שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

Open Text רכשה את Captaris ב- 131 מיליון דולר ומציגה תוכניות להרחבת הובלתה בשוק ה- ECM (ניהול תוכן ארגוני)

פורסם: ב-27 בינואר, 2009


Open Text, החברה העצמאית המובילה בעולם לניהול תוכן ארגוני (ECM) המיוצגת בישראל ע"י חברת טופ סולושנס, השלימה את רכישת חברת Captaris, בסכום של 131 מיליון דולר.

Captaris תמלא תפקיד מרכזי בהרחבת פתרונות ה- ECM של Open Text ותרחיב את סל מוצרי החברה במתן מענה לניהול תוכן ארגוני בסביבות ניהול מסמכים, אורקל וסאפ, עם דגש על פתרונות סריקה וקליטת תוכן בלתי מובנה (Capturing).

לדברי שרון עמר, מנהלת פעילות Open Text בטופ סולושנס, פתרונות אלה מאופיינים ביכולת מדידת החזר השקעה מיידי (ROI) ללקוחות בעיקר בזכות הקטנת עלויות תפעול וכוח אדם, ושיפור משמעותי בתהליכים עסקיים ארגוניים המביא לחיסכון בזמן ובכסף – שני המשאבים המשמעותיים בזירה הכלכלית העולמית בימים אלו ובכלל.

שרון עמר מציינת כי רכישת Captaris מחזקת את מעמדה של Open Text כמובילה העצמאית בתעשיית ה- ECM, מרחיבה את היכולות הקיימות החזקות של סל מוצרי ה- ECM הקיים של Open Text, ומוסיפה למומחיותה העמוקה של החברה בתחום ה- ECM.

המאפיין העיקרי של פתרונות לכידת המסמכים (Capturing) מבית חברת Captaris הינו המרת מסמכי נייר המגיעים באימייל , פקס או נייר לפורמט אלקטרוני, כך שניתן לנהל אותם בפורמט אלקטרוני.

Captaris מספקת טכנולוגיית לכידת מסמכים מובילה המשתמשת בטכנולוגיות אימג'ינג (דימות), סריקה וזיהוי, ובנוסף תוכנת סיווג וניתוב המשלימה את פתרונות Open Text.

בשימוש בתוכנת Captaris ניתן למכן ולייעל תהליכים ארגוניים רבים כגון: לכידה של אלפי חשבוניות המגיעות לארגון על בסיס יום יומי דרך מגוון רב של ממשקים (סריקה, דואר אלקטרוני, פקס ועוד), קליטת המידע מחשבוניות אלו והפיכתו לאלקטרוני, ומתן אפשרות עיבוד למידע זה. באופן זה, יורדת משמעותית כמות השגיאות בהזנה ידנית של מסמכים ותוכן.

יכולות תוכנת Captaris ישולבו בקו מוצרי ECM קיימים של חברת Open Text, בין השאר גם במוצרים לניהול תוכן ומסמכים נלווים לתהליכים עסקיים במערכות לניהול משאבים ארגוניים כגון סאפ ואורקל.

"לקוחות מחפשים דרכים לשפר תהליכים עסקיים ארגוניים במטרה להביא לחיסכון בעלויות תפעוליות גבוהות, מטרה אותה משיגה חברת Open Text על ידי הרחבת סל מוצריה בשימוש מוצרי חברת Captaris. אסטרטגיה זו תעזור ללקוחות להפוך את תהליכיהם העסקיים החשובים ביותר ליעילים יותר", אומרת שרון עמר. "בשימוש מוצרי חברת Captaris הפתרון המוצע ללקוחות הוא רחב יותר וכולל את כל השלבים לניהול מחזור חיי מידע בארגון (Information Lifecycle Management) וביניהם: לכידת תוכן בלתי מובנה, ניתוח וניהול התוכן בשלבי העבודה היום יומיים, ארכוב התוכן ושמירתו בפורמט ארוך טווח ובלתי מחיק. פתרון זה זמין גם כמערכת עצמאית וגם כמערכת אינטגרטיבית הנלווית למערכות ERP כגון סאפ ואורקל.

עם Captaris ייהנו פתרונות ה- ECM של Open Text עבור ERP גם מאינטגרציה טובה וחלקה יותר עם יישומים שולחניים של מיקרוסופט, שותפה אסטרטגית נוספת של Open Text.

Capteris מציעה יכולות עיבוד מסמכים עבור מיקרוסופט, כולל מוצר חדש החושף אוטומטית למנועי חיפוש את התכנים הסרוקים בשרת MS Office SharePoint, מקל על איתורם עבור תהליכים עסקיים או E-discovery.

אודות טופ סולושנס

חברת טופ סולושנס (www.topsolutions.co.il) מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות עם דגש על תוכנות לניהול ידע בארגונים (ECM). בין המערכות המשווקות על ידה: eDocs, IXOS ו- Livelink של חברת Open Text ו-ActionBase המותקנות בהצלחה במעל מאה וחמישים ארגונים מובילים בישראל.
לחברה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בשוק הישראלי, והיא כוללת מערך תמיכה ושיווק המבטיח המשכיות, שירות מיטבי וליווי לאורך הפרויקט.

[4753]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization