שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

"G4S טכנולוגיות" מקבוצת "השמירה" זכתה בפרויקט מיגון ובטיחות של עיריית ת"א

היקף העסקה 4 מיליון ₪

 

פורסם: ב-21 באפריל, 2009


מר ליאור בוטסון, מנהל השיווק של חברת G4S טכנולוגיות: "לאור הגידול במספר אירועי האלימות והתקיפות של עובדי ציבור ברחבי הארץ אנו עדים בשנים האחרונות לצורך הולך וגובר של רשויות מקומיות בשיפור מערכות המיגון שלהן".

הנהלת עריית ת"א החליטה לאחרונה לעבות ולשפר את מיגון בית העירייה שברחוב אבן גבירול בת"א. לצורך כך קיימה העירייה מכרז מיגון שבו זכתה חברת "G4S טכנולוגיות", מקבוצת "השמירה".

במסגרת זו תמגן "G4S טכנולוגיות" את בית העירייה באמצעות מצלמות אבטחה, מערכות גילוי אש משולבות כריזה מתוצרת NOTIFIER, מערכות שליטה, בקרת כניסה ואזעקה בעת פריצה.

ליאור בוטסון מנהל השיווק של "G4S טכנולוגיות": "ייחודן של מערכות אלה הינו בהיותן מופעלות תחת מערכת שליטה ובקרה מרכזית השולטת בסינרגיה מלאה על כל היישומים הנדרשים. זאת ועוד, המערכות אותן בחרנו להטמיע בעיריית ת"א,ידועות באמינותן והותאמו לצרכיו הייחודיים והקפדניים של בית עירית ת"א. בבנין מבקרים מידי יום כ 10,000 איש ויחד איתם שוהים במקום מאות עובדים. התנהלות זו מחייבת מערכות שליטה ובקרה משוכללות,הקלטות ברמה גבוהה במיוחד ומערכת אש משולבת כריזה אשר תפעלנה בזמן פינוי אש ועשן. מערכת ייחודית זו תדע לנתב את ההודעה הקולית לפי האזור הבעייתי ביותר."

מר בוטסון מוסיף " לאור הגידול במספר אירועי האלימות והתקיפות של עובדי ציבור ברחבי הארץ אנו עדים בשנים האחרונות לצורך הולך וגובר של רשויות מקומיות בשיפור מערכות המיגון שלהן. רשויות רבות בינהן רעננה, אילת קריית ים ועוד שינו ושדרגו את מערכות המיגון שליטה ובקרה ברשויות. אנו צופים כי רשויות מקומיות נוספות יבצעו מהלכים מעין אלה בעתיד הקרוב."

אודות "G4S טכנולוגיות"

G4S טכנולוגיות הינה בית מערכות הביטחון ובטיחות המוביל בישראל. החברה עוסקת בתכנון,אספקה,התקנה ומתן שירות למערכות המתוחכמות ומבוקרות המחשב.

אודות Group 4 Securicor

G4S היא הקבוצה הבינלאומית המובילה בעולם בתחום פתרונות האבטחה. הקבוצה G4S היא ספק מרכזי של שירותי ניהול סיכונים ואמצעי הגנה לגופים ממשלתיים וללקוחות ארגוניים גדולים בכל העולם.
ל-G4S מערכי תפעול ביותר מ-110 מדינות והיא מעסיקה מעל 530 אלף עובדים. מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך של לונדון והיא רשומה ברישום משני גם בבורסה לניירות ערך בקופנהאגן.
G4S הינה בעלת 90% ממניות "השמירה" ויגאל שרמיסטר מחזיק ב-10% ממניות החברה.

[7562]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization