שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת תקשורת מחשבים הקימה את תשתיות ה-ISP וה-Carrier Ethernet של פרטנר על פלטפורמות של חברת ג'וניפר נטוורקס

פרטנר השלימה צעד נוסף בדרכה להפוך לספקית תקשורת קווית ואינטרנט מהמובילות בישראל, בנוסף להיותה חברת סלולר

 

פורסם: ב-30 במרץ, 2009


בינת תקשורת מחשבים וחברת ג'וניפר נטוורקס הקימו בהצלחה את כל תשתיות ה-ISP (שירותי גישה לאינטרנט) וה Carrier Ethernet (שירותי קישור לקוחות עסקיים ופרטיים על גבי תשתית Ethernet) בפרטנר, במסגרת המהלך האסטרטגי של הפיכת חברת הסלולר לספקית שירותי תקשורת כוללים ללקוחות ביתיים ועסקיים. במסגרת הפרויקט המשולב הקימו מהנדסי בינת בשיתוף פעולה מלא עם מהנדסי פרטנר מערך ISP מלא הכולל שדרת רשת חדשה מבוססת מתגי ה MX של ג'וניפר, מערך קישור ללקוחות פרטיים ועסקיים (פתרון BRAS מבוסס נתבי ה E-Series של ג'וניפר), קישור לספקיות אינטרנט בארץ ובעולם כולל הקמת שני אתרי POP (Point Of Presence) בחו"ל לקישור מהיר ויעיל מבוסס נתבי ה M-Series ומערך אבטחת מידע ואופטימיזציה לשירותים מתקדמים. כמו כן הקימה בינת את רשת ה Metro Ethernet של פרטנר בפריסה ארצית כפתרון מבוסס מתגי ה- MX וה- EX של חברת ג'וניפר.

אלון ברמן, סמנכ"ל אינטרנט ותקשורת קווית בפרטנר: "פרטנר הקימה תשתית טכנולוגית מהמתקדמות בעולם עבור שירותי האינטרנט והטלפון הקווי. שיתוף הפעולה עם בינת וג'וניפר היה הדוק ואיפשר לנו בלוח זמנים קצר לתת מענה שלם ללקוחותינו."

חן אזולאי, ראש חטיבת טלקום בבינת תקשורת: "הפרויקט המוצלח ממצב את חברת בינת כאינטגרטור המוביל בישראל לפתרונות IP ו- Carrier Ethernet למגזר הטלקום. חברת פרטנר בחרה את בינת וג'וניפר לאחר חודשים של בדיקות הוכחת יכולות מוצלחות במעבדות פרטנר ולאחר שהוכח הערך המוסף של שילוב אינטגרטור בפרויקט מורכב כזה. ההצלחה הגדולה בפרויקט מבוססת על שיתוף פעולה מלא ופורה בין מהנדסי פרטנר, בינת וג'וניפר שתכננו בצורה מדוקדקת כל שלב ושלב בפרויקט וביצעו את הפרויקט בלוחות זמנים קצרים ובצורה אופטימלית. אנו מודים לפרטנר על האמון, הבחירה בבינת והשותפות האמיתית לכל אורך הדרך, שותפות שהביאה להצלחה הגדולה".

דודי אילן, מנכ"ל חברת ג'וניפר נטוורקס ישראל: "אנו מודים לחברת פרטנר על הבחירה בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת ג'וניפר וגאים להיות שותפים במהלך המשמעותי של חברת פרטנר להקמת רשת IP MPLS חדשה לאספקת שרותי METRO ETHERNET ואינטרנט- ISP חדשניים. בפרויקט זה באים לידי ביטוי היכולות הטכנולוגיות החדשניות והיחודיות ביותר של נתבי ה- CARRIER ETHERNET מסוג MX ,מתגי האיטרנט מסוג EX, נתבי BRAS ומערכות ניהול מסוג SRC של חברת ג'וניפר אשר בשילוב מערכת ההפעלה JUNOS מאפשרים לחברת פרטנר לספק ללקוחותיה שירותים מתקדמים ע"ג רשת תקשורת אמינה ויציבה ביותר עם יכולות תפעוליות וניהוליות נוחות וגמישות ביותר.

תהליך תכנון, תיעוד והקמת הרשת נעשה בצורה מדוקדקת ומקצוענית ביותר בעבודה משותפת של מהנדסי חברת פרטנר, בינת וג'וניפר בליווי צמוד של מהנדסי ROFESSIONAL SERVICES של ג'וניפר, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ועמידה מדויקת בלוחות זמנים וביעדים שהוצבו ע"י חברת פרטנר. צוותי התמיכה הטכנית וניהול הפרויקטים של בינת ראויים לשבח על ניהול וביצוע מושלמים של הפרויקט".

על בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים כחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000, מתמחה בינת במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה בטכנולוגיה מתקדמת ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה-ICT בישראל ובעולם.
למידע נוסף:
www.bynet.co.il

אודות ג'וניפר

חברת ג'וניפר נטוורקס הינה מובילה בתחום הפתרונות לרשתות בעלות ביצועים גבוהים. חברת ג'וניפר מציעה תשתיות רשת בעלת ביצועים גבוהים, היוצרות סביבה מגיבה,יציבה ואמינה לקידום ההפעלה של שירותים ויישומים על גבי רשת אחידה. רשתות אלה דוחפות קדימה עסקים. מידע נוסף ניתן למצוא בכתובת www.juniper.net.
חברת ג'וניפר נטוורקס נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול JNPR. ג'וניפר נטוורקס ישראל עובדת בשיתוף עם בזק בינלאומי,בינת,נטקום מלמ-תים,IBM,טלדור תקשורת ומשווקים מובילים נוספים וחברות ההפצה REL וזברה טק.
על לקוחות ג'וניפר בישראל נימנים: צה"ל, סלקום, בזק, בזק בינלאומי, HOT, פלאפון, 012 SMILE, פרטנר, נטוויז'ן 013, מירס,אקספון,שרותי בריאות כללית,קופ"ח מכבי,ביטוח מנורה,כלל ביטוח, רשות הדואר, אל על, בנק לאומי,טבע,צים,מרוול,תנובה,סופרפארם ועוד

[6741]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization