שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

הראל טכנולוגיות מידע נבחרה להטמיע את פתרונות VMware בעיריית הוד השרון

היקף הפרויקט מוערך בכמיליון ₪

 

פורסם: ב-3 במאי, 2009


חברת הראל טכנולוגיות מידע נבחרה, להטמיע את פתרונות הוירטואליזציה של VMware בעיריית הוד השרון. במסגרת הפרויקט, מערך המחשוב של עיריית הוד השרון שודרג, באמצעות החלפתו בציוד חדש והתקנת תשתיות וירטואליזציה חדשות במרכז הנתונים של העירייה. בנוסף התקינה הראל מערך אחסון תוצרת Netapp לצורך התאוששות מאסון (DRP). פתרונות הוירטואליזציה של VMware יביאו חסכון בהוצאות של מרכז הנתונים. השדרוג ישרת את כל מחלקות העירייה. בעתיד יקושר גם הסקטור החינוכי והציבורי לחוות השרתים בעייריה ובכך יתאפשרו הפעלת יישומים הקשורים למגזר החינוכי. היקף הפרויקט, המסתיים בימים אלו, מוערך בכמיליון ₪.

במסגרת הפרויקט, ביצעה הראל טכנולוגיות קונסולידציה (איחוד) של חמישה עשר שרתים פיזיים קיימים לתשתית VMware ESX hypervisor 3.5, באמצעותה הומרו ל- שלושה שרתים תפעוליים. בנוסף שודרגו מערכות ההפעלה של השרתים לגרסה Windows Server 2008, שרת הדואר שודרג לגרסה Exchange 2007 ובוצע גיבוי בעזרת ספריית גיבוי בעלת שני ראשי LTO4. השרתים פועלים מול מערך אחסון Netapp בנפח 6 טרה בייט ובמקביל הוקם אתר משני (DR) על בסיס שרתי VMware ESX והחומרה הישנה מול מערך אחסון Netapp נוסף. בין האתרים בוצע שכפול של המידע בכדי לאפשר עלייה מהירה לפעילות של העירייה במקרה של אסון באתר הראשי. פתרונות הוירטואליזציה של VMware יביאו לחסכון של כ-30,000 ש''ח לשנה בביטוח החומרה הישנה, שטח חדר השרתים הוקטן ב-50 אחוזים והשימוש במעבדים החדשים של טכנולוגית 45 ננומטר יחסכו בצריכת החשמל.

אביב גן, מנהל פרוייקטים בהראל טכנולוגיות מידע מסר: "הראל טכנולוגיות מידע כספקית מובילה של תשתיות IT בתחומי מערכות מידע ממוחשבות מסייעת ללקוחותיה לאמץ פתרונות וירטואליזציה, בכדי לנצל באופן אופטימלי את המשאבים הפיסיים ולהקטין באופן משמעותי את כמות החומרה, צריכת החשמל, מיזוג האוויר והמקום הפיסי בחוות השרתים".

אלכס רקיטה, מנהל מערכות מידע בעיריית הוד השרון: "הראל טכנולוגיות מידע הינה חברה אמינה הפרויקט בוצע באופן מקצועי ביותר, אספקת הציוד הייתה טובה ומהירה, ניתנה תמיכה טכנית מקצועית וברמת ידע גבוהה. תשתיות הוירטואליזציה של VMware והחומרה המשודרגת מסייעות למערך תשתיות המידע בעירייה לפעול ביעילות רבה יותר ולחסוך בהוצאות. נשמח לשתף פעולה עם הראל טכנולוגיות גם בפרויקטים נוספים בעתיד".

אודות החברה

חברת הראל טכנולוגיות מידע (1989) מספקת פתרונות מחשוב מקצועיים ומתקדמים לעסקים בתחומי החומרה ותוכנת מערכות- תקשורת, אבטחת מידע וניהול פרויקטים מקיפים בפריסה ארצית. הראל הינה משווקת מורשית בישראל ושותפה אסטרטגית רבת שנים של חברות מחשבים וספקי פתרונות המובילים בארץ ובעולם, ביניהם מיקרוסופט, נובל, IBM ,HP, , Lenovo 3COM, VMware, צ'קפוינט ועוד.
אתר החברה:
www.harel.co.il

[7445]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization