שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

לראשונה בעולם אריקסון השיגה מהירות שיא של 0.5Gbps באמצעות טכנולוגיית פס רחב - VDSL2

פורסם: ב-22 במרץ, 2009


לראשונה בעולם, סיפקה אריקסון הוכחה חיה, ליכולתה להעביר נתונים במהירות שיא של למעלה מ-0.5Gbps, המבוססת על ההישג של טכנולוגיה VDSL2. הטכנולוגיה מאפשרת שירותי וידיאו, העברת נתונים וקול במהירות שיא. השימוש בטכנולוגיה החדשה יאפשר למפעילות הסלולאר וספקי התקשורת לספק שידורים בהתאמה אישית ולהגדיל את רווחיותם כתוצאה מהרחבת השירותים, אותם יוכלו לספק ללקוחותיהם, ביניהם טלוויזיה רב ערוצית בטלפון הסלולארי. טכנולוגיה זו תאפשר להם גם להציע ללקוחות סלולאריים המרוחקים מהרשת המרכזית, קישוריות בביצועים גבוהים במיוחד ובעלות נמוכה.

באמצעות טכנולוגיה להורדת נתונים על פס רחב, הידועה בשם vectorized VDSL2, חושפת אריקסון הישג של טווח נתונים הגבוה מ 0.5 Gbp. הטכנולוגיה מאפשרת את הארכת הסיבים ושילובם לצורך העברת נתונים ממשתמשים המרוחקים מהרשת המרכזית (backhaul). טכנולוגית הפס הרחב מבוססת VDSL2, מציעה מהירות חסרת תקדים על קווי נחושת קיימים, ובכך יוצרת הזדמנויות חדשות עבור המעוניינים באספקת שירותים בפס רחב, כמו IPTV.

יתרונות נוספים של טכנולוגיית vectorized VDSL2 ניתן לראות בכך שהיא מסייעת למפעילות הסלולאריות להגביר את נגישותם לסיבי נחושת, הנמצאים בנקודה הרחוקה ביותר וכך להרחיב למקסימום את השימוש החוזר בתשתית הקיימת. משמעות הדבר היא שיותר צרכנים יוכלו ליהנות באופן ממשי משרותי פס רחב כמו HDTV וVOD בביתם, באמצעות פס רחב נייד. בנוסף, מאפשרת הטכנולוגיה החדשה שימוש ברשתות נחושת קיימות כ-backhaul, בכדי לעביר נתונים ממשתמשים מרוחקים מהרשת המרכזית.

האקן אריקסון, CTO של אריקסון העולמית: "הישג זה מוכיח ומאשר את העובדה שאריקסון מובילה בתחום הטכנולוגיה בפס רחב. אנו, מצידנו מחויבים להמשיך במחקר ופיתוח של טכנולוגיית DSL, על מנת לשפר את סל הפתרונות שהחברה מציעה ללקוחותיה".

אודות החברה

חברת אריקסון הינה המובילה העולמית באספקת טכנולוגיות, פתרונות ושירותים לשוק התקשורת ומובילה בטכנולוגיות הסלולר 2G ו3G. כיום מספקת אריקסון שירותי תשתיות ומנהלת רשתות, המשרתות למעלה מ-195 מיליון מנויים ברחבי העולם. סל מוצרי החברה כולל תשתיות לרשתות תקשורת ניידות ונייחות ופתרונות מולטימדיה בפס רחב. אריקסון פועלת ב175 מדינות ומעסיקה יותר מ 70,000 עובדים. החברה נוסדה בשנת 1876 ומשרדיה הראשיים נמצאים בסטוקהולם, שבדיה. אריקסון רשומה בבורסה OMX הסקנדינבית בסטוקהולם וב NASDAQ .
למידע נוסף בקרו ב
www.ericsson.com

[4877]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization