שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

השקה ראשונה בעולם: חברת VMware משיקה את מערכת ההפעלה הראשונה בתעשיה מבוססת מחשוב ענן - vSphere 4

לדברי פול מריץ, נשיא ומנכ"ל VMware העולמית: "חברת VMware מאפשרת לארגונים להפנות את תקציב הIT לטובת חדשנות ולא למטרות תחזוקה"

 

פורסם: ב-23 באפריל, 2009


VMware vSphere 4
VMware vSphere 4

חברת VMware המובילה העולמית בפתרונות וירטואליזציה משיקה בעולם את מערכת ההפעלה- VMware vSphere 4, מערכת ההפעלה הראשונה בתעשייה, המבוססת על מחשוב ענן. חברתVMware מביאה את יתרונות מחשוב הענן למרכז הנתונים ובכך מקצצת מיידית ומשמעותית את עלויות הIT ואף מסייעת להפוך את הארגון לספק שירותים פנימי. מדובר במוצר חדש של החברה, המכיל את כל היתרונות המוכחים של כלי הוירטואליזציה של VMware ויכולות ניהול מתקדמים ומציע מגון רחב של יכולות מחשוב ענן חדשניות, הכוללות שליטה רבה יותר במערכת ההפעלה, אפקטיביות משופרת גמישות ויכולות בחירה מגוונת.

מערכת ההפעלה vSphere 4 פותחה מתוך הצורך הקיים בשוק הIT –לעצור את "גלגל התקציבים" של שדרוג מערך הIT בארגון. לשם כך, נוטים ארגונים לבנות עננים פרטיים, באמצעותם, מבקשות מחלקות הIT לפשט באופן משמעותי את הקצאת משאבי המחשוב ולענות על הצורך הגובר לגמישות.

לדברי פול מריץ, נשיא ומנכ"ל חברת VMware: "VMware vSphere הינה מערכת ההפעלה הראשונה המבוססת מחשוב ענן והיא מיועדת לספק לארגונים דרך סלולה לאימוץ מחשוב ענן. לפני עשור חברת VMware הייתה חלוצת הוירטואליזציה למערכות x86 , מאז ועד היום סיפקה החברה מספר גדול של מוצרים מובילים וראשונים בתחומם בהם ה-hypervisor הראשון, VMotion, הפלטפורמה הראשונה לאגירה של שירותים, אחסון ורשתות. פתרונות החברה מאפשרים ללקוחותינו לקצץ בהוצאות המחשוב ב60 עד 70 אחוזים". עוד הוסיף מריץ כי "חברת VMware חותרת לתמוך בכל חומרה, אפליקציות תוכנה או מערכות הפעלה בהם יבחר הלקוח בכדי להפנות את תקציב הIT לטובת חדשנות ולא לטובת תחזוקה".

מערכת VMware vSphere מציעה אפקטיביות רבה יותר, המתבטאת בשיעורי קונסולידציה גבוהים מאד, ויכולות ניהול אופטימליים. המערכת מעלה את שיעור הקונסולידציה בכ- 30 אחוזים ותוך כך מוזילה את עלותה של כל אפליקציה בודדת משמעותית. הטמעת המערכת יכולה לחסוך למשתמש עד 50 אחוזים באחסון עם VMware vStorage Thin Provisioning, כלי המקטין למינימום את האחסון. בזכות המערכת, ניתן לראות עליה של עד 20 אחוזים נוספים בחיסכון על הוצאות חשמל וקירור.

מערכת vSphere מציעה יציבות מקסימלית עם מכונות וירטואליות חזקות. לשם המחשה: היא מציעה פי שניים מעבדים וירטואלים למכונה (מ-4 ל- 8), פי ארבעה יותר זיכרון למכונה וירטואלית (מ- 64GB ל- 255GB) ושיא חדש של 8,900 - מספר הטרנזקציות לשנייה. בנוסף, מעניקה המערכת יכולות שליטה ללקוח, אוטומציה ואיכות שירות משופרת בכלי הניהולDRS, DPM, FT, Chargeback, AppSpeed, VMsafe, host profiles, storage vMotion. מערכת ההפעלה תעניק בחירה וגמישות רבה יותר עבור תוכנה, חומרה וספקיות שירות אוטומציה (כמו עדכונים וגיבויים אוטומטיים), המאפשרת ללקוח הסופי לחסוך בזמן העבודה.

אודות החברה

חברת VMware הינה החברה הבינלאומית המובילה בפתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות העבודה ועד בסיסי הנתונים. עם הכנסות של 1.3 ביליון דולר ומעל 120,000 לקוחות ו-18,000 שותפים עסקיים בשנת 2007, VMware הינה אחת מחברות התוכנה הציבוריות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה.

[4475]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization