלטפורמת עבודה כלל ארגונית נגישה שמיועדת לתכנון רכבים ירוקים (Eco-design).

Great Wall רואה באחריות חברתית ותכנון אקולוגי מרכיב מרכזי באסטרטגיה העסקית שלה. שילוב פתרונות התוכנה של דאסו סיסטמס מציבים אותה כיצרנית הרכב הסינית המובילה את המגמה הירוקה בתעשיית ייצור הרכב.

פתרון ה- Enovia Materials Compliance Central , מספק מנגנוני חיפוש וניתוח רבי עוצמה המאפשרים לאמת האם החומרים בהם משתמשים לייצור הרכבים עונים לדרישות של רגולציות אזוריות וגלובליות. הכלי מאפשר לארגונים לאסוף, למיין וליצור בקלות דוחות אימות חומרים, ודוחות על נתוני הרכב.

לי שולי, סגן נשיא מרכז הפיתוח של Great Wall, אמר: "התאמת מוצרינו לרגולציות בינלאומיות מובילות של ציות חומרים וסביבה, תוביל להצלחה עסקית בטווח הארוך, ולמחויבות ליוזמות ירוקות עם התרחבות עסקינו ברחבי העולם. הטמעת Enovia Materials Compliance Central של דאסו סיסטמס מהווה השקעה משמעותית, המאפשרת לנו לנהל באופן פרואקטיבי את כל דרישות הדיווח והניתוח עבור אלפי החלקים והספקים הרבים המעורבים בפיתוח מוצרינו".

"אנו שמחים על הרחבת יחסינו עם "Great Wall , אמר אלי בויקיס, מנהל מכירות אזורי בדאסו סיסטמס, "אימוץ Enovia Materials Compliance Central על ידי Great Wall מספק הוכחה נוספת לכך שפתרונות הציות הייעודיים שלנו זוכים לתנופה בינלאומית ברחבי מגוון שווקים עיקריים, כולל רכב והיי-טק".

Great Wall Motor, יצרנית המכוניות הפרטיות בסין, נסחרת בבורסה של הונג קונג. כיצרנית טנדרים מקצועיים ורכבי SUV הגדולה ביותר בסין, החברה מחזיקה ביותר מ- 30 חברות בנות עם למעלה מ- 20,000 עובדים. לחברה יש כושר ייצור של 400,000 כלי רכב בשנה, כולל מכוניות נוסעים, MPV, SUV וטנדרים, ויש לה יכולת ייצור תואמת לחלקים עיקריים כמו מנועים, צירים קדמיים ואחוריים, ועוד.

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה: www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[4974]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization