שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

הסטארט-אפ בריפקם (BriefCam) השלים סבב גיוס ראשון של 2.6 מיליון דולר

לחברה מוצר המאפשר לתקצר 24 שעות של תוכן צילומי המתקבל ממצלמות אבטחה CCTV ולהציגו בתוך דקות

 

פורסם: ב-25 במרץ, 2009


חברת בריפקם (BriefCam) מנווה אילן, שפיתחה מערכת ייחודית למיפתוח (indexing) ותיקצור (synopsis) של תכנים דיגיטליים המופקים על ידי מצלמות אבטחה CCTV, השלימה סבב גיוס ראשון בהיקף של 2.6 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן הון הסיכון אביב יחד עם קבוצת משקיעים מן התעשייה, ובהם גם מספר משקיעים מתחום האבטחה, מישראל ומחו"ל, כגון HTS, ,צוות 3 ואברון מערכות וכן יו"ר פסגות אריק שטיינברג וברק קפיטל. גדעון בן-צבי, יו"ר ונשיא בריפקם מוסר, כי עיקר הסכום גויס על מנת לאפשר לחברה להשיק מהלכי שיווק והקמת מערכי מכירות במדינות היעד למוצריה.

סבב הגיוס משלים שנה מרובת פעילויות עבור בריפקם. בחודשים האחרונים, הכריזה החברה על מוצר ראשון מסוגו בתחום, המאפשר לתקצר 24 שעות של תוכן צילומי המתקבל ממצלמות אבטחה CCTV ולהציגו בדקות ספורות בלבד. תהליך המיפתוח והתיקצור הייחודי שפיתחה בריפקם מאפשר לקציני האבטחה לנתח בתוך זמן קצר תכנים של מערכי מצלמות קטנים וגדולים, ולהצביע במהירות על אירוע שסוקר על ידי המצלמות. הצבעה על האובייקט המתאים במסך המחשב - מכונית חשודה לדוגמה - תחזיר מייד את הסרט לקצבו הטבעי, ותאפשר המשך מעקב ופעולה. המערכת שפיתחה בריפקם חוסכת זמן עבודה יקר, מאפשרת לאתר כשלי-אבטחה במהירות ולהגיב בהתאם. זאת, מבלי לבזבז שעות ארוכות ויקרות בסקירת עשרות שעות של תכנים שנאגרו ממצלמות האבטחה הפזורות בשטח.

הצורך במערכות מיפתוח ותיקצור של תכני מצלמות אבטחה גדל בקצב מהיר בשנים האחרונות בעקבות התקנתן של אלפי מצלמות אבטחה לא רק במתקנים ביטחוניים, בנייני משרדים, בנקים, קמפוסים ומוסדות, אלא ברחובות הערים הגדולות. מרכזי האבטחה העירוניים נדרשים כיום להתמודד עם אלפי שעות של תוכן צילומי ולעתים קרובות מתבטא שכר המצלמות בהפסדן, כאשר קציני המשטרה נאלצים להמתין עשרות שעות על מנת לקבל את החומר הספציפי שיאפשר להם לפעול. ערכה וחשיבותה של מערכת המיפתוח והתיקצור של בריפקם עולה אף יותר כאשר האירוע מתרחש ומצולם בזמן אמת.

יואב שלוש, שותף-מנהל בקרן הון סיכון אביב אמר: "אנו שמחים מאוד על כי יכולנו להוביל את סבב הגיוס הראשון ולהשקיע בחברה כה ייחודית כדוגמת בריפקם. כקרן הון סיכון מובילה בתחומה, אנו מקפידים לבחון מקרוב כל הזדמנות ראויה להשקעה. בחנו את תחום מצלמות האבטחה במשך תקופה ארוכה, והשתכנענו כי בריפקם ממוצבת היטב על מנת להפוך למובילה עולמית בתחום. דווקא בתקופה הנוכחית, תוכל הטכנולוגיה של בריפקם לסייע לחברות ולארגונים קטנים וגדולים לנצל למיטב את מערכי ה- CCTV שלהם, ולחסוך בכוח אדם ובכסף."

גדעון בן-צבי, יו"ר ונשיא בריפקם אומר, כי "היות ומערכי אבטחה נדרשים לספק מענה מיידי לאירועים, מודיעין חזותי מיידי הוא קריטי עבורם, על מנת שיוכלו לנקוט בפעולה מיידית וראויה. הטכנולוגיה של בריפקם מתאימה לארגונים קטנים וגדולים, כולל גופי אבטחה, מוסדות פיננסיים, חנויות, שירותי תחבורה ובעלי בתים. המערכת של בריפקם מסייעת לסכל פריצות ואירועי טרור, וגם לפקח על עובדים בתפקידים קריטיים. המערכת חוסכת בזמן ובכוח אדם, ומספקת תוצאות מיידיות."

גדעון בן-צבי מוסיף, כי ההון שגויס יאפשר לבריפקם להרחיב את מערכי השיווק והמכירות בעולם, ולקדם את התחום החדשני של מיפתוח ותיקצור תכני CCTV בשוקי האבטחה.

את הטכנולוגיה הבסיסית של תקצור וידאו פיתח פרופ' שמואל פלג מאוניברסיטה העברית בירושלים בשיתוף עם חברת "יישום" של האוניברסיטה, האמונה על הפיכת טכנולוגיות שפותחו בתחומי המוסד האקדמי למוצרים מסחריים. פרופ' פלג הוא שותף-מייסד של בריפקם והמדען הראשי של החברה. בריפקם נוסדה בדצמבר 2007 ומטה החברה ממוקם בנווה אילן.

 

להדגמה חיה של טכנולוגיית תיקצור הווידאו של בריפקם

[8791]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization