שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס משיקה Sun Rapid Solutions - מערך שירותים חדשים העוזר להפחית הוצאות ולהגדיל יעילות מרכז מחשבים

מומחי שירותים מקצועיים של סאן עוזרים לייעל הטמעות ולהקטין עלויות ניהול כוללות עבור צרכים עסקיים משתנים במהירות

 

פורסם: ב-2 בפברואר, 2009


סאן מיקרוסיסטמס הודיעה על זמינות Sun Rapid Solutions – מערך חדש של פתרונות המיועדים לענות לצרכים עסקיים משתנים במהירות. שלושת הפתרונות הכלולים במערך פותחו ע"י סאן כדי לענות לדרישות תשתית רשת ספציפיות של לקוחות סביב בניית Web גלובלית, יעילות מרכז מחשבים, ומיחשוב עתיר ביצועים (HPC).

"אתגרי השוק של ימינו מגבירים את הצורך להוכיח תשואה עסקית על השקעות. עסקים נמצאים תחת לחץ גובר להפחית הוצאות ומורכבות, תוך שעליהם להישאר ממוקדים באספקת ערך לבסיס לקוחותיהם", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. " Sun Rapid Solutions משלב את מערך המוצרים והשירותים שלנו המעלה לקוחות על המסלול המהיר להטמעה, ועוזר להם להישאר ממוקדים בבניית עסקיהם".

על בסיס ארכיטקטורת IP סטנדרטית ושימוש בחומרה ותוכנה של סאן, Sun Rapid Solutions כולל פתרונות בארכיטקטורה ותצורה בנויות מראש, אותם ניתן לפרוס מהר ובאופן חסכוני.

משפחת המוצרים החדשה של סאן מציעה אופציות זמינות ללקוחות הרוצים לשפר יעילות IT ע"י פישוט ניהול של סביבות PC מסורתיות, עוזרת להבטיח קיומן של בקרות זהויות הולמות, ומגדילה תשתית קיימת כדי לעמוד בגידול ובצרכי זמינות מערכת וביצועים.

סאן ממנפת ב- Sun Rapid Solutions את רכיביה הניתנים לשימוש חוזר – כולל מתודולוגיות ונהלים מומלצים מוכחים, כדי לספק חבילה של פתרונות אופטימליים המאפשרים ללקוחות להשיג פרודוקטיביות מרבית ולהגיע לשוק במהירות.

הפתרונות כוללים:

  • Sun Identity Provisioning- פתרון מתוכנן מראש המספק בקרת גישה אוטומטית ומרכזית למידע עבור אוכלוסיות גדלות של עובדים מרוחקים.
  • Sun Managed Virtual Desktop – מספק פתרון דסקטופ וירטואלי מלא ומשולב במלואו המוצע כשירות, כדי לפרוס, לארח, לנהל, לשרת ולתמוך בסביבת דסקטופים של לקוח.
  • Sun Compute Cluster – פתרון פשוט, אמין, סקלאבילי ופתוח עבור עיבוד נתונים עתיר מיחשוב הנתמך ע"י גופי השירותים המקצועיים והתמיכה של סאן, כדי לייעל הטמעה ואופטימיזציית ביצועים בארגונים קטנים ובינוניים.

 

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח. סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: www.il.sun.com

[4272]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization