שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אריקסון שוברת את שיא המהירות העולמי בטכנולוגיית HSPA ומגיעה לשיא חדש של 56Mbps

פורסם: ב-5 באפריל, 2009


אריקסון שוב שוברת את שיא המהירות העולמי בקצב הורדת נתונים, באמצעות טכנולוגיית HSPA ומגיעה לשיא חדש של 56Mbps. עד כה הוחזק השיא במהירות של 42Mbps. מדובר בגידול מהותי מאד, המשפר באופן ניכר את חוויית הגלישה של הצרכן, כך המשתמש מקבל חיבור מיידי לרשת, ללא שהות כלל, גם כשמשתמשים רבים נמצאים על הרשת בו זמנית. מדובר בצעד נוסף באבולוציית ה HSPA, שתפקידו לחזק ולשפר את חווית הפס הרחב, תוך הוזלת עלויות הרשת.

המהירות מתאפשרת הודות לשילוב בין טכנולוגיית MIMO (multiple-input-multiple-output) ובין multi-carrier, הצעד הבא באבולוציה של HSPA, המאפשרת לצרכנים לקבל נתונים בו-זמנית בשני ערוצי תדרים. טכנולוגיית MIMO מהווה מודל תקשורת באמצעות מספר אנטנות. השיטה מנצלת את ריבוי אנטנות השידור והקליטה, על מנת לחלץ את האותות הרצויים בצורה מדויקת יותר. השיפור שטכנולוגיה זו מספקת הוא ברגישות קליטת האות ובעליה ניכרת בקצב הנתונים, שניתן להעביר באמצעותה. היתרון בשימוש בשיטה זו הוא טווח שידור גדול יותר ויעילות ספקטרלית גבוהה יותר, מאשר בשימוש באנטנה יחידה.

שימוש בטכנולוגיה זו מכפיל את קצב הורדת הנתונים בטווח הכיסוי של רשת HSPA ובשולי התאים, אזור שבו הלקוחות מקבלים בדרך כלל קצבי הורדה מופחתים. טכנולוגיה זו מוצגת בימים אלו בתערוכת הסלולאר CTIA (1-3 לאפריל) בלאס וגאס, ארה"ב. ההדגמה מתבצעת באמצעות נתב אריקסון, בו ניתן להשתמש בכל מקום בו יש צורך בגישה בפס רחב.

טכנולוגית HSPA הפועלת במשותף עם טכנולוגיית MIMO, נמצאת כיום בתהליך סטנדרטיזציה ועתידה להיות מוכנה להטמעה מסחרית בשנת 2010. עד סוף שנת 2009, תתמוך אריקסון בהטמעה מסחרית של טכנולוגיית multi-carrier במהירות של 42Mbps, הישג שהודגם בהצלחה לאחרונה בתערוכת הסלולאר העולמית בברצלונה.

אולף אולדסון, סגן נשיא ומנהל תחום הפרויקט באריקסון: "אריקסון ממשיכה להיות המובילה העולמית בהתפתחות ה- HSPA. אריקסון מאפשרת מהירויות תעבורת נתונים גבוהים ביותר ובכך מגבירה את יכולותיהם של הרשתות, תוך הוזלת עלויות הרשת. מפעילות שבוחרות בציוד הרשתות של אריקסון נמצאות בעמדה ייחודית ויוכלו להעניק ללקוחותיהם שירותים מתקדמים, גם היום וגם בעתיד".

אודות החברה

חברת אריקסון הינה המובילה העולמית באספקת טכנולוגיות, פתרונות ושירותים לשוק התקשורת ומובילה בטכנולוגיות הסלולר 2G ו3G. כיום מספקת אריקסון שירותי תשתיות ומנהלת רשתות, המשרתות למעלה מ-195 מיליון מנויים ברחבי העולם. סל מוצרי החברה כולל תשתיות לרשתות תקשורת ניידות ונייחות ופתרונות מולטימדיה בפס רחב. אריקסון פועלת ב175 מדינות ומעסיקה יותר מ 70,000 עובדים. החברה נוסדה בשנת 1876 ומשרדיה הראשיים נמצאים בסטוקהולם, שבדיה. אריקסון רשומה בבורסה OMX הסקנדינבית בסטוקהולם וב NASDAQ .
למידע נוסף בקרו ב
www.ericsson.com

[4818]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization