שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יצרנית מטוסי איירבס, ענקית התעופה והחלל EADS בוחרת ביבמ ודאסו סיסטמס לתכנון וייצור 3D שיתופיים

תוכנית EADS PHENIX מביאה גישה חדשה לפיתוח מוצרים גלובלי: מעתה פתרונות תכנון וייצור 3D שיתופיים ממלאים תפקיד מרכזי בתוכנית

 

פורסם: ב-29 במרץ, 2009


יבמ ודאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות תלת- מימד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעו על התחייבותה של EADS לפתרונות ניהול מחזור חיי מוצר (PLM), של יבמ ודאסו סיסטמס, עבור יישומי ושירותי תכנון וייצור 3D שיתופיים.

EADS, מובילה גלובלית בתעשיות החלל והתעופה טחון ושירותים נלווים, מייעלת תהליכי תכנון מוצר וייצור דרך שימוש בכלים שיתופיים על מנת להפוך מידע מרכזי לנגיש לספקים ושותפים ברחבי העולם.

חברות תעופה וביטחון ניצבות בפני אתרי ייצור גלובליים חדשים כאשר הן מרחיבות את רשת שותפיהן וספקיהן ברחבי העולם. יצרני OEM כמו EADS מפתחים מוצרים מתוחכמים יותר המסתמכים על אינטגרציה עמוקה יותר בין הרכיבים המכאניים, החשמליים ורכיבי התוכנה של פיתוח מוצר. כך לדוגמא, רכיבים של מטוס מיוצרים באתרים שונים, אולם ההרכבה מתבצעת במקום אחד, לכן יכולותיו של יצרן OEM לחלוק נתונים אמינים ותוכניות תכנון עם ספקים גלובליים הינן בעלות חשיבות רבה.

כדי להתמודד עם אתגרים אלה השיקה EADS את תוכנית PHENIX העולמית. מטרתה של EADS בחבירה עם יבמ ודאסו סיסטמס, היא לשלב כלים של דאסו סיסטמס כמו תכנון מוצרים (CATIA), ייצור דיגיטלי (DECMIA), ופתרונות עבודה שיתופית (ENOVIA-VPM), לתוך תהליכי ה- PLM של EADS, כגורמים מאפשרים עיקריים למצוינות והרמוניה.

יישומי ודאסו סיסטמס פרוסים כיום ברחבי EADS, הידועה כיצרנית של מטוסי איירבס (AIRBUS), מטוסים צבאיים ומטוסים למשימות מיוחדות, משגרי לוויינים ושירותי חלל, וכן פלטפורמות עבור מערכות טילים. יישומים אלה תורמים משמעותית לתמיכה בתהליכי הנדסה ויצור תעשייתי מקצה לקצה.

עם פלטפורמת ה- PLM שלה עונה EADS לאתגרים עיקריים על ידי:

  • הטמעת גישת 3D Master Reference לבניית דגם דיגיטלי, ייעול תוכניות פיתוח מוצרים תעשייתיים והגברת שיתו תוך שיתופי פעולה ברחבי חטיבות שונות ומינוף הידע הקולקטיבי של צוותים בינלאומיים.
  • הפיכת תהליכי תכנון וייצור 3D מורכבים למודולים בדוקים החוזרים על עצמםבמטרה להשיג תוצאות אופטימאליות בייצור על ידי אינטגרציה של טכנולוגיות 3D וסימולציה.
  • חיזוי התנהגויות מוצרים בשימוש בטכניקות אישור וכן שילוב של קבוצות וירטואליות, התומכות בקבלת החלטות מהירה ועוזרות לצמצם זמני סבב תכנון מוצר.
  • יצירת זרימה מהירה של מידע ונתוני תכנון עיקריים, לקידום הפרשנות הנכונה של הגדרות מוצר, והפחתת שגיאות תכנון יקרות בשלבים המוקדמים של פיתוח מוצר.

 

"אנו ממנפים קשרים ארוכי שנים עם יבמ ודאסו סיסטמס, ליצירת הרמוניה בתהליכי PLM ברחבי צוותי תכנון וייצור 3D ב-EADS",אמר ז'אן בוטי, ה- CTO של EADS. "מיקוד מוגבר בשיתוף הגדרות-אב 3D ושיתוף פעולה ברחבי חטיבותינו, יחזקו את גישתנו המשולבת באופן גלובלי לפיתוח מוצרים. יבמ ודאסו סיסטמס מביאות ערך ברור לתהליך הטרנספורמציה המתבצע עם תוכנית PHENIX שלנו".

"שיתוף פעולה זה משקף את עוצמת שותפותנו ארוכת השנים עם EADS" אמר אלי בויקיס מנהל מכירות איזורי בדאסו סיסטמס. "טכנולוגיות PLM חדשות מדאסו סיסטמס, כמו פיתרונות
PLM 2.0 ו- DS V6, יספקו ל- EADS את היכולת להגדיל את הערך האסטרטגי שהיא שמה על חדשנות שיתופית. עם כלים חדשים ליצירה מקוונת של מוצרים וסימולציה דומה לחיים, חברות יפשטו פלטפורמות PLM ויפחיתו עלויות טכנולוגיה".

"ליבמ יש המומחיות והמשאבים כדי לעזור לחברות להפוך למשולבות יותר ברמה גלובלית", אמר אלברט בונשפט, סגן נשיא פתרונות PLM ביבמ. "מאחר ש- EADS נותנת לשותפים וספקים יותר אחריות להטמעת מוצרים בשווקים חדשים, ומבחני צרכנים הופכים למקומיים מאוד לאזורים ספציפיים בעולם, השימוש בתהליכי PLM עסקיים מוגדרים יהפוך להכרחי עבור ניהול מתמשך של שינויים בשוק".

ליבמ ודאסו סיסטמס ניסיון רב בתרגום תהליכי תכנון וייצור 3D מורכבים למודולים בדוקים החוזרים על עצמם עבור פיתוח וייצור מוצלח של מוצרים. בין אם מדובר בבניית מטוס הנוסעים הגדול ביותר בעולם או אספקת טכנולוגיית המשמשת ב- International Space Program, יבמ ודאסו סיסטמס חוברות לתרומה לטרנספורמציה של תהליכי PLM ליוזמות עבור מצוינות מוצרים ברחבי העולם.

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הינו הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה:
www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

 

[4897]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization