שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אגם לידרים ובינת מערכות תוכנה מציגות: סימולטור ייחודי המאפשר תכנון של כל מוצרי הביטוח, הפנסיה והגמל בישראל

פורסם: ב-5 באפריל, 2009


הסימולטור יאפשר לסוכן לבצע עבור הלקוח תכנון פנסיוני מקיף של כל תוכניות הביטוח בישראל, השוואת תיק נכסים, השוואת מוצרים והשוואת תשואות. פרטי הלקוח והרכב הנכסים של המוצר נשתלים אוטומטית בכל הטפסים שקיימים בענף הביטוח והפנסיה במסגרת שיתוף פעולה עם חברת "פורמאלי". הסימולטור מאפשר אף החתמה על טפסים באופן דיגיטלי . בפיתוח הסימולטור הושקעו כמיליון דולר.

בעקבות הרפורמה בתחום החיסכון הפנסיוני והמודעות הגוברת לצורך לתכנן את המשאבים הכספיים לעת פרישה, פיתחו אגם לידרים ובינת מערכות תוכנה סימולטור פנסיוני יחיד מסוגו.

הסימולטור, שבפיתוחו הושקעו כמיליון דולר, מאפשר ליועץ הפנסיה להזין את נתוני החוסך – גיל, מבנה התיק וההכנסות – ובמקביל את נתוני הקופות והחסכונות. הסימולטור מאפשר להשוות בין כל התכניות והמוצרים הקיימים, וכך לחשב עבור החוסך ערכים לגיל הפרישה.

הסימולטור משווה בין התשואות ובין הרכבי תיקי הנכסים של כל קופה או מוצר פנסיוני.

בעזרת הסימולטור, יוכל מנהל ההסדר או היועץ הפנסיוני למלא טופס דיגיטלי המכיל את כל חישובי הצבירה לפי הפרמטרים הספציפיים של כל לקוח, וכך לסייע בבחירת תכנית הפנסיה המתאימה. המערכת נמצאת כיום בשימוש שוטף בחברת אגם לידרים, אחת מסוכנויות ההסדרים הפנסיוניים הגדולות במשק, המנהלת הסדרים לעשרות אלפי לקוחות ונחשבת למנהל ההסדר המוביל בתחום מערכות המיחשוב.

אייל זסלבסקי, מנכ"ל בינת מערכות תוכנה, מוסר שבפיתוח הסימולטור נעשה שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר ובניסיון הרב שנצבר בחברה במתן פתרונות מסוג זה לגופי בנקאות וביטוח נוספים.

משה ששון, מנכ"ל משותף באגם לידרים, אמר: "מדובר בפיתוח שארך קרוב לשנתיים ומאפשר היום לתת פיתרון מקצועי ומקיף על כל תוכניות הביטוח, הפנסיה והגמל בישראל, תוך קישור למערכות המשרד באון ליין. המחולל מציב את קבוצת אגם לידרים בעמדה אחרת מול מתחריה, לרבות המערכת הבנקאית".

בינת מערכות תוכנה

מערכות תוכנה מקבוצת רד-בינת, מתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח, עיצוב ואינטגרציה של מערכות ארגוניות. בין תחומי ההתמחות של החברה : ניהול ידע - פיתוח והטמעתShare Point 2007 ומערכות ניהול תוכן מורכבות, BI – Business Intelligence, פתרונות לתחום הביטוח והפנסיה,, Outsourcing ופרויקטי פיתוח מורכבים לפי דרישה.

מידע נוסף על החברה

עם לקוחות החברה נמנים: בנק לאומי, בנק דיסקונט, פלאפון, אל על, בנק הפועלים, הראל חברה לביטוח, צים, פרטנר, מקורות, מולטילוק, בזק, , ECI Telecom אמריקן אקספרס, רשות המים, סלקום ועוד. למידע נוסף: www.bynetsoft.co.il

[6759]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization