שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

גלאי ה-Bus התקרתי של ריסקו, Industrial LuNAR, הוא כעת גם אנטי מסק

פורסם: ב-24 בפברואר, 2009


קבוצת ריסקו, מובילה טכנולוגית בתחום מערכות אבטחה משולבות, משדרגת את הגלאי הכתובתי (Bus) התקרתי שלה, ה-Industrial LuNAR, והוא עתה גם אנטי מסק.

זהו הגלאי הכתובתי היחידי בשוק שניתן להתקין על התקרה בגובה עד 8.6 מטר, לחבר למערכת אינטגרטיבית מתקדמת ולקבל שליטה מרחוק ובקרה. הגלאי מותאם לתקן האירופאי Grade 3 המחייב את היכולת לזהות מיסוך (Anti Mask) מבוסס א"א אקטיבי וטמפר אחורי נגד תלישה.

גלאי כתובתי (Bus) תקרתי של ריסקו, ה-Industrial LuNAR, מעתה גם אנטי מסקIndustrial LuNAR יכול להיות מותקן עם כל רכזת אינטגרטיבית הקיימת בשוק, אך אם הגלאי יותקן עם רכזת ProSYS מקבוצת ריסקו, המתקין יוכל ליהנות מיתרונות השליטה מרחוק והדיאגנוסטיקה של הגלאי באמצאות תוכנת up/download או לוח המקשים של מערכת ה-ProSYS. השימוש בגלאים כתובתיים מוזיל את עלות ההתקנה הכוללת ומהווה חיסכון בחיווט ובמרחיבים.

הגלאי התקרתי מיועד להתקנות הדורשות רמה גבוהה יותר של אבטחה ועמידה בתקנים מחמירים. הגלאי מותאם להתקנות תקרתיות בגובה של עד 8.6 מטר וקוטר גילוי של 18 מטר במחסנים, מוזיאונים, קניונים וכל התקנה אחרת הדורשת אבטחה מתקרה גבוהה במבנים תעשייתיים ומסחריים כאחד. הגלאי מכיל את מיטב הטכנולוגיות החדישות שפותחו בקבוצת ריסקו במשך השנים כגון: טכנולוגית ACT לזיהוי פריצה גם כאשר טמפרטורת החדר בטמפרטורת גוף האדם, טכנולוגית GreenLine כיבוי והדלקה של ערוץ המיקרוגל בזמן שהמערכת כבויה, ועוד.

אודות החברה

קבוצת ריסקו הינה מובילה טכנולוגית בתחום מערכות אבטחה משולבות. החברה מפתחת פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול מערך האבטחה, בקרת הכניסה וניהול מערכות בניין מתקדמות תחת ממשק אחד. לחברה מוצרים נוספים כגון מערכות אבטחה אינטגרטיביות חוטיות ואל חוטיות, ומערכות בקרת כניסה.
מוצרי החברה מותאמים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ולדרישות הלקוחות. את פתרונות האבטחה של קבוצת ריסקו ניתן למצוא במגזר המסחרי, התעשייתי, המוסדי והביתי מסביב לעולם. לחברה סניפים באנגליה, איטליה, ספרד, צרפת, בלגיה, פולין, ארה"ב, דרום אמריקה, ברזיל וסין.
פרטים נוספים ניתן לקרוא באתר החברה:
www.riscogroup.com
 

[7231]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

גלאי תקרה, אנטי מסק, anti mask, גלאי תעשייתי, התקנה גבוהה,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization