שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

PMC-Sierra מכריזה על הזמינות של פלטפורמות 10G EPON סימטריות הראשונות בתעשייה

פלטפורמות 10Gbit/s EPON מאפשרות ליצרני מערכות ולספקי טלקום ואינטרנט להציע את הדור הבא של פתרונות גישה אופטיים

 

פורסם: ב-23 באפריל, 2009


PMC-Sierra, הספקית המובילה של פתרונות מוליכים למחצה עבור תשתיות אינטרנט, הודיעה על הזמינות של מערכות מושלמות עבור 10Gbit/s EPON מבוסס תקן IEEE 802.3av , כולל יחידות מרכזיה אופטיים (OLT) ויחידות קצה אופטיות (ONU).

החברה הציגה את הדור הבא של פלטפורמות 10G EPON אלה בכנס ותערוכת OFC בסאן דייגו, ארה"ב. הדגמה זו באה אחרי הדגמת המערכת הא-סימטריות של 10G EPON ב- 2008, כאשר באירוע בסן דייגו PMC-Sierra הציגה והדגימה מערכת 10G EPON סימטריות המספקות ביצועי Downstream של 10Gbit/s ו- Upstream של 10G bit/s.

"פתרונות 10G EPON של PMC-Sierra והזמינות הגוברת של אופטיקה התומכת בקצבי 10G, אפשרו לספקים להתחיל בניסויים", אמר רפאל סנקר, סגן נשיא לשיווק בחטיבת (FTTH) Fiber to the Home של PMC-Sierra. "ביצועים אלה יאפשרו לספקים להציע שירותים חדשים, כמו הדור הבא של שידורי HDTV ושירותים עסקיים מתקדמים, תוך הפחתה נוספת של השקעות הוניות. עם הדגמה זאת של 10G EPON ממשיכה PMC-Sierra לבסס את מעמדה המוביל בפתרונות סיליקון FTTH עבור EPON ו- GPON, ועתה גם בתחום ה- 10G EPON".

PMC-Sierra פיתחה מערכות 10Gbit/s EPON סימטריות עבור יחידות מרכזיה אופטיים (OLT) ויחידות קצה אופטיות (ONU).  מערכת PAS8011 עבור 10G OLTs ומערכת PAS9011 עבור 10G ONUs, משלבות את כל היכולות הנדרשת מ- OLT ו- ONU בקצבי 10Gסימטריים. היחידות כוללות מקלטים ומשדרים, הם ממנפות את יכולות ה- EPON המובילות בשוק של PMC-Sierra וכן את המומחיות האנלוגית של החברה.

בהיותם הדור הבא של התקני ה- EPON של PMC-Sierra, פתרונות אלה תומכים ומסוגלים להתחבר עם יותר מ- 7 מיליון EPON ONUs הפרוסים ברחבי העולם היום, המבוססים על התקני PMC-Sierra; מה שמאפשר שדרוג חלק והדרגתי מ- 1G EPON ל- 10G EPON, תוך הפחתת השקעות הון והוצאות תפעול של ספקי התקשורת.

פתרונות 10G EPON של PMC-Sierra כוללים הקצאת שירות בעל רוחב סרט דינמי (DBA), המאפשרת ביצועי מערכת גבוהים בסביבה מרובת-שירותים הכוללת גישה רחבת סרט, העברה אלחוטית מנקודות הפצה (backhaul) ועבור רשתות טלוויזיה בכבלים. הפתרונות תואמים לסטנדרט IEEE והנם בעלי פעילות בין-מערכתית, בעקבות דרישות ספקי תקשורת.

אודות PMC-Sierra

PMC-Sierra היא ספקית מובילה של מוליכים למחצה בתחום האחסון והתקשורת בפס רחב עבור ציוד מטרו, ציוד גישה, סיבים אופטיים עד הבית, תשתית אלחוטית, אחסון, מדפסות לייזר וציוד במתקני הלקוח. PMC-Sierra מציעה תמיכת מכירות ותמיכה טכנית ברחבי העולם, כולל רשת משרדים בצפון אמריקה, באירופה, בישראל ובאסיה. החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק בשם PMCS. למידע נוסף: www.pmc-sierra.com.
 

[4674]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization