שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יורופקאר מחדשת חוזה מיקור חוץ ל- IT עם יוניסיס

יוניסיס תמשיך לספק שירותי תשתיות IT לעובדי יורופקאר ביותר מ- 1,800 אתרים בהארכת חוזה לחמש שנים

 

פורסם: ב-18 במרץ, 2009


יוניסיס קיבלה הארכה לחמש שנים של חוזה אספקת שירותי ניהול טכנולוגיית מידע (IT) ותמיכה במיקור חוץ מיורופקאר, מובילה אירופאית בהשכרת מכוניות נוסעים ורכבים מסחריים קלים.
החידוש ממשיך את היחסים בין החברות שהחלו בשנת 2000, ומשקף את אמונה של יורופקאר בשירותי מיקור חוץ של יוניסיס לתשתיות מיחשוב.

במסגרת הארכת ההסכם תמשיך יוניסיס לספק מגוון של שירותי IT עבור עובדי יורופקאר באתרים ברחבי אירופה, כולל תשעה משרדי המטה של החברה בשבע ארצות – בלגיה, צרפת, גרמניה, איטליה, פורטוגל, ספרד ובריטניה – ו- 1,800 סוכנויות מסחריות שלה.

שירותי יוניסיס כוללים התקנה, ניהול ושירותי תמיכה עבור מחשבים שולחניים ותשתיות IT אחרות; יצירה של תמונות-אב של תוכנה עבור מחשבי חלונות ולינוקס שולחניים; וסיוע טכני בפתרון בעיות שירות.

"יוניסיס היא שותף אמיתי המבין איך לתמוך ביעדינו ובפעילויותינו העסקיות", אמר קורט דלי, מנהל מידע ביורופקאר. "דרך הניהול של תשתיות ציוד ה- IT שלנו, יוניסיס סיפקה בעקביות שירותי מיקור חוץ בעלי ערך גבוה העוזרים לעשות את עובדי יורופקאר ליותר פרודוקטיביים ומסוגלים לשרת טוב יותר את לקוחותינו. החוזה החדש הינו הכרה נוספת ביכולת רבת ערך זאת".

"חידוש חוזה זה מוכיח את הערך של מומחיות יוניסיס בניהול תשתיות IT בינלאומיות מורכבות, כמו גם את המחויבות של צוות אספקת השירות של יוניסיס", אומר מנחם בוסטין, מנכ"ל יוניסיס ישראל. "יוניסיס בנתה יחסים הדוקים עם יורופקאר במהלך 8 שנים".

יורופקאר, בבעלות חברת ההשקעות הצרפתית Eurazeo, משרתת לקוחות השכרת רכב ברחבי אירופה, אפריקה, המזה"ת, אמריקה הלטינית ואסיה-פסיפיק.

פרט לחוזי זכיינות, יורופקאר חתמה ב- 2007 על יותר מ- 10 מיליון חוזי השכרת רכב, ויש לה 7,700 עובדים וצי גדול של למעלה מ- 215,000 כלי רכב.

בספטמבר 2008 חברו יחד יורופקאר ומובילת השוק בארה"ב Enterprise Rent a Car בברית אסטרטגית ליצירת רשת השכרת הרכב הגדולה ביותר בעולם, עם יותר מ- 1.2 מיליון מכוניות
ו- 13,000 אתרים ב- 162 ארצות.

אודות החברה

יוניסיס ישראל היא הסניף המקומי של יוניסיס העולמית – חברת שירותי ופתרונות טכנולוגיית מידע. אנשי יוניסיס משלבים מומחיות בייעוץ, שילוב מערכות, מיקור חוץ, תשתיות וטכנולוגיות שרתים עבור לקוחות ביותר מ- 100 ארצות, כדי להשיג במהירות וביעילות יתרון תחרותי.
למידע נוסף:
www.unisys.com
 

[6097]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

IT, מיקור חוץ, outsourcing, יורופקאר,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization