שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

IBM Cognos בראש דירוג המובילים בריבוע הקסם של גרטנר לפלטפורמות BI לשנת 2009

פורסם: ב-15 בפברואר, 2009


חברת המחקר גרטנר דירגה את מערכת ה- BI (בינה עסקית) Cognos של יבמ, המיוצגת בישראל ע"י ליבי טכנולוגיות תוכנה, בראש דירוג המובילים בריבוע הקסם שלה לפלטפורמות BI לשנת 2009.

Cognos מקדימה בריבוע המובילים את מיקרוסופט, אורקל, סאפ, סאס, אינפורמיישן בילדרס ומיקרו סטרטג'י,כאשרQlikview לא נכנסה לרביע המובילים, וחברת פנורמה מדורגת בתחתית דירוג שחקני הנישה.

גרטנר אומרת כי ריבוע הקסם לפלטפורמות BI מציג מבט גלובלי על דעתה של גרטנר על יצרני התוכנה העיקריים אותם צריכים לשקול ארגונים המחפשים לפתח יישומי BI.

בנוסף לדעות האנליסטים של גרטנר, מבוססים דירוגי החברות על תפיסות לקוחות לגבי העוצמות והאתגרים של כל יצרן, סקר מקוון של 480 לקוחות שהתבצע בסוף 2008, ותשובות הספקים באשר לאסטרטגיית ה- BI שלהם ופעילויותיהם.

גרטנר צופה כי הכנסות יצרני פלטפורמות BI יושפעו פחות מהשפל הכלכלי לעומת טכנולוגיות אחרות, בגלל הצורך הגובר בשוק לקבל החלטות טובות יותר המבוססות על עובדות וצופה צמיחה של 7% לשנה בשנים הקרובות: "BI הינו כלי תחרותי חיוני בעל חשיבות מוגברת בסביבה בה עשיית עסקים באופן חכם יותר על מנת למקסם נתח של הכנסות בשוק הינה הכרחית".

ירון הירשזון, מנכ"ל משותף של ליבי טכנולוגיות תוכנה, נציגי Cognos בישראל, אומר: "בריבוע הקסם שלה לדירוג שחקני ה- BI המובילים, מחזקת גרטנר את העובדה הידועה בשוק מה זמן רב על הובלתה של Cognos בכל הפרמטרים בין יצרניות פלטפורמות ה- BI. בשנה האחרונה במיוחד מרגישים רבים מהעומדים בראש חברות במשק הישראלי; מנכ"לים וסמנכ"לי כספים, בצורך הגובר בקבלת החלטות מושכלת המבוססת על מידע, ועל שימוש מורחב ב- Cognos כמערכת המסייעת גם בתחומי ניהול הביצועים, ניהול סיכונים, הפצת החלטות בארגון ומעקב על ביצוען".

אודות Cognos / ליבי טכנולוגיות

חברת Cognos an IBM Company, המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה בע"מ, הינה חברת התוכנה המובילה בעולם בתחום הבינה העסקית (Business Intelligence) וניהול הביצועים הארגוניים (Corporate Performance Management). ל- Cognos למעלה מ- 30 אלף לקוחות ביותר מ- 135 מדינות ולמעלה מ- 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם. לחברה הכנסות שנתיות של 877 מיליון דולר.
ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: www.libi.co.il

[4246]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization