שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ענף ההייטק מתגייס למען מובטליו

AQUA Software תקיים קורס ללא עלות להכשרת בודקי תוכנה המתקשים למצוא עבודה; הקורס ייערך בחברת- HP

 

פורסם: ב-11 במרץ, 2009


בשבועות האחרונים יותר עובדים מתחום ההייטק נכנסים למעגל המובטלים וכך גם למעגל הדאגות שנוצר סביב ההליך של מציאת עבודה חדשה. יוזמה מעניינת וברוכה שעלתה מתוך הצורך לסייע למובטלי ההייטק היא של גיא אריאלי, ה- CTO של חברת AQUA Software. אריאלי פנה לחברת HP, וביחד הם החליטו לפתוח קורס, ללא עלות, עבור בודקי תוכנה (QA) שאינם מועסקים. במסגרת הקורס יינתנו כלים מעשיים בתחום, שיסייעו להם לחזור למעגל העבודה.

במהלך הקורס יתקיימו הרצאות של מרצים מהחברות המובילות בתחום בדיקות התוכנה, כולל מומחים מ- HP וממרכז הפיתוח וכן מAQUA Software, המתמחה בפיתוח והטמעה של פעילות בדיקות אוטומטיות. בין הנושאים שיועברו בקורס: אוטומציה של בדיקות, מתודולוגיות מתקדמות בתחום הבדיקות, בדיקות בתחום המובייל ועוד. במסגרת הקורס גם תיערך סדנא לחיפוש עבודה בתחום הבדיקות ובסופו יסייעו מארגני הקורס למשתתפיו במציאת עבודה.
הקורס יתקיים במשרדי מרכז הפיתוח העולמי HP Software R&D ביהוד.

השמועה על הקורס הופצה ברשת האינטרנט בשבועות האחרונים, דבר שגרם לביקוש מאוד גדול. כבר היום נרשמו כ- 150 מובטלי הייטק. לדברי גיא אריאלי, ה- CTO של חברת AQUA Software: "בתקופה האחרונה תחום בדיקות התוכנה נמצא בשפל חסר תקדים ויותר חברות בין לאומיות מעבירות את פעילות הבדיקות שלהן אל מחוץ לישראל. המפתח לקיום התעשייה שלנו היא המקצועיות שלנו. עלינו להוביל את תחום הבדיקות בעולם כמו שאנו מובילים תחומים אחרים."

אריאלי מוסיף: "אנו נתקלים מידי יום בבודקי תוכנה מצוינים, שיצאו ממעגל המועסקים בתחום הבדיקות ומתקשים למצוא עבודה. על-מנת לעצור את הפגיעה הקשה בתחום הוחלט לקיים את הקורס על-מנת להחזיר את בודקי התוכנה למעגל העבודה ולהרים מחדש את תחום הבדיקות בארץ."

 

לקבלת פרטים נוספים על הקורס: [email protected]

 

אודות החברה

אקווה תוכנה (AQUA Software) היא החברה היחידה בארץ המתמחה בפיתוח והטמעה של פעילות בדיקות אוטומטיות. אקווה ביצעה בשנים האחרונות קרוב למאה פרויקטי אוטומציה מוצלחים אצל עשרות לקוחות כגון: Intel, Nokia-Siemens, RSA, Juniper, כמו גם בגופים לא מסחריים דוגמת משרד הביטחון. לאקווה צוות מנוסה של כ- 30 מהנדסי תוכנה ומנהלים המתמחים בפיתוח בדיקות אוטומטיות וניהול פרויקטים.
HP Software R&D הוא מרכז הפיתוח העולמי הגדול ביותר של חטיבת התוכנה של HP. המרכז הוקם לאחר רכישתה של מרקורי על ידי HP העולמית בשנת 2007. HP Software מובילה (בישראל ובעולם) את תחום פתרונות בדיקות איכות (QA).

[4967]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization