שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס חושפת את האחרון בסדרה של מרכזי מחשבים יעילי-אנרגיה וגמישים

חונכת מרכז מחשבים ירוק חדש בברומפילד קולורדו, המופעל ע"י טכנולוגיה זוכת פרסים של סאן ומונע פליטת 11,000 טון מעוקב של CO2 בשנה

 

פורסם: ב-2 במרץ, 2009


בתגובה לדרישות השוק למרכזי מחשבים יותר יעילי-אנרגיה, הודיעה סאן מיקרוסיסטמס על השלמת מרכז המחשבים שלה בברומפילד קולורדו בארה"ב. המיתקן בברומפילד, שהינו פרויקט קונסולידציות מרכזי מחשבים הגדול ביותר שבוצע בתולדות החברה, מצויד בחידושים האחרונים במערך מערכות יעילות-אנרגיה והתמחות מקצועית של סאן בתחום, כולל פריצות דרך בתכנון מרכזי מחשבים חדשני וטכנולוגיות הספק וקירור.

סאן מעריכה כי עם פרויקט זה היא תחסוך יותר ממיליון דולר בעלויות חשמל, ותמנע פליטת 11,000 טון מעוקב של CO2 בשנה בברומפילד, ותעזור לסאן להפחית ב- 6 אחוזים פליטת פחמן בארה"ב. סאן גם הודיעה על הזמינות של שירותי יעילות מרכז מחשבים חדשים, על מנת לעזור ללקוחות להשבית ולבנות מרכזי מחשבים יעילים יותר כמו אלה של סאן בברומפילד ובסנטה קלרה.

"מרכז המחשבים בברומפילד מדגים תכנון מהפכני של מרכזי מחשבים עם החידושים האחרונים במודולריות, סקלאביליות וגמישות, לקידום יעילות יוצאת מן הכלל בעלויות, חשמל, והפחתה כוללת של פליטת פחמן", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "מאז 2002 הפחיתה סאן את השימוש שלה בחשמל ב-20 אחוז, ומרכז המחשבים בברומפילד הינו צעד גדול קדימה בעמידה ביעד של הפחתה ב- 20 אחוז נוספים".

מרכז המחשבים החדש בברומפילד בא בעקבות פרויקטים דומים של סאן שהושלמו בבלקווטר בריטניה, סנטה קלרה קליפורניה, ובנגלור הודו. הוא מתבסס על תכנונים ששימשו במרכז המחשבים של סאן בסנטה קלרה, עם תכונות של חיסכון במים, הפחתת כימיקלים, קירור אוויר חופשי, ומערכות אל-פסק מבוססות על גלגל תנופה.

כמו בסנטה קלרה, מרכז המחשבים בברומפילד מבוסס על ארכיטקטורת Pod של סאן, אשר מספקת דחיסת שטח רצפה דרמטית תוך אספקת יכולת לגידול עתידי. בליבו של מרכז המחשבים מותקן מערך מלא של שרתי SPARC ו- x64 יעילי-אנרגיה של סאן, מוצרי Open Storage וטייפים, ומערכת הפעלה OpenSolaris. המוצרים כוללים את שרתי Sun SPARC Enterprise T5446 ו- M5000, כמו גם מערכת ספריה מודולרית SunStorageTek SL8500, שרת האחסון SunFire X4500, ומערכות אחסון מאוחד Sun Storage 7000. מערכות אלה הן חלק של תוכנית החלפת חומרה מרכזית אשר הובילה לחיסכון של 66 אחוז בשטח. בדוגמא אחת איחדה סאן 63 שרתים ו- 30 התקני אחסון בחיבור ישיר, לשני שרתי סאן.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" - הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com
 

[4612]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization