שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים זכתה בפרויקט הסבת הפורטל הארגוני של מפעל הפיס לסביבת מיקרוסופט

פורסם: ב-15 בפברואר, 2009


מלם-תים זכתה בפרויקט הסבת הפורטל הארגוני במפעל הפיס, לסביבת MOSS (Microsoft Office SharePoint Server) 2007. הפורטל, יספק מידע ושירותים לעובדי הארגון, ישמש כערוץ תקשורת נוח וזמין בין הנהלת החברה לעובדים ויכלול הודעות, פרסומים, אירועים, הוראות, נהלים ועוד. גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט, תסב מלם-תים את הפורטל הארגוני הקיים במפעל הפיס, המיושם בסביבת SPS1. הפורטל הארגוני החדש יבנה בסביבת MOSS 2007 ויכלול אינטגרציה עם מערכות המידע הארגוניות, וכן הדרכה, הטמעה, תחזוקה ופיתוח עתידי בהתאם לצורך. מלם-תים אף תספק למפעל הפיס את תחזוקת הפורטל בכפוף להסכם רמת שירות (SLA).

קובי ברנר, מנהל תחום מכרזים במלם-תים: "מלם-תים זכתה בפרויקט זה לאחר שיתוף פעולה מוצלח שקיימה לאחרונה עם מפעל הפיס, שכלל אפיון והקמת מערך שליטה ובקרה גדול ומורכב בארכיטקטורה קריטית. פרויקט השליטה והבקרה עלה לאוויר לפני כחודש לשביעות רצון הלקוח".

צבי אמיתי, סמנכ"ל ו CIO במפעל הפיס: "עם הכרזת מיקרוסופט על השקתMOSS 2007 , עלה הצורך לבצע הסבה של האתר לסביבה החדשה על מנת לאפשר תמיכה והמשך הפיתוח שלו גם בעתיד, תוך ניצול מיטבי של האפשרויות החדשות הגלומות ב- MOSS 2007, לרבות הרחבת הפונקציונאליות לצורך ניהול מסמכים ארגוני. חברת מלם-תים נבחרה לבצע את הפרויקט לאחר שזכתה במכרז שבו נלקח בחשבון, בין היתר, ניסיונה של החברה בהקמת אתרים בסביבת MOSS 2007".

תומר צוקר, מנהל שיווק מוצרי Office System במיקרוסופט ישראל: "אנו מברכים את מפעל הפיס על ההסבה ל-MOSS 2007 והעמקת השימוש בפתרון. MOSS 2007 נחשב לאחד ממוצרי השרת, שהיקף עסקיו צמח במהירות הגבוהה ביותר בהיסטוריה של מיקרוסופט וקצב הצמיחה והביקוש למוצר הינם אף מעבר לציפיותינו. המומנטום החזק של MOSS 2007 בשוק העולמי בכלל והשוק הישראלי בפרט בא לידי ביטוי ביישום הפלטפורמה, לא רק כפורטל ארגוני אלא כפתרון לניהול תכנים, ניהול מסמכים, בינה עסקית, חיפוש ארגוני וטפסים אלקטרוניים אצל מגוון לקוחות. הבחירה של מפעל הפיס ב-MOSS 2007 תאפשר למנף את שלל היכולות המובנות במוצר בכדי לייעל ולשפר תהליכים שונים בארגון".

[4950]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization