שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרון אבטחה וניתור וידאו על בסיס רשת האינטרנט של הלקוח משווק ע"י חברת בזק

המוצר (Web Video Recording) של חברת VideoCells, המיועד לציבור הרחב, מספק גישה למצלמות אבטחה ומשולב בפתרון של בזק וחברת השמירה G4S

 

פורסם: ב-27 בינואר, 2009


חברת VideoCells הישראלית היא חברת אחסון אשר מוצר הדגל שלה מכונה WebVR™ (Web Video Recording). המוצר מאפשר למשתמש בו להקליט, לצפות ולנהל תוכן וידאו מרחוק ובממשק אינטרנטי.

המוצר מוצע כחלק מפתרון אבטחה לבית או לעסק על בסיס רשת האינטרנט של הלקוח ולכן משווק או דרך חברות שמירה או דרך ספקיות תקשורת וספקיות אינטרנט אשר נהנות מרכישת קו האינטרנט לשירות.

בארץ הפתרון משולב במוצר אבטחה שמשווקת חברת בזק יחד עם G4S-השמירה, כאשר בזק היא ספקית קו האינטרנט המאובטח (IPVPN) וחברת השמירה מספקת את פתרון האבטחה על בסיס הטכנולוגיה של VideoCells.

יש לציין שהמודל העסקי של הפתרון הוא מבוסס דמי שימוש חודשיים במאות שקלים בודדים, על פי מספר המצלמות, ומחליף את הצורך ברכישת מערכת באלפי שקלים רבים.

לחברת VideoCells לקוחות באיטליה, רוסיה, הולנד ואנגליה והיא במו"מ עם חברות תקשורת נוספות בישראל. בניגוד למוצרי האבטחה היקרים שנמצאים בשוק ומיועדים למפעילים גדולים ונמלי תעופה, המוצר של VideoCells מיועד לשוק הרחב.

היום פורסם ב-TheMarker כי חברת VideoCell הודיעה על השלמת סבב גיוס הון שמסתכם ב-3.2 מיליון דולר. זהו סבב שני לחברה, שנוסדה לפני ארבע שנים ומעסיקה 30 עובדים בפארק אזורים. הגיוס מבוסס על משקיעים פרטיים והוביל אותו היזם מרק בלזברג, אשר מושקע בין היתר במספר חברות טכנולוגיות ישראליות מתחום המכשור רפואי.

"אנחנו מאד מרוצים מההשקעה ומהאנשים העומדים מאחוריה", אומר מנכ"ל VideoCells, סטיוארט שטיינברג, "הזמנים קשים, אך ל-VideoCells יש פטנט טכנולוגי ייחודי ואסטרטגיית חדירה לשוק שהיא מבוססת ויציבה. גיוס ההון הינו המפתח אשר יאפשר לממש את חזון החברה הרחב והדגמה מוחשית של אמון השוק בעתידנו. ספקי אבטחה, חברות שמירה ומפעילי תקשורת מחפשים את הדור הבא של פלטפורמות ניהול וידאו וטכנולוגיית ה-WebVR™ של VideoCells מציעה פתרון מבוסס IP בעלות נמוכה עם תחזוקה מינימלית המוצע כשירות מרכזי".

עוד נמסר מהחברה כי: "גיוס ההון יאפשר ל-VideoCells להגביר את מאמצי השיווק והמכירות ולהמשיך בפעילויות המחקר והפיתוח".

[7112]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

אבטחה, וידאו, IP, IPVPN, הקלטה דיגיטלית, בזק,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization