שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

דאסו סיסטמס שולטת בשוק תכנון מכוניות

יותר מ- 80% מכלי הרכב מדגמי 2009 שהושקו בתערוכת דטרויט תוכננו ב- CATIA

 

פורסם: ב-15 בפברואר, 2009


דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי CATIA, פתרון הדגל של החברה עבור תכנון וירטואלי, שימשה בפיתוח של יותר מ- 80 אחוז מ- 24 כלי רכב חדשים ומכוניות קונספט שהושקו לראשונה בתערוכת המכוניות הבינלאומית של צפון אמריקה (NAIAS), שהתקיימה בחודש ינואר בדטרויט. בנוסף השתמשו כל החברות שעלו לגמר בתחרויות מכונית השנה 2009 ומשאית השנה 2009 שהתקיימו במסגרת התערוכה ב- CATIA לתכנון מוצריהם.

אלי בויקיס, מנהל המכירות האזורי של דאסו סיסטמס, אומר כי בימים אלה, כאשר תעשיית הרכב נמצאת במשבר, הופך השימוש בכלי התכנון המתקדמים של CATIA המאפשרים אופטימיזציית תהליכי פיתוח רכב למפתח והפחתת עלויות, קיצור זמן יציאה לשוק בלי להקריב יצירתיות או איכות ליעדים מרכזיים.

השימוש בתבניות תכנון אוטומטיות של CATIA מאפשר למתכננים לייעל וליהנות מסטנדרטיזציה של תהליך התכנון; התוצאה נותנת למהנדס יותר זמן חופשי להשקעה בחדשנות, ומספק יתרונות נוספים בכל מודל המתבצע בו-זמנית, המבוסס על מערך זה של תבניות.
ידע נצבר ומאוחסן בבסיס נתונים יחיד עבור שיתוף בזמן אמת. שינויים במפרטי תכנון מופצים אוטומטית ברחבי כל התחומים המעורבים, על מנת להבטיח שכולם עובדים עם הנתונים המעודכנים ביותר.

אלי בויקיס מציין כי טכנולוגיית ניהול מחזור חיי מוצר (PLM) משפיעה יותר ויותר על תכנון, כאשר יכולות חדשות והאינטגרציה המלאה בין כלי התכנון, הסימולציה הייצור וניהול כל המידע מאפשרות שיתוף פעולה בין כל הצדדים המעורבים, החל מיוצרים, דרך שותפים, ועד לצרכנים.

מחקרים מראים כי יש קורלציה חזקה בין יכולת חברה למצוא שימושים חדשים למידע ויכולתה לחדש. היום, רבים מיצרני המכונית ברחבי העולם משתמשים בפתרונות PLM של דאסו סיסטמס כמו CATIA, DELMIA, ENOVIA, SIMULIA ו- 3DVIA. פתרונות אלה מאפשרים ליצרנים לפתח ולשפר תהליכי תכנון וייצור של מכוניות בעולם הוירטואלי, כדי לספק מוצרים באיכות גבוהה יותר בזמן קצר יותר ובעלות מופחתת.

מערך ה- PLM של דאסו סיסטמס מציע מצוינות הנדסית מוגברת, מרחיב PLM עמוק לתוך מחזורי ייצור, מאיץ אימוץ PLM עבור חברות SMB, מרחיב ניהול מחזור קניין רוחני (IP), ומגביר אינטגרציה במערכת הארגונית הכוללת (Ecosystem).

בנוסף, פתרון DELMA לאוטומציה וירטואלית נבחר כמועמד לגמר תחרות פרסי Actomotive 2009 היוקרתיים, NewsPACE - המוכרים ברחבי העולם כסמל התעשייה לחדשנות, קידמה טכנולוגית, וביצועים עסקיים בקרב ספקים בתעשיית הרכב.

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה: www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[4559]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization