שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס גרפה את הפרסים הראשונים בתחרות מוצרי השנה של אתר Developer.Com

סאן זכתה במקום ראשון ב-9 קטגוריות מתוך 12; NetBeans, שמפותח בשיתוף מהנדסים מישראל, קיבל כמעט פי 3 מכמות הקולות המשולבת של כל המתחרים האחרים בקטגוריה

 

פורסם: ב-10 במרץ, 2009


סאן מיקרוסיסטמס זכתה לנוכחות מאסיבית בתחרות הפיתוח היוקרתית של אתר Developer.com. מדי שנה, בוחרים עשרות עיתונאים, בלוגרים ובכירים מתעשיית הה-טק האמריקאית את המוצרים והטכנולוגיות הבולטים.

מבין 12 הקטגוריות, בלטה קטגוריית פיתוח כלי ג'אווה, שעוררה את התלהבות השופטים;  כמות הקולות שקיבלה סאן בתחום זה עבור פיתוח NetBeans, הסתכמה בכמעט פי שלושה מסך כל הקולות שקיבלו המתחרים האחרים בקטגוריה. תחום הקוד הפתוח התמקם כמס' 2 מבחינת הפופולאריות שצבר בקרב המצביעים, לאחר שהיה חביב הקהל גם בשנתיים הקודמות.

ערן ואנונו, מנהל מרכז הפיתוח של סאן בישראל, אומר שזכיית NetBeans ב-5 מתוך 12 קטגוריות מסמנת את הערכת תעשיית ההי-טק העולמית למוצר שכבר הפך לחלק בלתי נפרד מפיתוח יישומי ג'אווה לטלפונים סלולריים, לטלוויזיה דיגיטלית ועוד. לדבריו, "גירסת NetBeans שסאן מפתחת לתחום הסלולרי זוכה לאימוץ נרחב בקרב המפעילים והחברות.

המהנדסים והמנהלים במרכז הפיתוח בישראל עובדים תוך שיתוף פעולה צמוד עם צוותי הפיתוח של NetBeans ברחבי העולם, ומעורבים גם בהטמעת הטכנולוגיה בקרב הלקוחות.

לשמחתנו, אנשים מהתחום יודעים להעריך את תרומת NetBeans לדרך שבה קהל המשתמשים צורך את שירותי הסלולר ונהנה מאפליקציות חכמות על מסך הטלוויזיה הדיגיטלית שלו".

אחד מכלי הפיתוח הבולטים שנכללים ב-NetBeans הוא ה-LWUIT (Light Weight User Interface Toolkit), שפיתחו מהנדסים ישראלים ממרכז הפיתוח; הטכנולוגיה עוררה סנסציה בקהילות המפתחים בעולם, עם השקתה בקוד פתוח בקיץ. טכנולוגיית ה- LWUIT מאפשרת יצירת ממשק משתמש אחיד לכל הטלפונים הסלולריים. זוהי ב"ערכת כלים" שמאפשרת לשדרג שלל יישומים כמו פונטים, תפריטים, אנימציות, רקעים, ווידג'טים ואלמנטים גרפיים – לכל מכשיר סלולרי;הטכנולוגיה עונה לאחת הבעיות המרכזיות של מפתחים, שנתקלו בקשיים בשל הבדלים בין מכשיר למכשיר בפונטים, תפריטים, רקעים ואלמנטים נוספים.

"הדבר הבא בתחום הסלולר הוא חווית המשתמש", מוסיף ערן ואנונו. "פלטפורמת JavaFX Mobile, שהושקה לאחרונה בכנס Mobile World בברצלונה, מספקת תכנים עשירים ומגוונים לכל סוגי המכשירים הניידים – מטלפונים עבור השוק הרחב ועד לטלפונים חכמים. מה שיבדל חברות שמשתמשות בפלטפורמה, כמו LG, סוני אריקסון, אורנג', ספרינט ואחרות, יהיה היכולת לפתח עבור קהל הצרכנים פתרונות תוכן ייחודיים ויצירתיים, בפלטפורמה תוך מינוף ההשקעה שלהם בפלטפורמה הניידת הנפוצה בעולם".

אודות מרכז הפיתוח של סאן בישראל

סאן ישראל הוקמה ב- 1996, ופעילותה מתבצעת באמצעות חברות הפצה מקומיות. הסניף הישראלי ממוקם בהרצליה ומעסיק כ- 140 עובדים, מתוכם 90 מהנדסים המועסקים במרכז הפיתוח והמחקר של סאן. מרכז הפיתוח של  סאן בישראל הוקם לפני כעשר שנים והיה אחד מסניפי הפיתוח הראשונים של סאן מחוץ לגבולות ארה”ב העוסק במחקר ופיתוח בתחומים שבחזית הטכנולוגיה. זהו אתר הפיתוח המרכזי של סאן מיקרוסיסטמס העולמית לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתחומי וירטואליזציה ולטכנולוגיות ג'אווה לטלפונים סלולריים ולטלויזיה דיגיטלית.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאןמיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

 

[4704]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization