שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יעד ממתקים עברה למערכת מחשוב ארגוני מתקדמת של קומקס בטכנולוגיית "מחשוב ענן"

פורסם: ב-20 באפריל, 2009


חברת יעד ממתקים בחרה במערכת ניהול משאבים ארגוניים המתקדמת COMAX ERP של קומקס (www.comax.co.il) המסופקת כשירות בטכנולוגיית "מחשוב ענן" (cloud computing), ומאפשרת אינטגרציה מלאה וקלה בין פעילויות מכירות, שיווק, ניהול ספקים, ניהול הובלות ומשלוחים, וחשבונאות.

בטכנולוגיית מחשוב ענן הלקוח לא צריך לרכוש חומרה ותוכנה, או להקים תשתיות עבור מערכת של קומקס, כאשר השימוש במערכת הוא על גבי האינטרנט והתשלום נעשה על בסיס חודשי בהתאם לשימוש.

יעד ממתקים, המייבאת ממתקים לרשתות שיווק פרטיות, מחזיקה מלאי של כ- 200 סוגי פריטים שונים לאספקה מיידית, המנוהלים כולם במערכת קומקס. ההקמה וההסבה של הנתונים מהמערכת הישנה של החברה למערכת קומקס ארכה שלושה ימים בלבד.

החלטתה של הנהלת יעד ממתקים לעבור למערכת ה- ERP של קומקס המותקנת ופועלת בהצלחה במאות עסקים בישראל, התבססה על התרשמותם של מנהלי החברה מהמערכת אותה ראו בפעולה מוצלחת ברשת מרכולי סופר-דוש בבת ים. ניתוח הגרפים שמערכת קומקס מציעה, מאפשר ירידה לפרטי פרטים ופילוח נתונים לפי שם הסוכן, הלקוח, הסניף והמוצר.

דודי זריהן, שותף ובעלים של יעד ממתקים אומר: "ראינו כיצד המערכת פועלת בסופר-דוש, והתרשמנו בעיקר מהירידה לפרטים שמערכת קומקס מגיעה אליה. כיום אני יכול לראות בכל זמן נתון את רווחיות כל מוצר שלי הנמצא תחת קטגוריית מוצר במערכת".

ארי מזרחי, סמנכ"ל מכירות ושיווק בקומקס אומר "יעד ממתקים תהנה ממערכת ERP מודרנית מבוססת מחשוב ענן, הנתמכת על ידי חברה שמכירה את צרכי השוק בכלל ואת צרכי הלקוח בפרט, בנוסף לחיסכון משמעותי בעלויות התפעול והציוד הנדרש להפעלת המערכת. ליעד ממתקים, כמו גם למאות לקוחותינו האחרים, חשובה העובדה שקומקס מלווה, מדריכה ותומכת לכל אורך הדרך, ומשקיעה רבות בפיתוחים עתידיים בכדי להמשיך להוביל את השוק".

אודות קומקס

מערכת קומקס משווקת ופועלת במתכונת של תוכנה כשירות (SaaS) המסופקת על פי דרישת הלקוחות על גבי רשת האינטרנט, ללא צורך בהשקעות גדולות ברכישת התוכנה, רכישת ציוד שרתים יקר, ועלויות הטמעה והדרכה.
בחברה כ- 50 עובדים מקצועיים בתחום הפיתוח והתמיכה הטכנית והמקצועית, המטפלים בפיתוח והרחבת שירותי התוכנה ובמתן פתרונות למאות לקוחותיה בשוק ה- SMB.
קומקס ממשיכה לקדם בתנופה את המערכת הזוכה לפופולאריות רבה בתחום הקמעונאות בכלל וקמעונאות וסיטונאות מזון בפרט, עם לקוחות כמו רשת קו-אופ ישראל רשת כמעט חינם, רשת רמי לוי, דוכן גן שמואל ועוד.
על לקוחות קומקס נמנות גם חברות רבות בענפי מסחר, שיווק, ייצור, קיבוצים, מנהלי חשבונות ומשרדי רואה חשבון, הפצה, מרכזים לוגיסטיים, ועוד.
מערכת קומקס פותחה ומשווקת ע"י חברת נייטיב דטה אשר נוסדה בשנת 1995 עם מיזוג הפעילויות של החברות נייטיב מערכות ודטה מיכון, ומתמחה בפיתוח מערכות מידע ושרותי ERP לעסקים וארגונים.

 

[6321]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization