שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן משיקה את JavaFX Mobile עם תמיכה מיצרני הטלפונים הניידים המובילים בתעשייה, ספקי שירות ו-ISVs, כולל סוני אריקסון, LG Electronics, אורנג' וספרינט

JavaFX Mobile מאפשר תוכן עשיר ומגוון מעל הפלטפורמה הניידת הנפוצה ביותר בעולם

 

פורסם: ב-17 בפברואר, 2009


סאן מיקרוסיסטמס הודיעה על הזמינות של פלטפורמת JavaFX Mobile, המאפשרת למערכת ג'אווה האלחוטית ליצור פתרונות תוכן עשירים הממנפים את העוצמה והתפוצה של Java Platform Micro Edition (Java ME).

ערן ואנונו, מנהל מרכז הפיתוח של סאן בישראל, אומר כי פלטפורמת JavaFX Mobile מספקת תוכן עשיר ושירותים ברחבי המגוון הרחב ביותר של מכשירים ניידים – מטלפונים סלולריים עבור השוק הרחב, עד לטלפונים חכמים.

סאן גם הודיעה כי מספר יצרנים מובילים של מכשירים ניידים, ספקי שירות ו- ISVs עובדים איתה לאספקת מכשירי JavaFX Mobile, ביניהם סוני אריקסון, LG Electronics, אורנג' וספרינט. מפתחים ושותפים יכולים לבנות יישומי JavaFX Mobile עבור מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים ע"י הורדת ה- JavaFX SDK, הכוללת JavaFX Mobile Emulator מלא ב: www.javafx.com.

סאן תציג את JavaFX Mobile בהצגת בכורה בקונגרס המובייל העולמי שיתקיים בברצלונה בתאריכים 16-19 בפברואר 2009.

"JavaFX מספקת תפקודיות חדשה עבור יצירה קלה של יישומים בתפוצה רחבה, המשלבים באופן שקוף תוכן, מדיה ונתונים ברחבי פלטפורמות מכשירים. ע"י אספקת JavaFX Mobile מעל פלטפורמת ג'אווה האלחוטית, סאן מביאה עתה יכולות של תכנים עשירים לפלטפורמה הנפוצה והחזקה ביותר בתעשייה הסלולרית", אומר ואנונו. "אנו מתרגשים מההתלהבות והעניין ב- JavaFX מרבים מהיצרנים המובילים של טלפונים סלולריים, ספקי שירות ו- ISVs, אשר יעזרו לנו להביא טכנולוגיה זאת לשוק ולעולם במהירות רבה".

פלטפורמת ג'אווה נתמכת ע"י מפעילי סלולר גלובליים ויצרני מכשירים. היא זמינה בלמעלה מ- 2.6 מיליארד טלפונים ניידים, ונתמכת ע"י 6.5 מיליון מפתחי תוכנה – מה שעושה אותה לאחת הפלטפורמות הניידות החזקות ביותר בתעשייה. כשהיא בנויה מעל פלטפורמת Java ME, ה- JavaFX Mobile מאפשרת לחברות ליצור תוכן נייד עשיר, תוך מינוף השקעתם בפלטפורמת ג'אווה. מפתחים יכולים להשתמש ב- JavaFX Mobile כדי להרחיב בקלות את יישומי Java ME הניידים, משחקים ופתרונות נוכחיים שלהם, עם תכונות ותפקודית עשירות. בנוסף, מפתחים המשתמשים בטכנולוגיית JavaFX נהנים מגישה למודל האבטחה המוכח של Java ME וליכולות ספציפיות עבור טלפונים, כמו ספר כתובות, Bluetooth, מצלמה, שירותי מיקום, וכו'.

פלטפורמת JavaFX ייחודית בכך שהיא מספקת מודל פיתוח ופריסה מאוחד עבור בניית יישומים עשירים ברחבי מחשבים שולחניים, דפדפנים וטלפונים סלולריים.JavaFX מספקת אודיו ווידאו באיכות HIFI, טקסטים עשירים, גרפיקה וקטורית, אנימציה ושירותי Web עבור יישומים ניידים ושולחניים דרך שפת סקריפטים פשוטה אך רבת עוצמה.

מרכז הפיתוח של סאן בישראל משתתף בצורה פעילה בפיתוח וקידום JavaFX Mobile . מהנדסי המרכז עוסקים הן בפיתוח הדור הבא של טכנולוגיות ג'אווה לסלולר והן בהטמעת הטכנולוגיה יחד עם שותפים עסקיים ולקוחות.

אודות מרכז הפיתוח של סאן בישראל

סאן ישראל הוקמה ב- 1996, ופעילותה מתבצעת באמצעות חברות הפצה מקומיות. הסניף הישראלי ממוקם בהרצליה ומעסיק כ- 140 עובדים, מתוכם 90 מהנדסים המועסקים במרכז הפיתוח והמחקר של סאן. מרכז הפיתוח של סאן בישראל הוקם לפני כעשר שנים והיה אחד מסניפי הפיתוח הראשונים של סאן מחוץ לגבולות ארה”ב העוסק במחקר ופיתוח בתחומים שבחזית הטכנולוגיה. זהו אתר הפיתוח המרכזי של סאן מיקרוסיסטמס העולמית לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתחומי וירטואליזציה ולטכנולוגיות ג'אווה לטלפונים סלולריים ולטלויזיה דיגיטלית.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com
 

[4803]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization