שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק מספקת את הדור הבא של ניהול נקודות קצה ושרתים

מערך Altiris חדש לניהול נקודות קצה מרחיב את הובלתה של סימנטק באוטומציית מחזור חיי IT

 

פורסם: ב-22 במרץ, 2009


סימנטק מכריזה על Altiris Client Management Suite 7.0 ו- Altiris Server Management Suite 7.0. שני המערכים מספקים שקיפות טובה יותר על נכסי IT וניהול יום-יומי פשוט יותר, העוזרים ללקוחות לחסוך בעלויות ולהפיק ערך מהשקעות IT קיימות שלהם.

שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, אומר כי על-ידי שימוש בפתרונות ניהול נקודות קצה משולבים של סימנטק במגוון רחב של מערכות– לקוחות יכולים להבטיח כי משאבי המידע שלהם יהיו מוגנים באופן מושלם, ינוהלו בקלות, ויישלטו באופן אוטומטי.

Altiris Client Management Suite 7.0 ו- Altiris Server Management Suite 7.0 ממכנים משימות ניהול ידניות, מבטיחים כי מערכות עסקיות יתפקדו כהלכה ועוזרים להבטיח תאימות רישיונות. שני המערכים המבוססים על פלטפורמת Symantec Management, מקדמים אוטומציית תהליכים מומלצים, ומספקים אינטגרציה מודולארית המתרחבת ברחבי מערך מוצרי סימנטק ופתרונות צד-ג'.

"ההאטה הכלכלית הנוכחית מביאה לדגש מוגבר על חסכון בעלויות, ולקוחותינו מחפשים דרכים טובות יותר לקצץ הוצאות ולהפחית את המורכבות הגדלה של ניהול נקודות קצה תוך שיפור אבטחה", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "שני המוצרים החדשים ממשפחת Altiris מספקים מרכיב מרכזי את האוטומציה והאינטגרציה הדרושות על מנת לעזור ללקוחותינו לקצר את הזמן הנדרש לניהול נכסיהם, לשפר אבטחה ולהפחית עלויות תפעוליות".

Altiris Client Management Suite 7.0

Altiris Client Management Suite 7.0 מספק ללקוחות פתרון מקיף לשליטה טובה יותר על סביבת ה- IT שלהם על-ידי ייעול מאמצים הכרוכים בפריסה, ניהול, אבטחה ואיתור תקלות.

תכונות חדשות במוצר כוללות:

  • ניהול תוכנה חכם - עוזר לארגונים להפחית את המורכבות של ניהול מאות חבילות תוכנה ארגוניות, על-ידי בקרה וסיווג יישומים ידועים לקטגוריות בקטלוג תוכנה, הפצה אוטומטית של תוכנה, וביצוע בדיקות אכיפה תקופתיות על מנת להבטיח שהתצורה תישאר ללא פגם.
  • כיסוי פלטפורמות מורחב – מאפשר למנהלני IT להרחיב את בקרת ניהול מחזור חיי המערכות שלהם בסביבת חלונות, לינוקס ו- Mac, וכולל סוכן OS X מקומי חדש עם פורטל בקשות תוכנה משולב.
  • ניהול צריכת חשמל משולב – מקדם שימור אנרגיה על-ידי יצירת מדיניות מרכזית השולטת על מצבי הספק של מחשבים שולחניים וניידים. תמיכה משולבת עבור טכנולוגיית IntelVPro המאפשרת למנהלנים להפעיל מערכות מספיק זמן על מנת לבצע משימות שגרתיות מחוץ לשעות העבודה, כמו התקנת תוכנות ו- Patches.
  • טכנולוגיות ניהול מערכות מתקדמות – בניית תמונת מערכת, שליטה מרחוק, וירטואליזציה ואריזה של יישומים. מינוף מוצרי סימנטק המובילים בתעשייה, כולל Symantec Ghost, Symantec pcAnyWhere, Symantec Workspace Virtualization, וטכנולוגיית Wise packaging, עוזר ללקוחות בשיפור תהליכי הבניה וההטמעה.

 

Altiris Server Management Suite 7.0

Altiris Server Management Suite 7.0 מספק את היכולות החיוניות לגילוי, הקצאה, ניהול וניטור של תשתיות שרתים במגוון של פלטפורמות – ללא חשיבות האם השרת הוא פיזי או וירטואלי. מאפשר למנהלני IT להגדיל את הזמינות של שרתים ומערכות עסקיות קריטיות.

תכונות חדשות בפתרון כוללות:

  • ניטור ביצועים משולב – מאפשר למנהלני IT לזהות במהירות ולפתור בעיות המשפיעות על הזמינות של שרתים מבוזרים. תכונה חדשה זו, מספקת מערך קל לשימוש של כלים לניטור חכם של תכונות ביצועים עיקריות, ולאבחון מהיר של בעיות מול מאגר של נתונים היסטוריים.
  • ניהול אירועים מאוחד – מאפשר לארגונים לאסוף, לאחסן ולנתח ביצועים ואירועים תפעוליים, כמו גם להגיב לבעיות קריטיות. קונסולת האירועים מנרמלת טווח רחב של נתוני אירועים, ויוצרת מתאם השפעה של אירועים על בסיס הקריטיות שלהם לעסק.
  • תכונות ניהול תזמון ושינויים חדשות – עוזרות למנהלני IT לשפר ניהול יום-יומי באמצעות מבט על כל השינויים, ומאפשרות להם להטמיע בקלות חלונות תחזוקה בהם שינויים מורשים יכולים להתבצע.

 

לקוחות יכולים גם למנף שירותי תכנון ובדיקות מקדימות עבור שני המערכים, המסופקים דרך שירותי הייעוץ של סימנטק. שירותים אלה יעזרו לבניית תצורה ופריסה מהירה של פלטפורמת Symantec Management בסביבת.
יועציה המנוסים של סימנטק יבדקו את הסביבה, יעריכו דרישות IT ודרישות עסקיות, יבצעו תכנון ותצורה של הפתרון, ופיילוט של פרודקשן. סימנטק גם מציעה ללקוחות מגוון מלא של שירותי תמיכה טכנית והדרכה.

אודות החברה

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com
 

[4719]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization