שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

גרדיאן מקבוצת מלם-תים הטמיעה מערך ניהול מסרים ברשות המסים

המערך מבוסס Biztalk מבית מיקרוסופט

 

פורסם: ב-26 באפריל, 2009


חברת גרדיאן מקבוצת מלם-תים מסיימת בימים אלו הטמעת מערכת לניהול מסרי לקוחות ברשות המסים. המערכת מחברת את המחשב המרכזי ללקוחות רשות המסים ואחראית על הטיפול בממשקים של מערכת המכס אל מול מאות גופים חיצוניים בקהילת סחר חוץ. בין היתר משמשת המערכת גופים רבים, המחוברים לרשות המסים, כגון: נמלי ישראל, מסופי מטען, אזרחים, משרדים ממשלתיים, חברות ספנות, עמילי מכס, יבואנים ועוד.פרויקט זה יושם כמרכיב עצמאי ברשות המסים  בסוף שנת 2008. היקף הפרויקט נאמד בחצי מיליון ₪.

הפתרון שיושם פותח על בסיס מוצר האינטגרציה Microsoft BizTalk, הנועד לקשר בין מערכות שונות באותו ארגון ובין ארגונים שונים. מערכת ניהול המסרים ב-BizTalk, המוגדרת כמערכת קריטית ברשות המסים, מקשרת בין מערכות המכס לבין מערכות המידע של לקוחות המכס.במסגרת הפרויקט, ביצעה גרדיאן קישור בין המידע המגיע מן הלקוחות, לבין מערכת המכס בשיטות מתקדמות, תוך שימוש בתבניות עיצוב (design patterns), באמצעותן ניתן לעקוב אחר המידע. בנוסף, ביצעה גרדיאן פיתוח Net., המרחיב את יכולות ה-BizTalk בכדי לאפשר יכולות ניטור וניהול התהליכים.

המערכת החדשה מאפשרתצורות תקשורת סטנדרטיות מול הגופים השונים, מנטרת בעיות תקשורת ומקצרת זמני תגובה ובכך מספקת שירות מהיר ללקוח. המערכת אף מאפשרת איתור השידורים על פי שם הקובץ וכתובת השולח, על פי מאפיינים בנתונים, העברת הנתונים און-ליין לעיבוד במחשב המרכזי,עבודה עם פרוטוקולים מרובים ואבטחת מידע. כמו כן, כוללת המערכת החדשה מערך התאוששות מאסון (DRP), המאפשר חזרה לעבודה בדיוק מהנקודה בה ארעה נפילת המערכת.

שמשון פישלר, מנהל חטיבת אינטגרציה בגרדיאן מקבוצת מלם-תים: "מערך ניהול המסרים הוותיק במכס היה לא שלם. למערכת לא היתה יכולות שליטה ובקרה, ולכן כשהגיעו מסרים שגויים או כאשר מסרים נתקעו במערכת, לקוחות לא קיבלו מענה ונאלצו לשדר מסרים חוזרים למערכת. המערכת אותה גרדיאן הטמיעה, תוכננה תוך דגש על פתרון הכשלים והחולשות של המערכת הותיקה. האתגר הגדול של הפרויקט היה להתמודד עם המרת הנתונים הטבעית ל-BizTalk, והוספת גורמי בקרה ושרידות למערכת, הנדרשים ממערכת קריטית שכזו".

ליונל עמר, ראש תחום ניהול פרויקטים בהנהלת רשות המיסים מסר, כי "מטרות הטמעת המערכת החדשה הינן בעיקר שיפור השרות ללקוחות, אפשרות לשלוט ולבקר את המסרים המתקבלים ויוצאים ממערכת המכס, שיפור זמני התגובה בתקשורת, שילוב ארגונים באופן מהיר, שילוב המכס בקדמה הטכנולוגית, מעבר לשיטת עבודה מתקדמת ומקובלת וטיוב תהליכים קיימים והורדת תהליכים ישנים. המערכת החדשה שהטמיעה גרדיאן כבר נכנסה לפעולה לשביעות רצוננו המלאה".

אורי ויינרוט, מנהלת מוצר תשתיות אפליקטיביות ואבטחת מידע במיקרוסופט ישראל: "עם השלמת ההטמעה של פלטפורמתBizTalk, שהתבצעה בהצלחה על-ידי מלם-תים, שותף מוביל של מיקרוסופט ישראל, הצטרף המכס לאלפי הארגונים, שעושים שימוש ביכולות BizTalk בתחום אוטומציה של תהליכים ידניים. בימים אלה של משבר כלכלי הביא הפרויקט לחיסכון בעלויות התפעול השוטף, תוך כדי העלאת שביעות הרצון בקרב לקוחות המכס. למעלה מ-7,000 ארגונים בעולם כבר הטמיעו את פלטפורמת BizTalk Server לניהול תהליכים עסקיים, הפיכת תהליכים לאוטומטיים וחיבור בין יישומים עסקיים. היכולת, שמאפשרת פלטפורמת BizTalk לחבר את היישומים העסקיים של הארגון עם ספקים ולקוחות מחוץ לארגון, מאפשרת לייעל את הקישוריות וזרימת המידע בין מערכות, ותורמת לחיבור יעיל יותר ומהיר יותר בין אנשים, פלטפורמות ומידע".

 

 

[4827]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization