שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

Piaggio Aero Industries - "הפרארי של השמים" - מתבססת על פתרונות דאסו סיסטמס

פורסם: ב-5 באפריל, 2009


Piaggio Aero Industries - אחת מיצרניות המטוסים הוותיקות בעולם - בחרה בפתרונות דאסו סיסטמס בכדי להרחיב את פלח השוק שלה ולהפוך לשחקנית גלובלית מובילה בתעשיית התעופה העולמית.

פעילויות הליבה של Piaggio Aero Industries כוללות תכנון וייצור מטוסים, ייצור מנועים ומכללים, ותחזוקת מטוסים ומנועים. החברה התמקדה בפלטפורמת V6 PLM של דאסו סיסטמס לתמיכה בפיתוח מוצרים ותהליכים, תקשורת ושיתוף נתונים, וקבלת החלטות בכל שלב של בניית המטוסים שלה.

מטוס הדגל של החברה הוא ה- P180 Avanti II, מטוס מנהלים סילוני בעל שני מנועים, שלעתים קרובות זוכה לכינוי "הפרארי של השמים" בזכות העיצוב הבולט שלו ותכונות מובילות בתעשייה כמו מהירות, נוחות ישיבה וחסכון בדלק.

" Piaggio Aero Industries היא יצרנית מטוסים בינלאומית מובילה", אמר אנטוניו מגליונה, ה- CTO של החברה. "האתגר העסקי הגדול ביותר שלנו הוא להפוך מיצרנית נישה בהיקפים קטנים, לשחקנית גלובלית מובילה בתעשיית המטוסים".

כדי לספק לצוותיה פלטפורמה שיתופית הנדרשת לפיתוח גלובלי של מטוסים, עוברת Piaggio Aero Industries מ- CATIA V5 לגרסה החדשה ביותר של דאסו סיסטמס - V6 PLM.

V6 PLM מציעה יתרונות חשובים לחברות בתעשיות התעופה והחלל הפועלות במודל עסקי של שיתוף בסיכונים, מפני שהיא מאפשרת ליצרני OEM ולספקים להפוך תהליכים עסקיים מבודדים לתהליכים שיתופיים משולבים באופן הדוק.

"זוהי נקודה מרכזית של ארכיטקטורת V6, העונה על הצורך לשיתוף מידע בזמן אמת עם שותפים אחרים ברחבי העולם, במטרה למנף את יכולותינו", אמר מגליונה.

אלי בויקיס, מנהל מכירות אזורי בדאסו סיסטמס, אומר כי V6 מאפשרת ל- Piaggio Aero Industries ולשותפיה ליצור ולשתף פעולה בו זמנית בזמן אמת באתרים מרוחקים דרך האינטרנט.

היכולת של עריכת מסמכים ותוכניות מרחוק מאפשרת לכל הגורמים בארגון: קרי, עובדי יצרנית המטוסים, שותפיה העסקיים, ספקים ולקוחות, להתחבר למערכת ולעבוד יחד בו-זמנית על תכנון המוצר.

כך לדוגמא, עם חיבור אינטרנט פשוט יכול המרכז הטכנולוגי של החברה בנאפולי לעבוד במשותף עם שותף עסקי בארה"ב בזמן אמת בסביבת ה- V6 PLM, שניהם יכולים לבנות מודל מרחוק באינטרנט מבלי לשלוח אחד לשני קבצים כבדים.

סביבת V6 בעלת ממשק 3D Live הייחודי מאפשר לעובדים טכניים ולא-טכניים- ניסוח ב- Piaggio Aero Industries נגישות רבה לקניין רוחני (IP) תאגידי לשם עבודה משותפת ב- 3D ברשת האינטרנט.

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה:
www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[4855]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization