שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת GeoVision מציגה V8.3 DVR / Hybrid DVR / NVR תוכנה עם תמיכה ב-32 ערוצים ומטריצה דיגיטלית

פורסם: ב-24 בפברואר, 2009


GeoVision, ספקית מובילה של מערכות הקלטת וידאו דיגיטלי ומערכות ניתוח וידאו מתקדם, באמצעות היבואנית הרשמית בישראל, חברת אונו בטחון בע"מ, הודיעה על שחרור גרסה 8.3 של חבילת התוכנה בעלת תכונות מובנות של מטריצה דיגיטלית. המטריצה הדיגיטלית המתקדמת מאפשרת צפייה מקסימאלית ב-8 מסכי וידאו כשבכל אחד מהם ניתן לבחור בין צפייה בערוצים בשידור חי, צפייה בסריקה אוטומטית או צפייה בהקפצת ווידאו לפי תנועה או מגעים יבשים.

גרסא 8.3 מציגה תכונות מפתח כמו תמיכה ב-32 ערוצי וידאו ושמע לאורך קו מוצרים מלא הכולל GV-DVR, GV-Hybrid DVR, GV-NVR ו-תוכנות מרכזי הבקרה, כמו גם יישומים עבור צפייה מרחוק והטלפון הנייד.

גרסא 8.3 הגדילה את מספר מצלמות IP הנתמכות ליותר מ-10 מהיצרנים המובילים כגון Sony ו-Axis. המשתמשים יוכלו ליהנות מהאפשרות לבחור מתוך מעל 100 מצלמות IP בהן ניתן לצפות בתוכנות GV-Hybrid DVR ו GV-NVR.

בעקבות הצורך הגדל למעקב אחר תנועת רכבים, גרסת v8.3 כוללת גם יישום חדש GV-GIS המתווסף לחבילת תוכנות מרכז הבקרה. על ידי צרוף מקלט GPS ל- IP SERVER-GV או ל- GV-Compact DVR, המשתמשים במרכז הבקרה יוכלו לקבל בצורה רציפה את נתוני המיקום כגון מסלול הרכב בזמן אמת, מהירות, בדיקת התוואי, אזעקה על יציאות מחוץ לאזור, וכו', ניתן גם לשלב תוכניות בניינים על גבי המפה לגישה נוחה.

מעקב אחר אובייקטים הינה תכונה האפשרית כיום רק עם מצלמת PTZ אחת, ניתן להגדיר כל מצלמת PTZ נתמכת כדי לעקוב אחר כל תנועה בתוך השטח הנצפה.

בגרסא החדשה נוספה תמיכה ב BlackBerry המאפשרת למשתמשים לצפות בווידיאו, להפעיל או להפסיק הקלטה, או להפעיל ממסרים ישירות ממכשיר הטלפון BlackBerry.

תכונות ניתוח וידאו מתקדם רבות כבר נוספו ושופרו ב v8.3. תכונות חדשות כגון איתור קהל, מקל לזהות אזורים מסוימים כאשר הם עמוסים מדי וניתן להודיע באופן אוטומטי למאבטחים למטרת בטחון הציבור.

ארז דנון, מנכ"ל חברת אונו ביטחון, מסר כי הדרכות על הגרסא החדשה ינתנו החל מחודש מרץ 2009.  ניתן כבר להתקשר למשרדי החברה לתאם מועד הדרכה.

אונו ביטחון

טל. 03-6323231
אתר
www.onosecurity.co.il

[11386]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

CCTV, מערכת הקלטה, כרטיס, תוכנה, מטריצה, מצלמה, מצלמת, IP,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization