שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק מרחיבה את הפורטפוליו שלה עם מערכי הגנה חדשים ואבטחת Web דרך רכישת Mi5

מגינה על סביבות נקודות קצה, אינטרנט ומסרים, לאבטחה נגד איומי האינטרנט המורכבים ביותר של ימינו, ומשחזרת במהירות מידע במקרה של נפילת מערכת

 

פורסם: ב-3 במאי, 2009


סימנטק הרחיבה את פורטפוליו האבטחה שלה עם מערכי הגנה חדשים עבור עסקים קטנים ולקוחות ארגוניים, והוסיפה טכנולוגיית אבטחת Web דרך הרכישה של Mi5 Networks.

Symantec Endpoint Protection small Business Edition ו-Symantec Protection Suite Enterprise Edition הם פתרונות מקיפים שנועדו לאבטח חברות נגד סיכוני אבטחה ופגיעות עסקיות ,תוך הבטחה שמערכות ומידע קריטי יהיו זמינים.

זמינות מערכי האבטחה החדשים של סימנטק צפויה בקיץ 2009.

Mi5 Networks היא חברת אבטחת אינטרנט בבעלות פרטית, המספקת את הגישה החדשנית ביותר בתעשייה לאבטחת Web gateway על-ידי אספקת טכנולוגיית סטרימינג הבוחנת תעבורה הנכנסת אל הארגון והיוצאת ממנו. פתרונות אבטחת Email gateway ואבטחת נקודות קצה מובילי השוק של סימנטק, בשילוב עם טכנולוגיית Web gateway של Mi5, יספקו הגנה בנקודות הכניסות הנפוצות ביותר לאבטחת ארגונים נגד תוכנות זדוניות מבוססות-Web מתפתחות.

"לקוחות ושותפינו אומרים בבירור כי פתרונות אבטחה הקושרים יחד שכבות רבות של הגנה, מספקים את התשואה הגבוהה ביותר תמורת העלות הנמוכה ביותר של ניהול", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "במבט קדימה, עם הרכישה של טכנולוגיית אבטחה Web של Mi5, סימנטק תיתן מענה לנתיב הגדל במהירות הרבה ביותר של פגיעת תוכנות זדוניות בסביבות רשת, ואנו מצפים לשילוב טכנולוגיה זאת לתוך פורטפוליו האבטחה שלנו".

Symantec Endpoint Protection small Business Edition הוא מערך קל לשימוש המגן על נכסים עסקיים קריטיים על-ידי אבטחה נגד איומי תוכנות זדוניות ודואר זבל (ספאם), ועל-ידי התאוששות מהירה של מערכות מחשבי לקוחות.

מערך מוכלל זה מספק הגנה מלאה, ויוצר סביבה מאובטחת בה כשלי מערכות מחשב וסיכוני תוכנות זדוניות וספאם מזוהים ומטופלים מיידית.

קלות השימוש, הביצועים המהירים והגנה ללא תחרות מאפשרים לעסקים קטנים לחסוך זמן וכסף יקרים עם מערך שדורש מעט אדמיניסטרציה להתקנה, הטמעה וניהול.

Symantec Protection Suite Enterprise Edition כולל טכנולוגיות הגנת נקודות קצה של סימנטק, אבטחת מסרים והתאוששות מערכת, המאפשרות ללקוחות להפחית את עלות אבטחת סביבותיהם וניהול יעיל של סיכונים לתשתיות IT של ימינו.

שכבות רבות של הגנה מבטיחות כי לקוחות יזהו במדויק סיכונים ויטפלו בהם תוך אספקת הגנה עקבית של פלטפורמות. במקרה של אובדן או נפילת מערכת, משתמשים יכולים לשחזר קבצים ותיקיות ספציפיים בתוך שונות, או מערכות חלונות מלאות בתוך דקות, ובכך לצמצם השבתות מערכת למינימום.

על-ידי שילוב אבטחה עם גיבוי והתאוששות, סימנטק מאפשרת לעסקים להגן באופן מלא, לנהל בקלות ולשלוט באופן אוטומטי על נכסיהם יקרי הערך.

אודות החברה

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com

[4540]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization