שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת "מקורות" חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת BacSoft לפיתוח מערכת פיקוד ובקרה סלולרית

חברת המים הלאומית "מקורות", חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת "בקסופט" (BacSoft). ההתקשרות נעשתה באמצעות "ווטק" (WaTech) - מרכז לקידום יזמות טכנולוגית, שיתופי פעולה והשקעות של חברת "מקורות"

 

פורסם: ב-23 במרץ, 2009


שיתוף הפעולה בין חברת "בקסופט" ל"מקורות" נועד לפיתוח מערכת חדשנית לפיקוד ובקרה סלולרית במתקני "מקורות". לחברת "בקסופט" טכנולוגיית תקשורת המאפשרת מעקב ושליטה מרחוק אחר תנאים ותהליכים באמצעות מכשור ותכנה מתקדמים, ושליטה ותחזוקה של מערכות פיקוד ובקרה בצורה אלחוטית מאובטחת. המערכת מבוססת על יחידות קצה קטנות וחכמות המותקנות בלוחות הבקרה בשטח, ומסוגלות לשלוח התראות בזמן אמת לחדרי הבקרה ולאנשי המקצוע. היחידות מקושרות סלולארית לשרתים יעודיים באתר החברה, ושולחות התראות לחדרי הבקרה וישירות למשתמשים באמצעות דואר אלקטרוני ו-SMS. המערכת משתמשת בתקשורת מאובטחת, העומדת בדרישות מחמירות ביותר.

מערכת "בקסופט" הינה מודולארית ולכן מיועדת להתקנה באתרים שונים של "מקורות" כגון מתקני טיפול בשפכים, מאגרים, תנורים להגברת הגשם, תחנות שאיבה או קידוחים. בנוסף ליכולת לשדר לחדרי הבקרה, לדואר האלקטרוני ולטלפון הסלולרי של המשתמשים, תאפשר המערכת החדשה גם ייצוג של כל אחד מהאתרים - על פני מערכת מידע גיאוגרפית ממוחשבת - GIS, קבלת אינדיקציה ויכולת שליטה מרחוק באמצעותה. כמו כן, תאפשר המערכת אגירה של נתוני המידע במקרים של הפסקות בתקשורת. המערכת מתאפיינת בצריכת חשמל נמוכה ובשרתים מגובים לשמירה על אמינות פעולתם.

הסכם שיתוף פעולה זה מצטרף ללמעלה מ-35 הסכמים שחברת "מקורות" חתמה משנת 2005 באמצעות "ווטק" עם חברות סטארט אפ, קבוצות מחקר מהאקדמיה וחממות הטכנולוגיות בתחומי הקלינטק. בין ההסכמים שנחתמו גם שיתופי פעולה למחקר ופיתוח עם חברת "אטלנטיום", "אקווה פיור" , "בלו איי", "אפיקי מים" מקבוצת פז גז ועוד רבים אחרים.

"ווטק" מנהלת את שיתופי הפעולה של "מקורות" בארץ ובעולם בתחומי הטכנולוגיה והמחקר, ומסייעת במציאת פתרונות טכנולוגיים חדשניים, תוך מסחור הידע הרב שנצבר בחברה במשך עשרות שנות פעילותה.

חברת BacSoft פועלת מזה מספר שנים בתחום ה - M2M שליטה ובקרה הסלולארית. החברה הוציאה לשוק לפני כשנתיים את פלטפורמת הניהול שלה, המאפשרת ללקוחותיה להגדיר ולבנות בעצמם את ממשקי השליטה מרחוק על אמצעי הייצור שלהם. המערכת תוכננה לעבוד בכל מקום בעולם בו יש קליטה סלולארית ומשרתת את לקוחותיה באתרים רבים בעולם. על לקוחות החברה נמנים גופים מובילים בתחומי התשתיות התעשייה והחקלאות, כגון חברת חשמל ו"נטפים". "בקסופט" עומדת בפני חתימה על מספר שיתופי פעולה נוספים כגון זה עם "מקורות" על מנת להפיץ את הטכנולוגיה המתקדמת שלה ברחבי העולם.

[4705]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization