שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

HP וסאן מיקרוסיסטמס חתמו על הסכם שותפות רב-שנתי למערכת הפעלה סולאריס על שרתי HP ProLiant

פורסם: ב-10 במרץ, 2009


החברות HP וסאן מיקרוסיסטמס הודיע על הסכם שותפות רב-שנתי מורחב, המאפשר ל- HP להפיץ ולספק תמיכה טכנית למערכת הפעלה סולאריס 10 של סאן על פלטפורמות שרתי HP ProLiant ושרתי להבים של HP.

תחת תנאי הסכם ה- OEM והתמיכה החדש, סאן הופכת לשותף הפצה אסטרטגי של מערכות הפעלה ל- HP ProLiant, וסולאריס עולה עתה לשורה הראשונה של סביבות הפעלה עיקריות עבור פלטפורמת HP ProLiant.

העסקה החדשה מתווה דרך עבודה משותפת של החברות להרחבת ביקוש לסולאריס ול- OpenSolaris על שרתי HP ProLiant ושרתי להבים, בשווקים חדשים.

ע"י אספקת נקודה יחידה של רכישה, קשר ואחריות לסולאריס על HP ProLiant, משפרות HP וסאן את חוויית המשתמש הכוללת.

כדי להפחית עוד יותר עלויות תפעוליות, החברות ישתפו פעולה באינטגרציה של סולאריס 10 ותוכנת HP Insight בשרתי HP ProLiant, לאספקת שיפורי שימושיות וניהול.

"אנו מגיבים ללקוחותינו שביקשו תמיכת סביבת הפעלה מורחבת עבור HP ProLiant, כמענה לדרישות יישומיות מגוונות שלהם", אמר מרק פוטר, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של BladeSystem ו- Insight Software ב- HP. השילוב של סולאריס ו- HP ProLiant מספק ביצועים מעולים ויכולות סקלאביליות ווירטואליזציה בשרתי X86. ההסכם, המגובה ע"י HP Technology Services מובילים בתעשייה, מקנה ללקוחותינו המשותפים ביטחון מלא לגידול עסקיהם תוך שליטה על הוצאות".

"האימוץ של סולאריס על HP ProLiant מרחיב באופן דרמטי את השוק הזמין עבור סולאריס על שרתי X86, בהתבסס על בסיס ההתקנות הגדול ביותר של המובילה בין כל הפצות יוניקס ולינוקס מסחריות", אמר ג'ון פאולר, סגן נשיא בכיר למערכות בסאן מיקרוסיסטמס. "הביקוש הגובר וה- ecosystem סביב סולאריס, עוזרים לקדם עוד יותר את האימוץ של מערכת ההפעלה, לצד טכנולוגיות חדשניות כמו ZFS ו- DTrace, וחסכון תפעולי מעולה ותמיכה מובילה בשוק עבור אלפי ISVs ויישומים".

עם שרתי HP ProLiant המובילים בשוק שרתי X86 עם נתח של 38.2 אחוז בהכנסות מפעל ברבעון הרביעי של 2008, ותמיכת השוק החזקה עבור סולאריס ויותר מ- 4,300 יישומי X86 הייחודיים שלה, פתרון סולאריס ו- HP ProLiant המשות כבר תרם למספר משמעותי של התקנות אצל לקוחות. ללקוחות HP ProLiant המעדיפים סולאריס על מערכות X86, יש עתה גישה לפתרון תשתית מושלם ממקור יחיד עבור מרכז המחשבים, מה שעושה את תהליך הרכישה לקל יותר וחסכוני יותר.

בנוסף, לקוחות נהנים מהביטחון ש- HP, ספקית הטכנולוגיה הגדולה בעולם, מקדמת פתרון בעיות עבור הפתרון המשותף דרך HP Technology Services, וסאן מספקת עדכוני תוכנה דרך היצע Connected Services האוטומטי שלה. כתוצאה של הסכם זה, HP גם תגדיל את השתתפותה בקהילת OpenSolaris ,ותשתף פעולה עם משתמשים אחרים בפיתוח תכונות ופעילות בין- מערכתית.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

[4361]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization